Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Ja imam prijatelju 22 godine, klinac sam relativno naspram 80% ovog foruma, ali imam znanja JAKO puno, vise od starijih od mene i tako kad uvece blejim sa ljudima ponekad, slusam ih sta pricaju o ganji i koliko nemaju pojma, kaze mi tip neko vece ,, ja cupam listove fan i te velike da bi biljke dobile sunca i da bi hedovi bili veci,, i jos pregrst gluposti cujem i to ne od klinaca ajmo reci, nego od ljudi preko 50banke koji imaju godina iskustva, ja sam aktivan sa travom vec godinama, ovaj forum me vaspitao po svome i onako kako treba, naucio me osnovi uzgajanja indoor, outdoor, da razlikujem osnovne stvari kod marihuane, da saslusam i tudje misljenje pa da ga usvojim ako je dobar, ako nije da mu se zahvalim na savetu i da kazem da ipak cu raditi na svoj nacin, naucili su me da imam STRPLJENJA za sve, da postujem starije clanove, naucili su me da uzivam u marihuani od semena do pepela, uz taj forum ja sam zavoleo i ove prekrasne ljude, ima ih mnogo, jedne koje bi posebno izdvojio Powera, Venloa, No joke, hazeri, Sativu divu, metalmaniaca, himalayu, zelenka, rakiju, tarzana brata i jos mnogo mnogo ljudi ovde, rastu iz bosne, ma ne znam ni sam, meni ovde doci na forum je cast i cuti tudja misljenja i uvaziti ili ne, ali ih ispostovati..
Nemas potrebe zbog nesuglasica sa hazerijem da se ponasas tako, necu pomoci itd, nisi ti ovde zbog njega, mene il nekog treceg, zbog sebe si i samo zbog sebe.. Poslusaj njegov savet ako ti se ne svidja zahvali mu se i radi po svome, ali nemoj se prepucavati ko sta i kako, svi mi znamo po nesto, da spojimo znanja napravili bi balkanski outdoor il indoor, aj stvarno sad da ne spamujemo jer se bojim kad modovi ovo vide da cemo biti suspendovani a to mi nije zelja, i modovi su nam nervozni, blizi se berba pa su nestrpljivi, ne trebamo ih sad nervirati ;) :grob::clap:::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and rKj420

