Sex-Depresija?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Malo sam si razmisljao bil bi se uopce ukljucio u temu, nekako mi je previse depresivna i podsjeca me na neka ruzna vremena ali dobro, trebas pomoc, pomoc ces dobit. Kakvu takvu, jebga....


Nego, da rezmiramo.
Nisi jebo 9mj, sto je katastrofa i onda si napokon neki kurc umocio pa ti je kasnije bilo zao. Ili sram ili prazninu... uglavnom ne mogu sad duljiti o tome kad nisi rekao zasto ti se ta cura ne svida. Dal je do karaktera ili izgleda a mozda i oboje? Ili je samo stvar u tebi, ona je super cura ali ti se ne svida...


Moje misljenje je ovakvo: nisi dugo mocio i bilo je krajnje vrijeme da umocis. E sad, da nisi tolko dugo "cekao" na to mozda bi bilo bolje. Ovako ti skoro godina zivota otisla u vjetar. Nema je, otisla i nije rekla zbogom...

Ono sto tebi treba jest zena, prava zena, koja ce biti tu i ujutro i navecer, s kojom ces biti kao jedno.Cuo sam za Split da su zene katastrofa sto se toga tice, necu ulazit u detalje da ne bi ispalo da vrijedam, samo kazem kako sam cuo iz vise izvora a i imao sam prilike susresti par njih... nije mi se svidjelo al nimalo.


Jednom si rekao: ja kad upoznam curu prvo je pitam jel growas a tek sve onda kasnije...
U prvu ruku mi se to cinio samo kao izgovor sto nemas curu/ne karas... al onda sam dosao u slicnu situaciju... da imam grow i onda moram dobro paziti kog dovodim u krevet da ne bi bilo kasnije op op nismo znali. Zbog toga sam smanjio odnose s curama skoro na nulu, grow mi je prioritet a cure ce vec doci na red. Nece pobjeci...


No da ne pricamo/nagadamo sto je uzrok problema i koje su mozebitne posljedice, bolje da popricamo o rijesavanju problema.




Kad se zenis??
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Uf Uf Uf....uglavnom...dosta vas puca tamo di ne triba....

vjeverko...događalo m ise i prije....nije problem pauze....isto tako ova je bila neprivlacna i karakter je boze sacuvaj....ali dogadalo mi se i u normalnim stanjima...

Nije bitno...neki pokusavaju pomoci nekim je to sve samo sprd...neki moraju nesto napisati....inace bi im kita opala :icon_lol:

Hvala svim onima koji su ovo shvatili ka "problem" a onima koji nisu porucit cu im:
2z6in9g.gif

:vb_wave:

Kako nemaju??? Pa iz Splita sma hebemu! :icon_lol:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ma na sva pitanja ti jedini znas najbolji odgovor trop :dada
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
samo mu treba nešto da mu pomogne pronaći taj odgovor u sebi...

poslao bi ti ja jedan komadić Think Different-a da ti pomogne ali to je teško izvedivo (i nelegalno) :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma fino ti kazem.obzirom da ne zhelish celibat a nemas ni vezu..nadji si neku koja mozhe shvatiti sex kao neobavezno zadovoljavanje fiz.potrebe..automatski chesh se bolje osjechat..
ili.budi u celibatu dok ne nadjesh ono neshto...
(mislim da si svjestan kako celibat i nije bash realna opcija)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Celibat, majke ti....mazohisticka egzibicija.....umro bi bez one stvari,ja imam totalno drugaciji problem.meni opet sve dobre...crne,plave,mrsave,debele,vake nake.opa cupa....stvarno bi ovo bilo najbolje zakljucati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ognjenizmaj

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Vutragenjo zakljucaj,ovde se od pocetka nije imalo sta reci pametno,mada temu gledam prvi put ( i nisam procitao sve ) :D
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
547
5.297
233
ma čovječe ja imam problem kad se žešće ukomiram,ako je netko gledao film "ljubav je sljepa" zna o čemu pričam..:D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vutragenjo je napisao(la):
trop cemo zakljucat ovo? ja mislim da se ne moze nista pametnije vise reci :)

Ključaj ključaj! Mora sam prijeći drugdje :icon_lol:
:lock::lock::lock::lock::lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.