samo za surove Balkančice i Balkance

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ja neznam jel vi kolege brijete po ( sad sam izmislio novi naziv i svi ga moraju koristit da da ) po T-Supremissusu ili što ( t kao krava ako pita netko :eek:hno: ) fine biljke , fino sve, ali to je kao da amerikanac kaže da je on amerikanac pa je bolji od drugih, ne on je došao iz europe, a prije toga iz Afrike , daj chillajte s tim napadanjem da ljudi žele genetiku, ljudi ne žele genetiku nego vutru koja će im odgovarat pogotovo u medicinske svrhe :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
SLO-Era je napisao(la):
svaki dan u zivotu-mogu zbog tog popiti do 10godina!!!! krvav ti leb *****!!! takve kakve ti pominješ,ovde dilaju kokain,dele se na četinke,ustaše,balije,obučeni za 2000eur-jebu ale svakom takvoj sirotinji,nedeljom u BMW,...smiju se meni i takvim- sto sam prljav od zemlje,radim stalno ,ne pijem alkohol, ne ***** mater muslimanima,hrvatima,igram košarku/ne nogomet,pričam samo Balkanski/15 godina

a ti sa drugovima lepo se nasmrči, u teretanu,fino porasteštoj sirotinji probaj uzeti stan ,radi kamatiranja-a sa tom plastičnom sisom, malo se prošetajte pa se gledajte,gledajte,gledajte-PAMTENO ,NISTA NISI REKAO!!-barem je ton bijo,takav... za dialog može,UVEK-ti trtomudiš-poslo te tata na skolavanje u USA ili te več slao na lečenje od heroina -da piješ lekove jadan-nije mnogo pomog
ako nisi shavtijo,da je Balkan isto ***** ko EU,samo sto još ima dusu-pa makar prgavu i ludu.. tvoj problem!!!
inače u životu mnogo zdravlja,sve naj-samo su nam putevi različiti... u teretani si ti hadjija-ovde ni peronospori blizu...razpadaš,bazdiš...

Oprosti al ne mogu ti ostati dužan jer te poštujem i jer si mi zadro u obitelj a vidio me nisi nikada niti me znaš.

Takve koje spominjem jesu takvi kako si rekao. Radio sam jedan niz godina iza šanka pred "balkancima" koji su slagali crte bijelog i bilo im je zabavno igrat se s malim tako što je hvato ručne bombe koje su njima znale ispasti. Ja sam bio taj mali. Mali koji nikada se nikada nije htio igrati reketara ni kemičara iako je bilo ponuda i prilika na pretek. Rađe sam kuhao kave moronima koje sam trpio godinama samo da bih imao za zabavu koja vidim nije imala smisla.

Kemije sam se uspio odreći sam sa svojih 18, sam samcat, dop nikad, dosta mi je bilo vidjeti takve na ulici. Oca mi ne diraj jer jedino što mi je u životu platio bila je hrana, a darovao mi je redovito šamar što ruši na pod i riječi "sinko pazi na se". Nije kriv, oprostio sam i to, valjda je zajebano je kad pucaš na svoje sa druge strane granice. Danas sadim povrće s njime u plastenicima, jer od svoje 8 ili 9 godine sam morao to raditi jer bih u protivnome bio gladan. Puno sam tako naučio o biljkama, i znam koji ti je posao jer ga radim od ranog djetinjstva do dan danas a "menađer" sam mogao biti još prošle godine jer mnogi me žele u svojoj firmi. Ne volim novac niti hadžije, to su za mene kompleksaši s previše imovine i premalo sreće.

Najsrpskije ime nosim ovo malo godina što imam a puno sam puta dobio batina samo zato što su mi ga drugi dali, od ranog djetinjstva do dan danas. DAnas sam ponosan na to ime i ne dam nikome da me vrijeđa na konto toga. Imam dosta lomova, ožiljaka koje su mi nanjeli moroni većeg broja i veće mase. DAnas pohađam tu famoznu teretanu samo zato da ne dam na sebe jer mi je više pun ***** ulice, debila, pijanstva i svega što sam do jučer smatrao ispravnim. Malo nas je što smo prirodni momci tamo, a sve puno ovakvih plastičnih kakvih misliš da sam i ja. Jebe mi se iskreno rečeno, znam tko sam i napokon bijes uspijevam pretvoriti u nešto dobro.

