Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Jos malo jos malo Jonessss :)
Kraj se blizi, trud se vidi....problemi zaboravljaju ;)

ja koristim aceton za skidanje laka za nokte :D K-Plus 4-5 kn i skida ko lud hehe....nemoj rakiju trosit :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Je, skinio bi ja to sve, ali ko će to sve otrimat u jednom danu....u sušaru bi se još moglo staviti koja žica, no nemam četiri ruke. ;)
Večeras ću probati acetonom.....losion sam potrošio.....ma umažem se do laktova...a di nećeš....kad je sve ljepljivo kao ljepilo za miševe,
Neću više neotrimano stavljati u sušaru....pokora.....sinoć smo trimali white widow.....i nikad kraja.....nismo ni pola od prve ture....nastavak večeras......ali bez utakmice, i bez pušenja.
Zašto bez pušenja ??
Ubilo baju u meni.....probali skunk.....oko devet......pa kao ono,,, nije nam ništa, nije nam ništa.....i zarolamo drugog oko deset......i onda se ugasi svijetlo, i nastane tama i muk....... :kauch :kauch
Rekao bi Mitch...kulturni spomenici :zevanje2: samo u poluležećem stavu.
Eto, zato bez pušenja večeras.
Reče prika na kraju.....ovo bi bilo bolje i ne pušiti. ( na prvu smo mislili da će biti kamilica, a ispao armirani beton)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Thx fant....i mislio sam si da bi obični benzin trebao biti ok, ali sad sam i siguran. :thumb:
Da, da.....spomenici.....zombiji......srećom imamo puuuuuno utakmica u plućima, pa smo u jedanaest stavili kapi u oči....i lagano napustili "igralište".
Večeras na kraju ćemo probati i ww....a trebao bih i slikati koju......ali prije đoksa......ne vjerujem više ni ww-u.
I kerozin i ananas su jako pušljivi, pogotovo zamiješani sa duhanom iz cigarete....duhan iz vrećice je prevlažan, pa u kombinaciji sa još uvijek relativno vlažnom marom se teže puši. i samim time okus je loš. Sa cigaretnim duhanom, sve je puno bolje, ali moramo ili smanjiti dozu, ili se zamijeniti sa nekom "kamilicom" tipa ak.......ko bi reka.....da će mi ak biti "kamilica". ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Ajde javi onda smoke report ww :) Ja sam probao i nije lose, dosta jaki head high i nesto lupi na noge. Neznam dal je to do mene ali noge pocnu trnut i grijat se :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ti I ja imamo isti problem,odgojili smo cudovista :D :D mada ja ne znam kako se moje zove :D Pazljivo doziraj,ja ako trunku vise dodam nema me,mada nije mi slucajno nick Paranoja :p Uzivaj,tvoj vrt je inspiracija,meni licno cilj kako to treba da bude.........,I nadam se da neces odustati od outdoora,posto sam se navukao na grow,planirao sam da mi ti budes zvijezda vodilja ;) u godinama koje dolaze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
12.10.2014
43
29
18
Stipe je napisao(la):
Ajde javi onda smoke report ww :) Ja sam probao i nije lose, dosta jaki head high i nesto lupi na noge. Neznam dal je to do mene ali noge pocnu trnut i grijat se :)
E tooo,tak i meni ja sam jedanput šeto poslje ww noge trnu pre pre :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kad se skjura malo,nakoc 2-3 mjeseca nastupa prava zabava :) ali onda ćeš se već naviknuti na njih pa će bit taman..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ništa od smoke reporta ww-a večeras.......ostalo u trvilici još malo Ananasa, i naravno, da se na baci.....a i da ponovo testiramo skunk, jer smo večer prije kao bili malo umorni, pa nas je izulo.....ma ostalo je za jedan lagani, ne pretjerani đoks.....a do tada sam sam već otrimao dvije vrećice skunka i kerozina.
Vjerujte, nismo ga do kraja skonsumali...ugasio se u pepeljari......
Ipak, trimanje mi se učinilo fenomenalno.....uživili se nas dvojica.....i svaki mali pop corn ww-a je očišćen.....do zadnjega....a i ww-a je bilo dvije vrećice.

kerozin neotrimani ww mobitelom izbliza

20141014_182833.jpg 20141014_183540.jpg 20141014_214635.jpg

Što se tiče idućega outdoora, za sada ne razmišljam o tome.....ovo bi trebalo biti doživotna zaliha.....a kako ova dva otrova (SD,PC) treba samo popapriti......biti će i za afterlife.
Moguće je da se i naviknem, pa bude taman, ali čisto sumnjam.....ovo je tek prva tura, mliječni trihomi....a PC je još uvijek na dozrijevanju.....ajme, ajme....ko preživi...pričati će.

samo za potrebe slikanja u bocama, poslije prebačene ponovo u vrećice, na još par dana.

