SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Zavisi od vrste , pa ko hoce da bude ozbiljan neka lepo napise is iskustva : ta i ta je dobra za sex , ta i ta bas i nije ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica
03.07.2009
1.740
2.317
188
SEx s travom ili bez???

Definitivno bez trave. Ajde covice molim te, ovako kad zapalim vrtime na sve strane a jos da hebem? ma kakvi.
Jedino mi je lipo kad izvadim svoju fruletinu iz gaca a ona ga lize ka sladoled, e to vec moze:ludaci_lol:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Na cemu sam se sve sexo ne moze ni cisti THC smetat.. Napusen i to sto zesce mi gotovo uvijek pase za sex... Jedna od najdrazih aktivnosti napusen.. Za mene je to naj afrodizijak...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
HazeSeeker je napisao(la):
dAJ malo poštovanja prema curama i onima koji se tako osječaju :)

HAHA to je vise zajebancija bila nego sta tako mislim...da mi vidi cura sta sam napisa dobiaj bi samarcinu a nebi ni trepnija...rodeni papak ;D
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
tlol šta sam se nasmiala :)))) ta šta ste vi dečki prosti :eek: al toliko iskreni da sam se od srca nasmijala i eto nagnale ste me da i ja kažem kakav sex volim :S .ništa nabrzaka, za početak da vam odmah kažem :D a vi eto tako lako ste neizdržljivi pred naletom veličanstva žene kad vas dohvati :)) šta je je :D ja eto imam momka s kojim sam dugo u vezi i skojim kanim ostati ne zbog sexa :p nego jer ima ona neka kemija koja se odvija u našim srcima kad smo jedno bez drugog...no ko i svi vi muške svinje :D i ja imam veliki sexualni apetit :=) ali neću zato varat svoga dragoga, ne...privlače me i žene :)))))))) pa šta sad, šta nesmim da budem iskrena a? ali neću zato ja njega varati s drugom, a on da mašta o drugoj, ne, dat ću mu da uživa s onom kojom ja želim uživati,. da , slobodoumna sam ali i konzervativna...samo se jednom živi zar ne? hehe..........a to u vezi trave, mog momka trava prebaci pa ne puši samnom ni bez mene, nije da je neki slabić, nego on uživa u slobodi svijesti dok ga ja ne uhvatim i napušim!!! :))) a pa ozbiljno dragi, učini to zbog sexa.... - ne, nezanima me! ,kaže :=)) a kad smo isti, jedno smo...

e sad, dakle ja sam došla tu da vam kažem dvije ideje zbog kojih sam došla, pa hajmo malo smijeh na stranu... jedna ideja se sastoji od promjene u sebi što ju uživam posljednjih dana, a ovo je tema za to, a druga će još malo pričekati...radi se o tome da posljednjih 5 dana pušim samo čistu travu , bez trunke cigarete koju više ne mogu smisliti, niti da bi više popušila joint s njom da je zadnji na svijetu...a pušim već dugo dugo travu i mogu reć da me sada tako mali joint jako zadere i nimalo ne privlači da zapalim drugu, jer me cijeli dan drži...a inače sam pušila i do pet puta na dan kad se imala... no cigareta je jedna velika glupost što ju ljudi uvlače, i ovisnost... od prvog dana ove godine sam odlučila joj stati na kraj i dlučila sam 40 dana bez nje, jer tada mogu i zauvjek bez nje ako ne koristi mome umu, a za šta koristi cigareta? da nas smiri? opusti? hoh da samo znate kako trava čista djeluje prosvjetljujuće i ovako kako vidite :)) ovdje ni jedan posto vas ne puši čistu, a terba proći par dana bez cigarete ako želite osjetiti efekt istine dima...i to je to zasada, a druga tek ideja će da vas sa stolice baci hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
06.08.2008
7
2
3
Interesantno razmlisljanje, kada je u pitanju ostavljanje cigareta i pusiti samo ganju, totalno se slazem sa Almirom kada je u pitanju mesanje duvana i trave, ipak bolje samo cistu travu, (terba proći par dana bez cigarete ako želite osjetiti efekt istine dima.), ja sam prije to praktikovao i mogu vam reci da ima razlike. Duvan se stavlja zbog ravnomernijeg gorenja jointa i zbog niceg drugog, a ustvari samo pokvari ukus, imam drugare koji stavljaju duvan a nisu uopste aktivni pusaci, ima i takvih ali duvan bas nicemu ne koristi specijalno ako se joint lepo smota..dobra ideja kako ostaviti duvan u svakom slucaju, samo trave u sto vecim kolicinama i problem sa ovisnoscu cigaretama ce biti resen !
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Evo i ja cu sad jedan cisti ali ok je ,po meni ,razblaziti malo duvanom . I ja vec dugo razmisljam o ostavljanju duvana , to je prava droga zavisnosti bez nekog pozitivnog efekta ili bolje receno sa negativnim posledicama . Hvatam sebe sa zapaljenom cigarom u ruci a nisam ni svestan kad sam je zapalio :)
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
sve, pa i najgluplje i najobičnije stvari postaju božansko iskustvo zahvaljujući božjoj biljci.
tako da je sex s travom dvostruko božanstven :sun2:

(ostao sam bez virtualnog penisa) :eek:hno:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Hahaha ekipa Almira vas je oprala do koljena pa i dalje....
Čak ste skrenuli sa teme SEX a uzeli se same trave hahahaha
Šta žena može uraditi muškarcu i na što ga navest radi Pi... to su priče za knjige pisat kao i dokle seže ljudska glupost....
Svirač trube je malo perverzan za ovu spiku i ovaj Forum ali šta se može izgleda da je slab na žene hehehe

Sex sa travom je dobra stvar puno bolja nego bez trave !!
Pogotovo ako obadvoje pušite naravno onda je još bolje.
Ali mislim da za sex sa pravom osobom baš pravom po samom pitanju SEX-a nije potrebno n išta ni trava pa ni drugo ako se osobe nađu .
Ja to govorim iz osobnog iskustva koja sam proživio ne radi hvale nego baš je tako bar u mene bilo i bit će ...
Ali nemogu reć da je trava loša zato što sam pohvalio SEX.....