Savjet za roditelje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ahahah :) eto musko ko musko povtedi osecanje i posle se izvinjava.

Uplasi mi powera :D nikad mi s3 vise nece javit... haba haba hana mada ti si ljubomoran na mene,sto sam ti preoteo titranje :banana_rasta: duvas titras isti K ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
niko nije rekao ni da se otvara tema ako tema vec postoji, pa je ti ipak otvaras. razlika imedju yarda i bana je velika, ali ipak dostizna pa obrati paznju sta radis. moja ledja su inace sigurna, ne brigaj se za mene ;)
 
17.04.2015
49
36
18
Africa
Zao mi je sto to cujem,nadam se da ce sve biti u redu.Mislio sam ako je vutra toliko dobra kao sto pricamo da li bi trebali da ih savjetujemo da je konzumiraju kao sto im savjetujemo da zive zdravo I jedu sto vise voca I povrca
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Trenutno kakvo je stanje na balkanu po pitanje vutre,nznm sta bi ti rekao na tu temu,meni su decica malena cer najstarija 4 godine... tako da bog zna sta ce biti u daljem periodu zivota i sta nam donosi sutra... nisam u toj kozi po pitanju dece,tako da ne bi mogao ni reci po pitanju toga... a sigurno bi se protivio cigarama a vutru bi dozvolio,a i inace ko sta pita roditelje ;)
 
17.04.2015
49
36
18
Africa
PowerSeed tema koja postoji na forumu zove se "Roditelji koliko vas ima" ovo je nesto drugo,poenta je drugacija.Ako si strpljiv uvjerit ce se da ove dvije teme nemaju nikakve veze jedna s drugom a ako ne uradi taj bam ili yard kako god meni svejedno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pa ovo je odavno na yardu, nemam ja sta da uradim sem da upozorim da manje spamas, vec si i sam primetio da prizivas opomenu
Ja bi ti rekao gje je najbolje da gurnes paketic ali bojim se da ne dobijem opomenu :idea:
a spamao si i kod onog clana sto se javio iz holandije
maliperica Treba meni milion evra,mozes li mi pomoc?Sto ja imam osjecaj da si ti :murija:mozda je paranoja od vutre :lol:
Policija 100% samo oni mogu da stave ovako glup nick "maliperica" :lol:
Moze i malipendrek :lol:
tri cista spam posta u temi gde se covek najozbiljnije predstavio
i da ne trazim gde jos, npr u temi Carina takodje ima tvog spama
ttt najbolji nacin da ti prijatelj posalje menke je preko goluba pismonose oni ne idu preko carine.Istrenirajte jednog goluba i to je to.:let:
mozda si odgovor zapravo dao i sam u postu u kom se ponovo spominje potraznja, mislim da si za tako nesto vec dobio opomenu
Ja sam se prvenstveno prijavio radi dodatne edukacije vezano za uzgoj I ne bi li mi ko poklonio ili prodao kakve dobre sjemenke ali vidim da toga ovdje nema pa sam ostao na forumu cisto iz dosade I navike.
a ako procitas onu temu videces i slicnosti jer se i tamo raspravlja o odnosu prema deci, i maloletnoj i punoletnoj. uz to u onoj temi ima i moj link ka drugoj temi Kako odgovoriti deci na pitanja o travi? u kojoj se o slicnom razgovara. treba li jos da kuckam u ovo doba da bi se razumeli, probaj da ubijas dosadu na drugom mestu jer za sledeci spam ti ide 15 dana suspenzije sa foruma, a posle moze i ban
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nema sanse mada bih verovatno mirnije spavao :) to je za programere a sa programiranjem se ne bavim, toliko univerzalan bas nisam ;)
 
17.04.2015
49
36
18
Africa
Moze nije problem I bam rekao sam ti da I je svejedno,procitaj malo bolje kraj moje recenice,dosadan si sa tim opomenama I pozdravi malogpericu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nije bam nego ban. i nije lepo nastavljati se sa moderatorom, pogotovo kad pokaze maksimalno strpljenje i obrazlozi svoje stavove u pola dva posle ponoci. to je upravo ono o cemu L0oD govori
To je cova sa puno strpljenja i velikog razumevanja... a on ne kvari nista na ovom forumu,samo pomaze u radu foruma i growerima...
al malo ko to izgleda uzima za ozbiljno, il uopste razume. zalosno al tako je. no nema veze, idemo dalje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and nerp

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Unaprijed se izvinjavam na malom offu ,ali da priupitam ,ne mogu izdrzati :

@PowerSeed :

da li ti sada titram ili duvam jaja nakon sto sam stavio da se slazem sa tvojim posljednjim postom na ovoj temi :rasta:
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Vec kada smo nastavili u ovoj temi,da i svoje vidjenje ,tj. skustvo podjelim.

Roditelj nisam ,ali cu biti ako bude sudjeno ,i ne mogu sada reci kako cu i sta cu uraditi kada bude vrijeme da se suocim sa ovim pitanjem ali vjerovatno nesto slicno kao sto je i moj stari uradio sa mnom.

Iz sredine smo u kojoj bez pretjerivanja pusi ili je makar jednom u zivotu puhnulo cca 40 % "odrasle" populacije,i znam iz pouzdanih izvora da je stari bio jedan od prvih "hashishara" u mjestu ,i znam da je znao kada sam i ja poceo pusiti ,ali nismo nikada pricali o tome ...

Dodali smo jedan drugome dzoint u drustvu prije godinu i malo jace ,i sve normalno ,i sada kada se vidimo ako jedan od nas dvojice ima ispusi se i sve normalno,ne pricamo na tu temu nikako :D

Naravno ,sve u krugu porodice i blizih prijatelja i rodjaka... :rasta:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ne znam zasto bi ga savjetovao da pusi.ubacivanje bilo kakvog dima u sebe je štetno ako bas moras daj mu ulje.

al ovo vvuzela je najbolje ne pricate o tome pravite se ludi ako ko ima zapali se i sve super al nikakva promocija i tjeranje/nabacivanje da se pocne medicirat

pijem i pusim al bi najradije da oni ni ne saznaju da postoji alkohol i druga opojna sredstva jes dupli standard al sta cu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.