Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.01.2013
9
3
3
30
samo pratim dnevnik od pocetka i nisam nista dosad komentirao, al sad moram. Stvarno sjajno. i koliko se brines oko njih
druzio bi se ja s tobom sad kad se vratim u ST u devetom :p

I postavi te kolce sto prije, sljedeci tjedan nevremena najavljuju, da ti ne bi belaj napravio vjetar i grad.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Gagiba

Aktivan Član
Braćala, sve sam video, sve sam čuo!! :(

Jbg...usrali ste ku*ac.
Kući mora da se grize inače se desi šta se desi...

Dobro, toliko o lošim temama, a od dobrih imaš od mene plus za navijački duh, i dva plusa za devojčice!! ;)

Moram nešto da ti priznam, znači pošto sam se dodao par minuta pre nego sam otvorio stranicu, sa pažnjom sam isčitao ubedjivanje oko toga da li i kako je bolje koristiti ptičja go*na umesto hemije pozantije kao Plantela... :D

I posle toga sam zaključio da je vutra mnogo moćna stvar jer u redovnim okolnostima takva diskusija bi me jako teško zanimala!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
U ovom trenutku na forumu ima odličnih outdoor-a, i bilo bi jako teško procjeniti čije biljke su kvalitetnije,ljepše,itd., tvoj out me je dojmio jer vidim da trud koji ulažeš da se uspoređivati sa onim našim starim precima koji su krali zemlju kamenu da bi zasadili malo kupusa ili loze...Taj trud i znoj će 100% biti utkan u finalni produkt i to me oduševljava!
Neću više hvaliti da ne ureknem ;)
Nego da samo malo pojasnim ovo što sam inicirao u vezi gnojiva...
Guano koristim već treći grow i pokazalo se točnim ono što kažu da je ukus bolji!Njemu jedino u startu fali malo dušika,ali za cvjetanje je izuzetan!!! Mogu zamisliti što bi tek uradio u outdooru?!?!
Isprobao sam kokošiji fermentirani gnoj,zečiji i konjski dehidrat. Zečiji mi je najbolji,pogotovo u vege fazi pa do 3-4 tjedna cvjetanja,kada je potrebno pojačati kalij i fosfor.Tu mi je Hesi zakon :thumb:
kokošiji je dobar kroz cijeli grow,s tim da opet malo nekog boostera itekako dobro dođe.Konjski u outdooru može cijeli grow,i koliko se sijećam netko je već na forumu o tome pisao..
Inače po pitanju growanja volim eksperimentirati.marihuane za dimit mi ne fali,i mogao bih napraviti pauzu,ali vrag ne da mira,pa se igram sa manjim biljkama i sva dobra iskustva dijelim dalje...Zašto da ne bude bolje i kvalitetnije,ako je moguće?
sorry na malo OT,nadam se da ne smeta...
živio :respect:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Naučit ćeš ti mene sve o organskom uzgoju svete biljke. Imamo cilu zimu za naukovanje, pripremu.....neće nam biti dosadno. :rofl:
Evo i ja se trudim sa puno texta i još više slija, prenijeti iskustva. Rad sa biljkama me totalno opušta, uživam u tome, bilo da se radi o maslinama, bilo da se radi o cannabisu.
Primjećujem da i biljke vole kad ih se pazi i mazi, i rezultati takve njege su vrhunski plodovi. Moram opet priznati da imam i skoro idealne uvjete za uzgoj bilja. Sunca ne fali. Imam i dobro provjetravanje (bura, jugo, maestral), tako da nemam ni bolesti.
Mogu nabaviti rabbitshit bez problema, imam i horseshita, a i chickenshita ima kod frendova. Sve ću nabaviti do zime. Napravit ću totalno organic grow.....radi okusa.
I moje ulje je rađeno totalno organski,isti dan kad je i ubrano i okus mu je malo drugačiji nego ostalima. (oni to neće priznati, ali njih se i ne pita, postoje meritorni ljudi koji donose meritorne ocjene)
Veliki sam pobornik kvalitete, jer uvijek planiram na duge staze, a kvalitetan proizvod uvijek ima svoga potrošača, jednako kao i nekvalitetan. Svakome prema mogućnostima, a mene prosječnost ne zanima.
Tako sam pristupio i uzgoju cannabisa. Iako mi je ovo prvi pravi vanjski grow, rezultati su vidljivi. Može biti samo još bolje. I biti će,....jer ja to hoću, ja to mogu, ja to želim.
Popodne idem postaviti onu mrežu za krastavce.....imam ideju kako. Sinoć sam uz đoks razmatrao način primjene, i zaključio sam da je buket najoptimalnije rješenje iz više razloga.
Sve će biti dokumentirano slijama.

Hvala i tebi Gagiba.....bar da su svi navijači slični nama vutrašima. Nasilja nikada ne bi bilo, samo pisma i veselje. Ne razumin ljude koji guštaju u nasilju.....tribalo bi ih dati nama na preodgoj.
Obaša san cilu Europu, najviše radi baluna, i nikad se nisan potuka, ma nikad grube riči.....ni u BG, ni u LJ, ni u SA, ni u ZG.....nulta tolerancija na nasilje....i zato...udri pismu.....

Malo pjevam, malo sviram, i polako tetoviram....tvoje ime...u srcu
Onog dana kad san poša, sinje more sve san proša...samo na te...san mislija
A ti imaš sve na svijetu, ja san luđak u kompletu, s prvin vitron vratit ću se ja
Neka tvoju ljubav čeka, ludo srce iz daleka, pismu ovu koju pivan jaaaaaaa
DALMACIJO MOJA RUŽO PROCVALA, DALMACIJO SVA OD ZLATA I BISERA
DALMACIJO, PISMU TEBI PIVAN JA, PISMU O JUBAVI, S JUGA I SJEVERA..
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Voila. Privezane su, i more sad i tornado. (šalim se)
Po ure posla, priveza udovicu i dizel. Nisan ima više mriže, pa ću sutra nastaviti, i privezat još i ananas. Ovako se zaštićuju naranče, limuni i arancini zimi od bure. A za ponedjeljak zovu grubo vrime. Obilnu kišu, pa buru.

White widow



Sour diesel



Pineapple će sutra na red



nije preupadljivo, bar se ne vidi iz aviona.

 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    250,9 KB · Pregleda: 20
  • 2.jpg
    2.jpg
    333 KB · Pregleda: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    359,8 KB · Pregleda: 20
  • 4.jpg
    4.jpg
    289,2 KB · Pregleda: 19
  • 5.jpg
    5.jpg
    279,3 KB · Pregleda: 19
  • 6.jpg
    6.jpg
    223,2 KB · Pregleda: 20
  • 7.jpg
    7.jpg
    317,8 KB · Pregleda: 19
Poslednja izmena od urednika:

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ovdje nema straha od plijesni, bura to rješava bez problema. Ovako mi ni skakavci, ni miševi ne mogu napadati, a vjerovatno ću ostaviti do kraja. Još će se one proširiti na vrhu, i dobiti će još više svjetla, ali puknut neće, ma koliko topovi bili teški.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and Stipe

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ma ljudi uzmete mrezu za ribarenje i nabacite na biljke,i to je to...
ona nije toliko upadljiva..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ma ovo je sasvim ok,i uopće ne sumnjam da će u Jonesa na kraju sve ispast kako treba.Meni je priično poznat feno njegove WW,pa me zato bila frka,jer se objese vrhovi od težine!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Jones pa ti se opremio ko da su najavilu tornado..:) ma nema tu vise nikakve bojazni ako si rekao da bura resava problem plesnji..resio si problem ako budu vetrustine uvezao si ih, a nemas ni problem sa budji ..ostalo samo da sacekas da dodje dan za berbu..:) a te mreze i to ja licno to nebih radila,prebacivala preko biljcica i to..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
To sta si napravija nit valja nit izgleda.
Skini to i naspi zemljom pa ces determinirat grane.
Smokve zriju , grozde isto a maslina ce skoro.
Sjatit ce se sve zivo u berbu pa i veprici.
Jesi li dovoljno ucinija u tom pogledu?il se oslanjas na mirise?
Bila bi steta da nakon svega ostanes bez berbe!
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Uhhhh...na ovakav post odgovaram ovako. :bp4l:

DSC00601.jpg

DSC00602.jpg

DSC00604.jpg

DSC00605.jpg

DSC00606.jpg

DSC00600.jpg
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Ja nikada ne bi sadija di moze doc vepar,osim da osiguram sajt jer takav gubitak je tezak i nepravedan(subjektivni dozivljaj growera)
Pa ti dobronamjerno sugeriram da obratis pozornost na to.
To s ceradom je tvoja kreacija pa se ti s tim nosi.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Jones nije budala, to sigurno. Da voli exprerimentirati, i to je sigurno. Ne previše, ali kad zatreba....tu sam.
Ovo još nisam vidio nigdje, i da vam pravo kažem, i meni se činilo ne baš lijepo.....ali......trebalo se snaći na brzinu, jer nevera je bila snažna, i nisam želio da se ponovi prošla.
Zaštita se pokazala kao vrlo efikasno rješenje. Niti jedna grančica se nije oštetila, niti jedan listić.....grizavaca nema....pa di ćeš bolje. :cool44:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
Sada sam malo spustio mrežu naniže (eto i to se može ;) ) pa imaju ponovo puno, puno :sun2: :sun2: :sun2: , a po potrebi, ako bi opet zvalo koju neveru, podigne se suknjica...i cure su sigurne.
Glodavcima i dalje ulaz strogo zabranjen. :keepoff: :watching-you-smiley-emoticon:



Nisu kao Powerove, ali za rookija i više nego dobre.
 
Poslednja izmena od urednika:

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
Cak uzimajuci i hajduk u obzir, imas srece sto si dalmatinac pa nema brige za vjetar i sunce. Da ja svojoj stavim jednu tvoju suknjicu, istrunila bi za jednu noc od vlage :D
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
WW je gadan igrač,i u tvojim krajevima će sigurno trebat još mjesec i po dana,a klima mu ide na ruku ;) Primjetio sam da voli malo hladnije noći. Onda se pojačano ošećeri :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.