20141015_183059.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Konačno probah i ww u rizli. :leafblunt:
Kamilica u odnosu na PC i SD. Ne kažem da je to loše, dapače......laganica za dnevnu konzumaciju.
Okus jako sličan ak-47, mogao bih reći identičan, bar meni.....a i rad je jako sličan......prvo što se osjeti su suha usta, nema pljuvačke u ustima.....intezivira se rad sivih stanica....stanje duha opušteno. Uživancija za gledanje televizije, igre, razgovore....samo što ne traje dugo. Nakon pola sata, već se počinje osjećati popuštanje, ali drži lagano još nekih pola sata, sat.
Skunk izaziva paranoju.....definitivno.....dva puta zapalio, oba me uhvatile silne paranoje......a što je najgore....znam da su paranoje, ali su ipak jače od razuma.
Moram biti oprezan sa doziranjem, jer kao i svaki lijek, treba se znati doza, jer ako se pretjera, izaziva nuspojave.
Spavao sam kao malo kada. Bez buđenja po noći, a i zaspao sam u letu do kreveta. Ap-cap....i upali se mrak. :snupi:
Ipak, jedva čekam opet se oprobati sa PC-om, jer jednostavno ne mogu vjerovati da ne mogu kontrolirati paranoju......ja, koji liječim paranoične :eek: :signs051:
Samo neka se ovo sve sretno završi, pa će i paranoje zasigurno biti puuuuno manje, a sna više.
Večeras se nadam izvršiti analizu SD-a.
Na rasporedu je đoks, ragovor, fifa, đoks...analiza.....ako ne zaboravim, možda bude i koja slija... ;)
Imbra, moramo probati zajednički te naše materijale...... :jointpass: , jer ovdje u našim krajevima se kaže "Čovik i tovar znaju bolje nego čovik sam" :ridinghorse: :ridinghorse: (ja sam ovi drugi :vb_kez: )
A što se tiče rupa, ....neka njih......možda posluže nekim novim klincima.....i mentora će dobiti besplatno...(naravno, uz mali "harač" :spliff: )
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
:D Sto se tice PARANOJE potpuno te razumijem :D Prosto nisam vjerovao da mi se to desava,kao da sam neki pocetnik u konzumaciji dima,145 puls,lupa srce ko da ce iz grudi da iskoci,iznenadna srcana smrt mi se nazire u mislima :D ..... I onda rekoh sebi,sad spremi jedan placebo efekat i pomozi sebi..... Tako ja uzmem najbolji proizvod iz lipe nase,ANDOL :D ne Kras, jedan za cirkulaciju od 100 mg,i kazem sebi "ovo ce ti pomoci". Tako je i bilo,pretekoh ja ziv,a ovu Koljacicu kako je prozvah od tada nijesam vise rolao,cepam meksu varijantu. Mislim brate da treba izbjegavati da biljka dobije znacajan procenat smedjih trihoma,tad stvarno zakiva u glavu.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Evo i analize..... ;)
Probao sam sada sve, jako zadovoljan....okusi različiti, rad različit....super....za sve prilike.
Evo par riči o Sour Dieselu......Vrlo pušljiv, okus vrlo neobičan, nepoznat...neusporediv sa ničim meni poznatim, a ni ostali ne mogu definirati. Nije fin, ali nije ni nefin....ocjena 3, prolazno.
Pušljivost 5. Ne grebe, nema kašljanja, i pita još.... još uvijek se osjeća klorofil, ali ne kao kod udovice. Kad odkjura par mjeseci, ocjena više.
Nije kauč vutra, definitivno.....evo upravo pišem nadimljen, i za sada mi ide ok.
Malo slika sa jučerašnje degustacije.

1.jpg 2.jpg

Danas sam uspio riješiti Sour Diesel i Pineapple do kraja. Od jedanaest, do pet popodne. A Sunce prži.....beru se masline, a meni nirvana.....
Full oprema za trimanje, i na posao.
Prvo sam skinuo Ananas, i otrimao. Tri sata trimanja u grubo.

3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Ljepljivo da ne može biti ljepljivije....ko ljepilo za miševe. :D
Onda je na red došao Sour Diesel. Predivan cvijet, već se dobro stvrdnio, a trihomi poprimaju crvenkastu boju.

8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg

Njega sam trimao oko dva sata, pa više nisam stigao i bijelu udovicu.....nju ću na kraju, u čast bijelom udovcu za uspješno proizvedeno ulje. :respect:

12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg

A šta se ušećerila.... :bale
E sad sve to u sušaru, a ono iz sušare van.

16.jpg 17.jpg 18.jpg

Odvojeni Skunk od Dizela.....

19.jpg 20.jpg 21.jpg

Ovo u škartocima su dizel i Ananas, a u kutiji ww.....druga tura......na sušilu treća....
I eto, malo po malo......privodimo dnevnik kraju......još par osvrta, i čiča-miča gotova je priča. B)

22.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.