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
@GreenMold
Svi ovi postovi će završit na yardu jer je o-ho-ho omašena tema ali da ti prokomentiram.Dok čitam tvoje postove,što ovdje,što u drugim temama imam fealing da sve što pišeš,pišeš "sa visoka" ako me kontaš.Vidi se da imaš iskustva ali gard ti je malo ,u najmanju ruku,"čudan".Ne daš da ti niko ništa napiše,već se odmah osječaš prozvanim.Ovdje smo da pomognemo jedni drugima i nije bitno ko je odakle i kako se ko zove.Eto ovo ti je moje mišljenje a mislim i razlog zašto se osječaš ko da te neko provocira ali ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
30.09.2017
0
0
1
50
Ne pušim niE šta i ne planiram da pušim ništa. Prosto tako je, ne privlači me. Nikada i nije. To ne znači da nisam probala. Jesam probala sam i shvatila sam da tu nema ništa što privaliči mene. Ali uvijek je tu bilo nečega što je privlačilo mog muža. On se suzdržavao godinama, zato što je "odrastao" i što bi trebao da živi neki "normalan život" kako bi to neko drugi klasifikovao, neko drugi, ne on!
Sada, taj moj muž ima karcinom i metastaze i bol koju uglavnom ta trava čini podnošljivom. I sada tu travu trebam ilegalno da tražim po svom gradu i svakom porukom kojom šifrovano kupujem tu travu rizikujem neki negativan ishod.
Pri tome, sasvim legalno mogu da kupim "paklo" cirareta na kojima piše da će da me ubiju ili litro alkohola ili litro kafe. Problem je u tome što te cigarete, ili alkohol, ili kafa ne mogu da odstrane bolove. Marihuana može!!!
Besplatno mi se nude kapi i flasteri morfijuma, ali oni ne mogu da odrade to što uradi malo trave. I pored toga, da bi proveli dan bez bola i da bi išli dalje u toj našoj nadi u "biće bolje" treba nam mjesečno 125 evra (ili eura. jbt ovdje nacionlizam ide u 3 pi*ke materine).
E sada, došlo mi je do tačke ključanja u rezonu. Ne moram da pušim ili da pijem ili da se drogiram bilo čim ili bilo kako. To je sve stvar slobodne volje. Ali sada sam u situaciji kada moram da nabavim to malo trave da ne bi boljelo onog koga volim, a preteško je gledati tu bol.
Ne razumijem zašto moram da platim 25-50 evra(eura) sedmično za to zadovoljstvo "da ne boli" kada je činjenica da je konoplja korov. Nije da je to baš neka prevelika cijena (ali: školovanje djece; troškovi ljekova; troškovi lječenja; troškovi "specifične" ishrane itd), ali i jeste tu u našoj zemlji, u našim uslovima, za naš korov koji je neko proglasio "ILEGALNIM".
HOĆU DA SE BORIM PROTIV TOG ZAKONA, ILI ŠTA GOD DA JE TO, JER TA BILJKA DONOSI
MIRAN DAN BEZ BOLI. I ko uopšte ima pravo da proglasi nešto što je od prirode protivprirodnim i kažnnjivim, samo da bi to dobilo ogromnu cijenu "jer oni koji su uslovljeni moraju pristati na sve uslove".
KONOPLJA JE KOROV i treba da raste upravo kao takva. Ne postoji ni jedan zakon koji ima pravo da kaže da moj muž treba da trpi nepodnošljiv bol zato što je ova civilizacija NENORMALNA.
Primijetila sam da se šifrovano treba obtaćati ljudima koji imaju travu, ali sjeme se može nabaviti bilo gdje i bilo kad.
PLANIRAM DA BACAM TO SJEME U SVAKOM KUTKU KOJI IMA BILO KAKVU ŠANSU DA PUSTI PLOD I DA BILO KOME BUDE DOBRO!!!
Ne morate me podržati uopšte, ali baš me interesuje hoće li ova "naša" ili "vaša" birokratija imati dovoljno vremena da ide okolo na svako mjesto koje "ja" ili "ti" ili "on" može prehodati da istrijebi konoplju?
SVE ŠTO JE POTREBNO JE DA KUPIMO VREĆICU HRANE ZA PTICE I DA JE POSPEMO U NEKO ŽBUNJE DOK ŠETAMO U PROLJEĆE ILI U JESEN. Ako to budem radila samo ja, to će biti samo lokalna nevolja, ali ako to u svakom gradu bude radio bar jedan čovjek predano svaku sezonu...
HAJDE DA PROVJERIMO, MOLIM VAS...
...MOLIM VAS ZA RADI ISLJUČENJA BOLA KOD TEŠKIH BOSLESNIKA JER TO ŠTO SE DEŠAVA SADA I OVDJE MOJOJ PORODICI MOŽE DA SE DESI BILO ČIJOJ I BILO KADA...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sanja razumijem kako se osjecas.Ono sto ti savjetujem da malo proucis forum,ljude,medicinu.Ima ljepih prica i dobre edukacije.Zelim ti srecu i dobrodosla na forum.Tu ces nauciti sama uzgojiti ljek koji ti je potreban:)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Sanja oprema ti i nije toliko skupa , imas i temu prodaja i potraznja opreme za uzgoj tamo mozes naci i rabljenu opremu , a na forumu ce ti svi pomoci cim otvoris dnevnik i pocnes pisati , znaci ovdje mozes nauciti sve sta ti je potrebno da bi sama uzgojila kvalitetnu vutru i da znas sta konzumira tvoj muz . Procitaj si malo po temama imas i vodice za unutrasnji uzgoj pa ces tako najbrze dobiti dojam sto ti je sve potrebno da bis sama uzgojila . To ce ti smanjiti troskove , a i probleme jer je manje rizicno da imas u stanu box i da sama uzgajas nego da zivkas telefonom dilera i da hodas sa paketicem kroz grad , a o razlici u kvaliteti ne trebam niti pricati . Dobrodosla na forum i sretno muzu u oporavku i ozdravljenju .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
09.03.2015
17
267
48
37
jedno pitanje,vidio sam da si prvi grow uz sve ovo gnjojivo korisito i pure zym zasto ga ovaj grow nisi dodavao ? hvala
 
