Savjet za roditelje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.01.2012
55
126
33
Daksheswara Mahadev
Zašto savetovati nekoga? Imam dosta drugova koji nikad nisu probali kanabis, nikad nisam niti na jednog vršio uticaj da proba i šta ja znam. Ako odluči da proba i bude mu lepo, super. Ima kom jednostavno ne prija vutra.
Valjda mi koji je pušimo, pušimo je jer nam prija.
Zar kad čovek postane punoletan ne može da odluči šta je dobro za njega i šta mu prija? :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ne savjetuješ nego pratiš u kojem smjeru ide.
Dal' je to smjer alkohola,narodnjaka i tučnjave ili je smjer 'zeleni',regae,rocka i sl' muzike i opuštenog,nasmijanog druženja.
E onda interveniraš sa pokojim hedićem da ti se dite makne sa ulice i od dilera ako odabere ovu drugu opciju :D
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Jedno po jedno. Meni je nepotrebno da razmisljam o tome, jer jos uvek nisam ni roditelj.
A svaki problem o kome se razmislja nema konkretno resenje, vec mozak nalazi sledeci problem, i tako u nedogled.
Iz neke moje perspektive, verovatno bih podsvesno stvarao klincu neku zdravu sliku. A kad postane punoletan:
"Pusis?"
"Pusim cale"
"Pazi sta radis!"
"Dobro bre cale"
Mrki pogled, blagi osmeh i postovanje.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja imam samo jedno veliko hvala za Powera! To je cova sa puno strpljenja i velikog razumevanja... a on ne kvari nista na ovom forumu,samo pomaze u radu foruma i growerima... od njega mozes puno sta naucit,meni licno je pomogao kad sam se tek prijavio na forumu i uputio u problematici i kako da je resim.. tako da ovim putem jos jednom cu ti se zahvalit Power i skidam ti kapu do poda... :clap:::respect:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nemam potreba da mu duvam u jaja,uglavnom to se radi ako imas koristi od nekog coveka.. a ne vidim kakve bi ja koristi imao od Powera? Mada vecina ljudi ovde na forumu gledaju te neke titule,poznanik foruma,prijatelj foruma,grow suport i tako ta njesra... pa cak da imam i tu titulu ne vidim korist od nje!? Iskreno sam sam izjavio ono sto mislim,(ovaj covek od pocetka je bio tu za mene i pomagao oko snalazenja na forumu)a ako vama Papa Romeo to smeta,a mozda i ostalima,ne vidim sto trpate nos u neciju bulju,wtf? Mozes samo preskocit temu ;) ovde koliko znam niko nije placen kao moderator i sta vec... tako da ovaj tvoj komnt je neprikladan i uvredljiv... tesko je danas biti covek pored ljudi slicnim tebi... peace and out:smoke:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.