S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
HazeSeeker je napisao(la):
SSH je dominantni indika hybrid , daleko je od sative .Nisam u njemu vidio nešto od hejza . Raste gusto i brzo .... Oduševio me tvoj odabir sorte ...jedva čekam da ju ponovno vidim .

Sretno !!
rep

Hazeseeker i Power drago mi je da ste tu:thumb: predlozite mi nekakav Haze ..koji to je:)Meni je Silver odlican,iskreno nisam prepoznao u njemu indiku,bitno je razlicit od svega sto sam dosada probao...a opet premalo iskustva imam da bi znao izanalizirati rad ..onako strucno.pozz.............Power je ostavio link ...pa mi se ucinilo zanimljivo ovo porodicno stablo...ipak ju imam u boxu

 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
vidi sativamen, ja se bas nisam puno druzio sa haze-om, prosle sezone sam imao thai/haze x skunk, sve pohvale za strain, a cuo sam da je odlican ali zahtevan 2046 (od Medical Seeds), pa posto nisi pocetnik eto ti izazova od 120 dana (i to ti je haze koji to je;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
PowerSeed je napisao(la):
vidi sativamen, ja se bas nisam puno druzio sa haze-om, prosle sezone sam imao thai/haze x skunk, sve pohvale za strain, a cuo sam da je odlican ali zahtevan 2046 (od Medical Seeds), pa posto nisi pocetnik eto ti izazova od 120 dana (i to ti je haze koji to je;)

Ma nemam ja Power iskustva...meni je ovo sa Silverom 4. groow po redu.Prije hps-a sam sadio po balkonu i tu i tamo nesto ispod cfl-a uglavnom nije vrijedno spomena.Ali sam citao forum i agronomske prirucnike....kao za ispite,pa se pravim pametan ha,ha. plasi me ovo od 120 dana.pozz:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Imam u ladicu ovaj 2046 :)....iskreno bojim ga se :ludaci_lol:....heheh,za out nije a cvijetanje 120dana otprilike je 50% previše za moj ukus..opa cupa super je to što radiš i nacin na koji radiš,nastavi u tom ritmu frend!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ovo je prvi moj dnevnik koji sam zapoceo onako po nekakvim pravilima.predstavio sam strain,detaljno opisao box i nacin uzgoja koji planiram.Prehrana ....bas sam si dao truda.Nadam se da vas necu razocarati...visa sila:( od 6 sjemenki nije isklijala niti jedna.Stavljao sam na klijanje po dvije.prve dvije direktno u zemlju...obićno mi se na taj nacin pojave vec peti dan 6.najkasnije...ovaj put NE.Druge dvije sam stavio u namocenu salvetu,najlon,lampa 24h i nista,drzao sam tako 4 dana, iako u praksi klica izbije nakon 48h +-kod mene ...nije.treci par sam stavio 12h u vodu nebili omeksala.poslije 12h u mlijeko i nakon 4 dana klica 0 bodova.GHS razocarenje:( Mozda je bila moja greska sto sam ih ostavio u jakni na hladnom cijeli dan pa zbog toga nisu proklijale iako mislim da to nema veze.Uglavnom dnevnik mi je ozbiljno uzdrman i odlucio sam povuci jedan radikalan potez.SSH i GHS ce malo pricekati.Zamolio bi Powera da ovaj dnevnik nezatvaramo jer nisam odustao od Silvera ali bi ga stavio na cekanje od 70-80 dana.Danas bi zapoceo novi dnevnik sa novim strainom.znaci za 70.80 dana ponovo cu pokrenuti ovaj dnevnik..hvala na razumjevanju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vidis i nije ti losa ideja. Ostavi ga cisto da se ne predomislis sto se tice silvera :D Neka ti ne bude zao mozda ti nesto i govori to sto niti jedna nije isklijala...Ja ti saljem dobru vibru sve ostalo znas :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Necu se sigurno predomisliti...obecavam jos jedanput.Samo cu malo pricekati sa Silverom jer ako nije isklijalo od 6 niti jedna a 6 sam uzeo.onda mi malo to gubi smisao........za 2mj.ce vjerovatno biti drugacija prica.Boks sam radio za Haze....ovo je samo privremeno.pozz Bizo i hvala na dobrim vibracijama;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
23.02.2008
1.048
1.455
188
e ebiga, verovatno je losa genetika u pitanju, nije do hladne jakne i to posto svoje drzim u frizideru i isklijaju a
nemoj bacati to semenje, stavi ih u vlaznu salvetu pa mozda isklijaju za 10 dana lupam, nemas sta da izgubis :D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
brateeee...pa ko ce cekat 80 dana + 120 dana...drzis nas na ledu...mejlat cu protestni mail GHS-u, ima da ti odmah posalju novog silvera ;-)
salim se malo...jbg mozda je staro sjeme, poslusaj weeda i ostavi ih jos malo da se saftaju
pozz
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
weed4life je napisao(la):
e ebiga, verovatno je losa genetika u pitanju, nije do hladne jakne i to posto svoje drzim u frizideru i isklijaju a
nemoj bacati to semenje, stavi ih u vlaznu salvetu pa mozda isklijaju za 10 dana lupam, nemas sta da izgubis :D

