S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
100 dana danas ..60 kako su u cvjetanju.Zaljevam ih sa 16l vode..jedna je prestala sa rastom ..druga koju sam slomio na pocetku jos uvijek raste..rekao bi da kasni dva tjedna(14 dana).Uglavnom Hesi svako zaljevanje full doza ph 6,8..za sada je sve ok osim malih problema sa temperaturom..evo par slika izvan boxa [
DSC05803.jpg
[/url] upload
DSC05808.jpg
DSC05812.jpg
DSC05819.jpg
DSC05825.jpg
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
O*ebote zivot :signs051: :signs051: :signs051: :signs051: :signs051: :signs051:



oci mi ispadose
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
113.dan 73. u cvjetanju....Nevjerovatno je da jos rastu odnosno raste .Jedna je stala sa rastom ali ona slomljena iz vege je nastavila ali mislim da su ovo zadnji centimetri;:)Uglavnom Malo sam rezim svjetla promjenio na 11/13 bez nekog predznanja o tome...cisto logicki:) eto da mi bude zanimljivije valjda haha Hesi fenomenalno odradjuje ono za cega je namjenjen ali bi volio to podici na neku visu razinu i zaroniti malo dublje od tih shablona i tablica (salabahtera) govorim o svome znanju i iskustvu...........Growera koji si prerasli Hesi ima na ovom forumu,ne puno ali ima par pojedinaca kojima zavidim na znanju ali mi je i drago sto ih imamo........ali nepitajte njega ,pitajte growsupporta.hahah :respect: SCROG sam potrosio manje vise probao sam sve vrste SCROG-a mogu reci da znam kako izvuci maximum iz minimuma.Ovaj nacin iz dnevnika iskoristi prostor,svjetlo maximalno ali je i naj zahtjevniji,doslovno svaki dan ima vezanja,savijanja cropanja,lolipopa koje nisam ni spominjao u dnevniku ali ih smatram obaveznim u SCROG varijanti.SCROG zahtjeva prostor,iskreno besmislen je ako zica nije bar 50x50 iznad jedne biljke.Sve sto je manje ,moze se izvuci i sa lst-treningom tako da zica gubi smisao ,cak i smeta.Znaci najbolja verzija SCROG-a je ipak ona kada se zica postavi vodoravno.Najlakse je manevrirati sa granama ,rukama,skarama,zicom itd..ali daje najmanje u usporedbi sa verticalom ili kao ovaj iz dnevnika malo je problem pravedna podjela lumena na cijelu povrsinu ali nije to nista strasno_Ovaj nacin SCROG-a koji imam u ovom dnevniku je daleko bolji od verticala iz vise razloga.Na ovaj nacin sam pokrio 2,5 kvadrata zice na 400w u verticalu 2 kvadrata a ako je zica vodoravno nepuni kvadrat.Tako da cista matematika je na strani ovog dnevnika.Nisu mi bili grami na pameti kada sam postavljao grow..zato i imam dvije biljke ali cinjenice su cinjenice...na ovaj nacin se izvlaci maximalno;) ....Da vise nedavim Hesi kao i do sada svako zualjevanje full doza osim F+koji sam malo pojacao ..opet instiktivno..Ph vode 6,8.BIljke se drze odlicno imaju dobar apetit.i rekao bi da ce ovo potrajati bar 100 dana cvjetanja.pozdrav i evo slika dvije.PS Silver je monstrum.Mozda je malo pekmezast,razmazen ali je svakako vrijedan truda i cekanja...svatko od nas ima svog favorita,dva .Meni je Silver Haze ono sto volim kod vutre....evo samo taj citrus sto plazi iz boxa i osvjezava prostor,dovoljno da nemogu docekati da se mama upali i da se opet vidimo a neuzgajam od jucer;)vidimo se u finalu.pozz [
DSC05993.jpg
DSC05991.jpg
 
31.03.2013
26
23
0
59
Mordor
Kada bi pravili na forumu spisak najlepših dnevnika ovaj bi bio na vrhu liste. Svaka čast na objašnjenju, Domišljatosti za SCROG soluciju, osvetljenje, ma SVE!
Sa zadovoljstvom možeš diplomirati na fakultetu agronomije!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.