S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
41. dan vege. Za Silver dosta! planirano je 8 tjedana ali ipak ce biti krace dva tjedna iz razloga...nedostatak mjesta,rasirio se iznad ocekivanog i jos 4-5 tjedana u cvjetanju ce sigurno rasti.Tako da sam siguran da cu krug zatvoriti.Za sada je pokriveno vise od 1 kvadrata zice i to je skroz ok. Power z i Super vit + Hesi bloom od danas ,jednom tjedno kao i do sada.Ph 6,5 B Mammoth 5. tjedan S.vit+Power z+hesi bloom full doze svako zaljevanje ph6,5 pozz i hvala svima na repu i lajkovima..najjaci ste:)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ovo izgleda preodlično divim ti se :D Sretno (iako ne treba jer majstorski odrađujes red je reci) ! :respect:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Od mene ces da dobijes MH za rodjendan pa da skratimo taj vege na 30 dana :D Perverzija sta reci :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
super to sve izgleda,a mora da i jako fino već miriši :clap:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Za malo da ga bacis i da nas sve odviknes od GH,a vidi ga sad:dada HEJZERU svaka cast nisam ni ocekivao drugaciju situaciju kod tebe.Sa slika mi se cini da automatik nisi trenirao,mrzelo te ili kontas da ne treba?

Pozzzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
jesam je napisao(la):
super to sve izgleda,a mora da i jako fino već miriši :clap:

Nsto malo se osjeti automatik..onaj prepoznatljivi miris.Silver ce kasnije bar se nadam;)
zli.azra je napisao(la):
Za malo da ga bacis i da nas sve odviknes od GH,a vidi ga sad:dada HEJZERU svaka cast nisam ni ocekivao drugaciju situaciju kod tebe.Sa slika mi se cini da automatik nisi trenirao,mrzelo te ili kontas da ne treba?

Pozzzz

Ma zadovoljan sam sa GH..malo je zastekalo sa Silverom ali evo dobro je na kraju.Automatik nisam trenirao jer nemam mjesta .Na pocetku sam mislio kako ce Silver biti u vege dok auto.ne odradi do kraja.Planirao sam jedan dio mreze za njega ali je haze to uzeo i jednostavno lumeni se provlace do automatika,jedva.Inace kazu da je Mammoth otporan na topiranje tako da cu se zabavljati na proljece..negdje na otvorenom.
Big L je napisao(la):
Ti mater!!!!

Ufff... nije ova tema dobra za srce moje, odo ja dalje... :D

thumb.gif
Evo pobjeze Bigi iz dnevnika...vratit ce se on;) Hvala svima na podrsci:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
@opa cupa znas onu basnu -lisica i kiselo grozdje?
e tako se ja sad osecam..
zavidim ti
pa kazem
'ma ne valja to nista,ja bi to i bolje':nana:

ma idi...
majstor za mrezu zaista..
:clap::clap::clap::clap:
nekako samo ove moje 'brzoplete' prste da sprecim da ti ne opale rep+ sad,vec kad bude berba..
bice tesko,ali vezacu ih necim:icon_lol:
aj sretno do kraja,i da bude bericetno !!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Bravo doktore... Svaka ti dala i opet stala u red. :thumb:

Pratim dalje .
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Moram reci da imam izrazitu cast vidjeti ovako nesto u zivo! Tesko je uopce rijecima opisati, ali u svakom slucaju status apotekara imas zasluzeno brate! Evo i ostataku ekipe neka malo gledaju! Rispekt na kvadrat!

slike su visoke rezolucije tako da budite slobodni i zumirajte :)



Blue Mammoth je prekrasan. Veselim se mom sljedecem growu sa ovom sortom! :)





 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.