S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
..130.dana sve zajedno- 90 u cvjetanju ...bilo je prije 8 dana,kada sam zavrsio ovaj grow.Vjerovatno ce oprema opet skupljati jedno vrijeme prasinu.............. a ja ovo ljeto imam dovoljno magle da se nepronadjem do jeseni.Volio bi kada bi mogao reci da je sve bilo u najboljem redu ali nije...ima par sitnica na koje nisam racunao a mogao sam utjecati na njih jos u ranoj fazi vegetacije..ali necu o tome;) Uglavnom Silver me nije iznenadio svojim radom i tu nemam sta napisati...tijelo zaobilazi udara direktno u glavu iz svih smjerova...susi grlo,otvara apetit i od njega me strasno boli krc za globalno zatopljenje i crveno meso....Par savjeta za one koji se uhvate u kostac sa Silverom...Sve ovisi o samom startu..priprema zemlje je jako bitna.Znaci cista Composana ili cista Teramagma 0 bodova...ja sam se posluzi Hazeseekerovim receptom za pripremu zemlje i pokazalo se odlicnim.... prehranjivanje od 5-6 dana starosti full dozom( u slucaju kod mene) Hesija obavezno,strasan apetit:)Silver je monstrum samo ako mu das dovoljno zemlje i prostora...nevoli temperature iznad 29 stupnjeva ,netolerira vlagu u vegetaciji ispod 40%...obozava strujanje zraka kroz grane,ispod iznad..Ph nikako ispod 6,5.ja sam filtrirao vodu cijeli grow.Pokazalo se kod mene da dobro podnosi i malo tezi trening i da taj stresni period jako dobro kompenzira kasnije..meni je cak to i zakompliciralo grow na jedan nacin...jako dugo raste u cvjetanju i to raste u pravom smislu kao da je vegetacija i tu cinjenicu treba uzeti u obzir....ja nisam:)...i strpljenje evo to je par stvari za koje ja mislim da su bitne kod uzgoja SShaze....odo se izgubiti u magli :smoke18:
DSC06194.jpg
i tako dva puta...................................................................................
Chief_Good_Boy_smoking.jpg
...ovo moze u zavrsene ili vec kako to ide ili neide;) i normalno hvala svima koji su pratili stiskali lajkove ...najjaci ste;) Sorry zbog manjka slika...bit ce ih i zaljepit cu u galeriju sa ili bez komentara;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Ushkrtario si sa slikama samo tako, moraces da se oduzis, onako grupne slike osusenih hedova
a i tek ubranih ako imas, ovaj hed na slici je neverovatan, izgleda koda je sastavljen od vise manjih,
ogroman je, to bi voleo videti uzivo :D
Posto si ljubitelj sativa mozda bi sledeci grow mogao da isprobas neke africke sative,
krace svetaju to im je prednost, npr Duban poison i varijacije na istu, Urban Poison, Early Durban.
vise nisi Opa cupa sad si SativaMan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.