Ajmo malo na tablete. Doveli me u ludnicu sad nedavno, zapravo sam sam pristao zbog obitelji koju sam povrijedio. Napucali su me s takvim gadostima i takav sam bio 2 jebena mjeseca a opet sam uspio ostati čiste glave i izbili vutru nisu niti je mogu ni sa šest godina lobotomije iz mene. Jedno je kad gledaš takve, a nagledao sam ih se tamo svakakvih i govna sam im čistio iz pelena... Od dopera, alkosa, "ovisnika o marihuani" ovih narkomana, onih i tako dalje. Nekima sam dao sve što sam imao kod sebe u tom trenutku kad su odlazili i znam da sam barem malo pomogao jer više nisam ni mogao.

Zato ću sada smanjiti brzinu i probati reći ono što sam htio na početku ove priče.
Želite da vas ne diskriminiraju a opterećujete se bogatima, slavnima, facama s ekrana.
Ajte onda rađe ih ne spominjite, ili poduzmite nešto da im se najebete keve ako vas toliko smetaju.
Ja ih gledam svakodnevno, ali ih ne vidim nego vidim ovu bijedu i svaki put kad dam sav novac iz novčanika (a imam JAKO malo novaca) jedino mi bude žao što nisam mogao dati više.

Izvinjavam se i na tonu, al eto ti bi barem kao takav trebao znati kako je to kad te neko sustavno jebe u guzicu čitav život.
Ja znam i ne dam nikom više nikad.

Zdravlje želim i sreću.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Peace my brothers ...chill out...Veoma lijepo sve receno tarki ...ali nemojte se svadat ...:=) Ja sam uradio istu stvar kao i ti svoj bijes sam usmjerio na nesto korisno (teretena) i pomaze puno ...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
tutanj !!! ovo je tema za opuštanje mene i onih koji-misle slično i to NA SVOME!!! vutra.org hje privatno vlasništvo!!!
kad dodješ nekud-kaže se dobar dan,u svojoj kuči možeš biti opušten..."trtodmudi" drugde-kad dojem na tvoj vlastiti forum-piši sta očeš...ako ti se ne svidja samo biraj druge...
SVAKO DOBRO ALI DOVIDJENA!!!! nemamo iste poglede,sve ostalo OK...da smo se sreli oči u oči-sigurno bi bilo puno opuštenije,ovako...nažalost,nisam tu-da rspravljam sa svakim kome je dosadno...
Ja kad bi pričao o svojem krstu kojeg nosam... ali treba iči dalje

kad budes pošao na more(CG) ili ka Sloveniji,javi se ako želiš...popit čemo kavu,zapalit i reči trtomuditi zajedno,kolko oš brate...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


mleko, je belo od sve tri,večina nas u identičnim govnima,rodijo ko pašče,zivijo ko pašče i tako ču i otič-zasluzijoi ako nista drugo,opustit se pola sata,dnevno... ne ***** ale-manjem od sebe...tako i je u zivotu vrabac na vrabca;vrana,vrani ne kljuje očI!!!
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
dijelim na ljude koji su povrsni i koji to nisu.e sad oni koji nisu povrsni nek se paze.ljudi koji vise zadiru u materiju ,razmisljaju kako i sta.oni povrsni gaze preko svega i misle samo na sebe.
a sto se konzumacije tice(markirano i skupo) su DEBILI.pa se vi sad svadjajte.pa nisi valjda toliko glup da ne kuzis kako stvar ide.
primjer 1.-VIP
zadjna klasa.cim su malo stasali na tv-odmah se krece.javljaju se sponzori koji takvima ustupaju svoje produkte .za dzabe.glupani gledaju pa se poistovjecuju sa inima.i kupuju te produkte koje su VIPs dobili na poklon.i masnoj guski mazu vrat.nitko ama bas nitko se ne pita gdje su te stvari napravljene,nikoga nije briga sto se esprit bluze stikaju i proizvode u indiji,kini i tko zna gdje.nikoga nije briga sto to proizvode djeca.ej djeca moraju da rade.i zaradjuju po bluzi nekih 10 centi.ej stari pucam od jada.od muke,od bijesa.poslije se ta ista bluza proda za 80eurica.i budale kupuju jer niceg nisu svjesni.povrsno razmisljanje.ista stvar je sa autima.dobijaju bmw na koristenje ,jer zna se da su ljudi mahom glupi i zavisni(to je usput najgora i najopasnija kombinacija).oderat ce si dupe,dignuti kredite,samo da budu i oni uzviseni.a neki ce baviti se i kriminalom da bi se docepali svog drustvenog statusa.a gdje su svi drugi pokloni...parfemi ,sminka,telefoni,namjestaj...POVRSNOST ce nas ubiti.
ZELIS BITI CIJENJEN-SAMO KARAKTER SE CIJENI:samo to je ono sto te cini dobrim ili losim.ne produkti i ne konzumacija.i boli me ta tvoje suncane naocale od 300 eura i boli me za sve sta imas.ja sam nasla sebe i znam sta mi je za zivot potrebno.ajd razvezah ga...
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
Tarki je napisao(la):
Oprosti al ne mogu ti ostati dužan jer te poštujem i jer si mi zadro u obitelj a vidio me nisi nikada niti me znaš.

