Rumunija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.10.2013
2
0
0
Pozz ljudi :) Ovih dana idem u Rumuniju na jednodnevni izlet. Interesuje me kakvo je stanje na granicnim prelazima izmedju Srbije i Rumunije. Ja i moja ekipa ocemo 1-2 grama da uzmemo. Jel imate neka iskustva? Ima li neke kontrole, kerova? :) Hvala Vam unapred ;)
 

VutropuhacSrbija

Banned
Banovan
06.08.2012
16
4
3
34
@Gagiba - Jesi li ti normalan? Sto mu govoris da rizikuje?
@qqll - Nemoj da nosis nista preko granice, nemoj da rizikujes uopste znas kako lako provale ljude, malo malo pa u crnoj hronici osvane neki amater koji hoce da prosvercuje travu preko grane pa padne... Ako si vec ocajan u nameri da varis u Rumuniji, nabavi od tamosnjih veza...
pozz
:rasta1:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
1-2 grama ćeš uvek sakriti negde, to u avion možeš da nosiš. Uvek je bolje kad imaš nešto što znaš šta je ako već taj jedan dan hoćete da imate nego da ga provedete tamo u traženju pa da još i neki korov dobijete. ;)
 
18.05.2013
38
30
0
33
Visit site
Sve je na tebi da rizikujes. Ja sam jedamput isao u London (Englesku) sa avjonom, imao sam 50g sa sobom sve je u redu proslo. Treba samo opusteno nemoj se sekirati oko toga kada to radis jer ce se povecati i rizik da ces pasti. Btw tamo smo varili poslje njihovo ali nismo nista vracali nazad , tko zna kakva je kontrola kod njih tako da oprezno, ako budes to radio . Razmisli i odluci se sam. Sretan Put! :smoke18: