S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ajde sta ste svi navalili hvalit covjeka...meni je bezveze...uopce mi se ne svidja...sve bi to pobacao kroz prozor
zicu bi jedino sacuvao za ogradu
barabo...dabogda ti bubamara u box ušla
:)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
90.dan.50. od kako cvjetaju.Svasta se tu izdogadjalo..uglavnom ,premalo zice ili preduga vegetacija.Dugu vege.volim pa onda ipak mislim da je premalo zice.davno su pokrile zamisljene kvadrate,sve bi mjenjao..prvenstveno box.1,5x1,5 visine dva metra i ko na havajima.1x1x2 premalo mi je to za dvije biljke hahah.hebene biljoze.Vise zelenila nego u uzem centru grada;)Nego da neoftopicarim svoj dnevnik.Full doza svako zaljevanje.F+Bloom.Super V i Power Z jednom tjedno i cini mi se da je to za sada ok.pozdrav
DSC05678.jpg
DSC05666.jpg
Marco pozdrav tebi i hvala ne ljepim zeljama;)mislim na buba maru.PS malo je sada teze to drzati uredno pa izgleda ko zapusten vinograd a ustvari je problem sto jos uvijek rastu..to je opet drugacije nego prosli put pa sam malo u problemu kad drzanja reda u boxu.Vise nema zice pa su se pocele spustati dole.tako da molim mracne sile da prestane taj rast:)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ja bi gore rastavio mrezu malo tako da povecas krug a i biljka se ima gdje izduziti.. Inace odlicno i malo mi fali da te kopiram ali cu vjerojatno na SCROG zbog 600w :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
crunkisi je napisao(la):
Ja bi gore rastavio mrezu malo tako da povecas krug a i biljka se ima gdje izduziti.. Inace odlicno i malo mi fali da te kopiram ali cu vjerojatno na SCROG zbog 600w :respect:

Ma vec jesam prosirio taj krug(bubanj) i jos bi da mogu..ali nemam mjesta u boxu.Boćne strane su skroz na biljci ,gore imam jos par cm i to je to.Sinoc sam sve izvadio van i ova sto je bila slomljena je u gornjem djelu toliko zaguzvala da nisam znao sta i gdje ,sa kojim vrhom u koju rupu,katastrofa.Ovo je shema skroz ok. ali zahtjeva puno vremena svakodnevno natezanje,vezanje.Sada vidim da sam trebao neke grane rezati jos u vege.Silver je fucking bush.PS gore gdje se sastavljaju vrhovi ,vec su se one zaobisle 25-30cm i upetljale i .........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
S obzirom da je proslo vise od 50 dana u floweru nadam se da se nece jos mnogo izduziti.


A vidi mozes ga prosiriti... savij malo mrezu prema boxu i to prema kutovima. Nece vise biti "savrseni" krug oko cooltubea ali nema veze, ni u prirodi nisu svi budovi na istoj udaljenosti od svjetla.


Mogu ti i nacrtati u paintu na brzinu ako treba da znas na sto tocno mislim
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Mislim da nemogu vise nista napraviti gore su upletene jedna u drugu tako da bi raspetljavanje bilo avantura..nadam se da je sa rastom gotovo...koji cm jos i to je to.Ako bi savijao krug ,morao bi i biljku a neznam koliko je to izvedivo,to su grane u pravom smislu te rijeci jake,cvrste upletene u zicu i nemam puno mogucnosti...ustvari ako budem imao silve i treci put onda ce to biti kako treba;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.