09.03.2015
17
267
48
37
da vidim da nije u tablici sa 100 posto natural,nego samo sa terra(zemljom) i ja radim s istim gnjojivom pa me zanim,jel 100posto organski mix zemlje sadrzi nesto sta obicne zemlje kao potgrond, terramagma etc... ne sadrze pa se njemu ne dodaje enzim,ili je tog enzima ima u svim organskim gnjojivima pa se ne treba dodatno dodavat
 
09.03.2015
17
267
48
37
ti ovde radis s potgrond h sta nije 100psoto organska zemlja kao sto su plagron pro mix ili royal mix,onda bi trebao gledati tablicu pod terra ili zemlja a tu pise da ide enzim zato pitam,onda jedino sta ostaje za mislit je da tog enzima ima u alga bloomu i alga growu ili necem trecem pa se ne treba dodatno dodavat
 

gara89

Aktivan Član
07.09.2016
260
1.049
143
Prvi sam put piknia u royal mix i ništa mi nije izašlo kupia pot h nakon i oba growa bez problema bila mislim da plagron natural gnjojiva ne moraju ići isključivo sa plagronovim mix zemlje:thumb:
 
09.03.2015
17
267
48
37
Ove zemlje koje si nabrojao sadrze Plagronov glistnjak,a Plagronov kokos koji takoder mozes derati kroz organik sadrzi trihodermu tj.gljivicu protiv nametnika...

dali to znaci da se u potgrond h dodaje i pure zym posto nije ogranska zemlja,ili tog enzima ima i u alga growu i bloomu pa nije dodatno potrebno i pure zym
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Pozdrav vutromani :) Harvest se bliži, što znači vreme je da se misli na nove semenke :D Pravi domaćin kupuje drva u Maju hehhehe. Imam problem u odluci ne mogu da se odlučim koje semenke da kupim. Imam iskustva sa Sugar Black Rose, Opium, Vanila kush, i Skunk1#. Hteo sam opet naručit opium ali tu gde pazarim semena nema :( Tako da se dvoumim između
Strawberry Cough,
Skunk #11

Frisian Duck
Ili da uzmem
Dutch Outdoor Mix.
3 x Frisian Dew®
3 x Durban Poison®
3 x Hollands Hope®


Gledao sam noćas trimane budove i čini mi se da je No joke prošle godine uzgojio red devil ili kako već beše. Bud je fantastičnih boja pa sam kontao tako nešto za sledeću godinu. Pomagajte :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Poth je isto zemlja kao i npr. plagronova zemlja, samo sto sadrzi i naknadno dodana mineralna gnojiva.
Enzimi o kojima pricamo su ekstrakt trihoderma gljivica koji razgradjuju/rastavljaju ostatke mrtve materije/korijena u dekstrozu koja sluzi kao hrana biljci i flori u zemlji.
Jako korisna stvar ali nije neophodna.
 
09.03.2015
17
267
48
37
Poth je isto zemlja kao i npr. plagronova zemlja, samo sto sadrzi i naknadno dodana mineralna gnojiva.
Enzimi o kojima pricamo su ekstrakt trihoderma gljivica koji razgradjuju/rastavljaju ostatke mrtve materije/korijena u dekstrozu koja sluzi kao hrana biljci i flori u zemlji.
Jako korisna stvar ali nije neophodna.

to je sve jasno,jedino mi nije jasno zasto se dodaju u obicnu terra zemlju a u organski mix zemlje ne,jeli to stvar osobnog odabira,toga sta sami pure zyme nije organsko gnjojivo ili neceg treceg.Znaci uz power roots i alga grow dodajem i pure zyme barem sto se vege tice
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
meni vise vuce na dutch outdor mix, ali to je verovatno sto sam prvonavedene uzgajao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prcula