Royal Haze Automatic x3 /outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2015
25
8
3
Pozdrav ljudi :D
Ovo je moj prvi budući nasad na otvorenom
evo ukratko
SJEME:

Royal Queen seeds (royal haze auto x3 )

GNOJIVO

NPK (20-20-20) vege
(30-10-20) nakon 1 mjeseca 2x
(10-20-30) zavrsetak vegetacije
FOLIJARNO
(Folifertil T) hranidba za list
(Folifertil Ca)

ORGANSKO GNOJIVO (kravlji,svinjski,ovčiji,kokošji)

ZEMLJA

Florabella - zemlja za cvijeće

Mislim da sam se dobro pripremio prihvaćam i priželjkujem primjedbe i savjete
sjeme stize za 20-ak dana onda krecem u akciju :D
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
nista od ovih gnojiva sto si nabrojao, organsko ako znas omjere koristi ako ne bolje izbjegavaj, ovo ostalo je prejako i neces znati dozirati pa ces napraviti sr*nje,nabavi plantelu ili nesto sl. di su fotke kud se zuris? florabela je dosta prvih 20ak dana tako da znas, nemoj nicim gnojiti prije tih 20 dana.. u vege gledas s vise N u omjeru NPK, a u cvjetanju vise P i K

Royal Queen seeds (royal haze auto x3 ) ovo se inace obrnuto pise, prvo sorta pa onda banka sjemena ;)

sretan uzgoj i živio
 
31.05.2015
25
8
3
a neznam za koliko ce stici u petak naručio
u nekakvom cd-u naručio i pisalo mi 15 dana al dok mi prođe transakcija jer je prek banke islo
zanima me dali je moguce imat problema jer nije legal :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
04.05.2015
1
0
1
63
Razanj se ostri a zec uteko :) dodje sjeme za 3 dana bro,bar meni..koi 20,neide sa grenlanda..a pripremio si se katastrofa bar po meni..koi ce ti ku*** tolka gnoiva,dobro ti kazu prije si se pripremio za shit nego za dobro..nikakva gnojiva s florabelom netrebas do cvjetanja a kad krene cvjetat ne kemijaj nego uzmi provkereno crvenu plantelu cvet,i pici s njom ako hoces nesta dobit od toga!al polako samo opusteno..cini mi se da ti nes ni sadit dok dodje sjeme s grenlanda...sorry za spam jbg moro sam...iako zelim da uspije ako dodje uopce do kakvih radnji ovdje u dnevniku..sretno,trebat ce ti brijem najvise od svih!!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Pozdrav Stoja. I sinoc sam vidio da si otvorio dnevnik medjutim to sve sto si napisao gore nije probudilo u meni zelju uopce da napisem ista. Nakon veseljkovog komentara sam jednostavno morao. Rezultat pristupa tvom growu je Veseljko. Čoek ti piše svoj prvi post u kojem je nabacao hrpetinu informacija koje nemaju veze s nicim.

.nikakva gnojiva s florabelom netrebas do cvjetanja

Ovo ti nije istina. U outdooru mozes vec nakon 15-20 dana dati punu, cak i duplu dozu gnojiva za vegetaciju. Onoga s više N.

uzmi provkereno crvenu plantelu cvet,i pici s njom ako hoces nesta dobit od toga

Ovo takodjer nije potpuno tocno. S crvenom ces dobiti rezultat svakako, medjutim s obzirom da imas to sto imas iz toga probaj izvuci najbolje.

Vidim da si citao nesto prije nego ces otvoriti dnevnik, međutim nije mi jasna tolika želja da otvoriš dnevnik u kojem piše jako malo ili ništa, bez slika, srocen kako je srocen?

Kako god ja ti drzim fige. Nadam se da ce i sjeme stici kako treba, i da neces pretjerati s gnojenjem, da nece biti problema s gamadi, da ce biti puno sunca :sun2:

I na kraju ako nisi pogledaj molim te i ovu temu ;)

https://www.vutra.org/threads/važno-postavljanje-fotografija-u-dnevnik-uzgoja.13492/
 
31.05.2015
25
8
3
EO nakon dugo vremena odlučio sam nastavit sa dnevnikom
Razlika je u sjemenu u pitanju je amnesia Haze auto i nije out već indor sa cfl sijalicama 2x2700k 3x6500k
Dva venta spojena na 5v
Saksija 20l zemlje
Zemlja Flora san
PH 5,5-6,5
P2O5 5-25 g/kg
K2O 10-25 g/kg
MgO vodotopiv 50-150 mg/l
Uskoro slika
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420