Takve koje spominjem jesu takvi kako si rekao. Radio sam jedan niz godina iza šanka pred "balkancima" koji su slagali crte bijelog i bilo im je zabavno igrat se s malim tako što je hvato ručne bombe koje su njima znale ispasti. Ja sam bio taj mali. Mali koji nikada se nikada nije htio igrati reketara ni kemičara iako je bilo ponuda i prilika na pretek. Rađe sam kuhao kave moronima koje sam trpio godinama samo da bih imao za zabavu koja vidim nije imala smisla.

Kemije sam se uspio odreći sam sa svojih 18, sam samcat, dop nikad, dosta mi je bilo vidjeti takve na ulici. Oca mi ne diraj jer jedino što mi je u životu platio bila je hrana, a darovao mi je redovito šamar što ruši na pod i riječi "sinko pazi na se". Nije kriv, oprostio sam i to, valjda je zajebano je kad pucaš na svoje sa druge strane granice. Danas sadim povrće s njime u plastenicima, jer od svoje 8 ili 9 godine sam morao to raditi jer bih u protivnome bio gladan. Puno sam tako naučio o biljkama, i znam koji ti je posao jer ga radim od ranog djetinjstva do dan danas a "menađer" sam mogao biti još prošle godine jer mnogi me žele u svojoj firmi. Ne volim novac niti hadžije, to su za mene kompleksaši s previše imovine i premalo sreće.

Najsrpskije ime nosim ovo malo godina što imam a puno sam puta dobio batina samo zato što su mi ga drugi dali, od ranog djetinjstva do dan danas. DAnas sam ponosan na to ime i ne dam nikome da me vrijeđa na konto toga. Imam dosta lomova, ožiljaka koje su mi nanjeli moroni većeg broja i veće mase. DAnas pohađam tu famoznu teretanu samo zato da ne dam na sebe jer mi je više pun ***** ulice, debila, pijanstva i svega što sam do jučer smatrao ispravnim. Malo nas je što smo prirodni momci tamo, a sve puno ovakvih plastičnih kakvih misliš da sam i ja. Jebe mi se iskreno rečeno, znam tko sam i napokon bijes uspijevam pretvoriti u nešto dobro.

Ajmo malo na tablete. Doveli me u ludnicu sad nedavno, zapravo sam sam pristao zbog obitelji koju sam povrijedio. Napucali su me s takvim gadostima i takav sam bio 2 jebena mjeseca a opet sam uspio ostati čiste glave i izbili vutru nisu niti je mogu ni sa šest godina lobotomije iz mene. Jedno je kad gledaš takve, a nagledao sam ih se tamo svakakvih i govna sam im čistio iz pelena... Od dopera, alkosa, "ovisnika o marihuani" ovih narkomana, onih i tako dalje. Nekima sam dao sve što sam imao kod sebe u tom trenutku kad su odlazili i znam da sam barem malo pomogao jer više nisam ni mogao.

Zato ću sada smanjiti brzinu i probati reći ono što sam htio na početku ove priče.
Želite da vas ne diskriminiraju a opterećujete se bogatima, slavnima, facama s ekrana.
Ajte onda rađe ih ne spominjite, ili poduzmite nešto da im se najebete keve ako vas toliko smetaju.
Ja ih gledam svakodnevno, ali ih ne vidim nego vidim ovu bijedu i svaki put kad dam sav novac iz novčanika (a imam JAKO malo novaca) jedino mi bude žao što nisam mogao dati više.

Izvinjavam se i na tonu, al eto ti bi barem kao takav trebao znati kako je to kad te neko sustavno jebe u guzicu čitav život.
Ja znam i ne dam nikom više nikad.