Ja sam pomislio da je mozda zbog toga sto su ostale u jakni....i nisam ih jos bacio jos uvijek su u boksu,ako isklijaju kojim slucajem vracam dnevnik istog trena ...ali mi nekako neizgledaju najbolje,cak nisu niti napukle.Totalna nula,bezivotno izgledaju skroz.Imaju sansu do petka a ako do tada nista nebude,otvaram novi dnevnik.Sada bi mi bio poseban gust kada bi isklijali nakon 10-15 dana...to bi mi bilo kao zagrijavanje;)...................................................................................................PS gdje si Marco majstore...fali mi tvojih komentara i Naturine mantre...zato nisu isklijale;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Opa meni su znale isklijati i mjesec,dva nakon stvaljanja u zemlju...ocito im se bas mora potrefiti par uvjeta da one odluce da krenu.. neke hoce prije neke kasnije...imao sam sjemenke u frizideru i isklijale su sve...cak sam probao i jedan stari paketic sjemenki sto sam skupljao godinama i stojale su u vrecici u ladici, stare su vise 5 godina od 3 sto sam stavio 1 je isklijala...strpljen spasen ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
meni arjan od ghs isto nije htio proklijat... jednu sjemenku sam stavio na klijanje i nece pa nece xD
imam jos 3 komada, cuvam za neki jeb*en grow... ma sumnjivi su mi ti ghs... hvale ih njih par da nemaju problema sa njihovim menkama ali zato isto ima par ljudi koji su rekli da cesto menke od ghs imaju problema sa klijanjem... neznam... drzim fige da sredis grow totalka :)
odlicno si se pripremio, setup nemam rijeci.. tako da samo rokaj :)

peace out !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
barnys farm od njih sam sada uzeo nesto ....nisam htjeo protiv GHS jer do sada nisam imao problem ovo mi je prvi put cak i da su samo dvije isklijale ja bi bio zadovoljan...ali evo cinjenice su cinjenice pred kojima nemos sakrit lice....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
mislim da je najveci problem u uvjetima u koje se pikne sjemenka da proklija. Kod frenda 1 iz ghs i 1 iz barneys farma nije htjela proklijat dok su kod mene druge iz istog paketica proklijale kao nijedne do sad. imao sam mothers finest 10 kom od sensi seeda jedna je proklijala, sporo je rasla i nakraju bila muska i ode 100e. Ne razumijem zasto svi proizvodjaci ne navode na pakiranju uvjete potrebne za klijanje (temp.) jer nevjerujem da se svaka sjemenka ponasa isto na odredjenoj temp. ...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
vrlo jednostavno......svaka kuca ce ti reci da je to suvenir ...a ne sjeme za sadnju;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Sretna vijest za mene..... ......ove dvije sjemenke su bile u zemlji punih 20 dana.Sutra mi dolazi zamjenska ekipa i bas zato sam ..lagano da nista nezahebem (za svaki slucaj)htjeo izvaditi sjemenke iz zemlje ,cisto da se uvjerim kako nije u redu i da mirne dushe..krenem dalje ,kada ono opa cupa DVIJE su se udostojile probuditi...sretan sam ko dijete:) Ide dnevnik dalje...Haze mi samo daje na znanje s kim imam posla..pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and RAOZA.

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
meni je seme dzeka od gh proklijalo u pakovanju, jer su ga decaci uspeli nekako skvasiti u fioci, klice se zasusile bile, piknula sam ih u zemlju za svaki slucaj i od tri menke je jedna vaskrsnula i nastavila, dala mi 60g masnog stonda, tako da ja nemam nista da kazem protiv gh..
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
toooo luuutko ;-)
znas, mozda su sjemenke znale u kakvoj zemlji se radjaju (ne mislim na composanu ili terra magmu) pa su se prepale...nije im lako, a bome ni nama
glavno da su krenule, za ostalo ne brinem
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Hmmm sve čitam od početka i zaključio sam, pa hebemu kad već cvjeta 120 dana, onda mu i treba da proklija.... Čini se da je taj Haze samo jedna velika ljenčina, niš drugo....


Reci mu da je đubre da sam mu ja to reko....

:D

Anyway, htio sam ti rep pljusnut radi boxa al neda jer si ga očito nedavno dobio....

Predobra ideja, to je ko neki horizontal V-SCROG :hehe:

Držim palčeve i pratim :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.