RQS Automatic outdoor 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Drage kolege , nažalost jedna biljka nam je preselila na onaj svijet. Easy bud i nije tako easy, razlog su psi lutalice koji su zalutali u šumu i baš kraj moje biljke iskopali mjesto za ležat :S kad sam došao vidio sam što sam vidio, a i pošto mi je sajt blizu kuće, cuo sam ih i sam prije nekoliko noći ali nisam ni slutio da će se ovo desiti ali jbg, ostala je Amnesia Haze Auto, da stvar ne bude toliko loša :D Stavio sam u kantu novo sjeme , Royal Jack Automatic :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and CilI

Abstrakt

Aktivan Član
08.05.2014
72
302
53
Meni se to desilo prosle sezone. Dzukac je nasao lepu, mekanu zemlju i tu zakopao ni manje ni vise nego svoj ulov - Pampers! Biljka je ostala sa strane kako je kopao, tako da je ziva bila ali ostala je nikakva.
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Pregnojio sam svoju biljku bila je jutros strašna i neke bijele fleke od kišnice, danas je padala i pada jos uvijek dobra kisa, pa ce biti neki prirodni flush nadam se, pa ce prezivjeti :D baš se razmirisala na sajtu :D
bez panike ... :vb_wave:
Upravo sam 10 l vode u kantu od jupola izlio pa onda opet izlio, nastalo je blato od zemlje a nema sunca, tek sutra, jel to oke ? I svi su joj listovi savijeni kao da plače
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Ljudi pomozite molim vas, šta da radim, od onog dana kad sam skontao da sam je pregnojio, listovi se suše, većina ih je skroz suha pa sam ih otkinuo, mogu li je presaditi u zemlju ? Hoce li joj biti bolje ? Jel' kasno da pocnem sa novim autosima ?

Album sa fotkama


Danas sam pognojio malenog autosa sa planela list. Oprezna sam od sad sa gnojenjem.
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Ne panićari kompare,zaguraj 3 do 5 automatika,kad isklijaju stavi pod lampu do 20 dana i presad dali u kanti,bar 10lit.sa ok zemljom negnoji prije sa nićim a kad i poćmeš oprez,da ne spržis,ja sam danas stavio 5 kom pod lampu da ih zaguram puno su naprednije a ako si voljan trenir.još dobio bi malo više,to ću ja!pozz
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Presadio sam amnesia haze u pravi outdoor, na mjesto gdje je bio easy bud, vidio sam mokru zemlju i skontao tek sad da kanta nema rupe za odvod kisnice i svega što sam sipao :), nadam se da ce se primiti barem malo vratiti u zivot :) nije meni zbog susenja, nego zbog nje jadnice, zao mi je.

I da niko mi nije odgovrio na pitanje. Kasno za sađenje novih autosa ? Nemam nikakve lampe, samo majku, majku prirodu. Pozz
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
mobsternewgeneration je napisao(la):
I da niko mi nije odgovrio na pitanje. Kasno za sađenje novih autosa ? Nemam nikakve lampe, samo majku, majku prirodu. Pozz
kasno nije ali ce im falit u preosjeku 3 do 5 stupnjeva nize temp. ,nego sto su trenutne, za obilniju vegetaciju.
ako imas, radje bubni fem. ili regular sjeme a ove ostavi za neki buduci inn ili za iduce proljece, ako nema.....sta se moze iskoristi ih. sretno
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Imam kod sebe trenutno:
Automatici:
White Widow
Jack Herer
Amnesia Haze x2
Royal Cheese
Feminizirano sjeme:
Fruit Spirit
Special Queen #1
Power Flower

Koje sad zasaditi ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Automati i fotoperiodne će ti sad u isto vrijeme završiti, samo je razlika što će automati bolje izvegetirati. Pikni tog Jack auomatica i widowa i nadaj se što dužem i sunčanijem ljetu i početku jeseni sa što manje kiše.
Sretno ovaj put ;)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Pa sad ti budi pametan hehehehehe. dobio si dva totalno oprecna savjeta
a nista, stavi jednu fem. i jednu auto u istim uvjetima pa 10-09 bude usporedba.
i nije bitno tko je u pravu,bitno da imas za dimit u jesen.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa ako pitas koje je bolje,pa sada ako mislis saditi svakako bih se opredelila pre za automatic..
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Idu obje :D Fruit Spirit i Royal Chesse :D jer pise na poakovanju 10 weeks after germination, a ovi drugi atuosi su 11-12 weeks.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.