Zdravlje želim i sreću.
joooj stari moj svaka ti cast.od danas te volim ko brata.
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
SLO-Era pregrub si prema Tarkiju, a mislim da to nije zasluzio. Malo je sirovo uletio u temu, ali s dobrim srcem i mudrim rijecima. Svako nosi svoj kriz, nema smisla usporedjivat ciji je veci.
Slazem se s tobom, Balkan ima dusu i srce koju sad pokusavaju na sve nacine zgazit. Napravit od njega jedno hladno, sterilno, proracunato bice ciji je cilj da upija ono cim ga filaju, da trosi i da ga se vidi da trosi.
Nece ici. :)

Tarki, ono o cemu ti pricas nije Balkan. To je Zapad dosao na Balkan i stvorio jednog gadnog mutanta. Uzeo ono najgore od obje strane i poslao ga da se mnozi.
Sto se tice tvoje poruke s njom se potpuno slazem. Ignoriranje je najbolji nacin, ako ne obracamo paznju na njih oni gube na vaznosti i nestaju. Oni zive od toga da ih se vidi, od toga crpe energiju, bez toga su prazni. Ako ih ostavimo prazne morat ce nac neki drugi nacin da se pune. Mozda odrastu. :)
Na svijetu postoje dvije vrste ljudi, oni koji hrane svoj ego i oni koji pomazu drugima. Budite ova druga vrsta.

I naravno IMHO i NHF. =)


Tarki je napisao(la):
Pa što se onda nerviraš zbog cilpela od 15 cm?
Dosta ti je da TI znaš da si čovjek.
A ove pusti nek budu umjetnost na fotošopanom jumbo plakatu i nek im se masa divi.
I pomaži drugima, vrati se brzo dobro ko bumerang u srce.. znaš i sam.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nisam bijo dve godine na svojoj stranici,otvorijo post,da si dam duska sa ljudima kojima se nisam cuo toliko-lepo piše....
imate druge postove,biraj svoje+NAKON OCA, JEBEŠ STARAOCA... ovo nije "ozbiljni kutak"...idite ..kažem ja vama,da sam prost,nisam guru,nisam rastaman,ganjaman.... -Filozofi me terminirali kao "antikvaran tip čoveka"..sta god to uitinu značilo...
sad lepo na prebranac sa ljutom papričicom, nebih li se povratijo sebi od ozbiljnosti...zapalit jednog-ovo svo ( i moje) trtomudenje nije postajalo :)
ajd sad opusteno... samo,inače brate i svi ostali..komentariši negde drugde..ne da mi se zatvarat,brisat,bannovat-to je glupost reci,urlajj al ne ovde
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hehe, u čemu je zapravo problem s vama ljudi?? :) pokušavam shvatiti oko čega se vi prepirete tu i neide mi
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Nisam ni procitao prvi post...tek sad vidim koliko sam offtopic.
Evo ti onda jedan lijepi ontopic link - http://www.it-rx.com/insults/swearing/croatian.htm
i malo poezije...

Jurcanje, tucanje,
pusenje, gusenje,
klizanje, lizanje,
akanje, skakanje,
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi...
Rokanje, kokanje,
prcanje, koprcanje,
turanje, guranje,
skrivanje, opaljivanje,
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi...
Muzenje, guzenje,
davanje, svrsavanje,
gazenje, mazenje,
vatenje, lomatanje,
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi...
Mrkanje, drkanje,
cuganje, pljuganje,
skidanje, okidanje,
spavanje, zajebavanje,
tepanje, cepanje,
grebanje, *******,
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi
vodjenje ljubavi...
Svakog jutra - Kama sutra.
Nove verzije za stare perverzije.
Jebacina na vise nacina.
Kazi dragicka - vidi ti se *****.



bolje? =)

edit: samo dvaput *****...svidja mi se filter od sajta :p
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma ja se moram ispričati pogotovo Eri, zajebancija je tema a ja uletio ko avion, al je i on meni takno nešto sveto jbg, ajd sve 5 idemo dalje ja kriv.

JEr jebeno sam frustriran sam što sam završio s u toj jebenoj instituciji na 2 mjeseca i još 3 mjeseca moram tamo biti 5 h dnevno i to sve zbog vutre koja me jedina liječila cijeli život, tabletu nikakvu nisam popio godinama do unazad 2-3 mjeseca kad su me našutali svime i svačime, sad sam clean od pilseva koji su me pojeli skoro. Samo na balkanu postoje takve priče.
Aj bar sam se iz alkohola izvuko sada zauvijek, prokleto loša droga.

Dobri smo balkanci, al vidite da se i mi nekad ne razumijemo, pogotovo ak ne znaš mnogo o čovjeku a svi imamo zajednički interes.
Nema veze, popti ćemo sok, kavu, pljugu nekada skupa.

Evo ontop pa da prestanemo s proljevom jer nema smisla

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
al ipak te volim takvog Tarki-"voliš,da se "kurčiš" znači -ista pasja sorta :)))
tako,opušteno i sve je dopušteno...