SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ej nevjerojatno kako me pere ova joya :costumed-smiley-027 sad sam baš zapalila nakon šta san pustila pjesme i slušam posle 3, 4 pučeć joint istu pjesmu i sad upravo prešla na drugu i totalni šik prebacilo me :)) ovaj dim je jedan od boljih, a ovih dana konstantno imam za pušit i samo čistu derem :))) gledam, oće li popustiti ili me više navoditi da pušim, ali ovo je ono taman ljek za dušu i melem za tijelo )) želim vas sve navesti da probate pušit čistu travo, probate ako smognete i kad smognete želje te i okusite čarobnost trave i okusa i osjetila njenih, predobro :)
krenulo je ovako:
ovo je deseta godina da pušim travu a prethodna (uz uvu:) je bila naj previše, bez pauza nekih a za čistu sam doznala da se može pušit i da puca tek pred 3 ,4 godine i tda sam bila zapanjena, i desilo se valjda negdej nestašica a želja i zadnji jont, i tako je krenulo.. a da zapalite vi recimo što pušite mixom nebiste osjetili, da prođe dva dana bez dima ikakvog, treći biste osjetili na čisto...nego mene nimalo ne vuče da opet pušim stalno ko prije, osim ak sam u društvu a časti se :) i tako ja na prvi dan nove godine ostavila jedno i drugo na dane određene i 17-og zapalila prvi joint -od prvog dana prestank poćela sam se obilono znojati spavajući i tako destet dana i snove neuhvatljive imala, a snovi su se nastavili i postali jasni- i tog 17-og nešto me vuklo da sredim čistu za pušit, i prošla pola dana da bi sredila centimetar jointa i to domačice šta moje kompanjone nije tolko okrenulo, dok je mene u licu grčilo ej ludiloooo i ošao sav nemir dana u trenutku :) a sljedeći dan sredila u hipu i sa društvom se počastila u jakom dimu /(a ovaj sad šta pušim tri dana je najači :)) i tog 18-og sam viziju društva istine ugledala.... a ovih dana mi se mota da iskusite doživljaj čistunke, ovako ide:
ironično da zapravo treba po jedan dim napočetku uvlačit ako je jaka trava jer inače zakašljete, a kasnije možete više.. što se tiče cigarete ja sam nju pušio samo u jointu a katkad i ovako, ali kad nebi imala trave zapalila bi si duhan na bong improvizirani :D da me zatuče no otom potom , ali sad imam tako jasne misli, a tijelo mi je tako jako zaderano, pritisak u glavi (malo sam pretjerala, ali tražim sredinu, mislim da moram imat više trave da ne moram brinut, ali to je živa istina : ) a da zapalim još, i dalje bi me "dizalo" do te mjere koje želim, dok s duhanom, tad bi se samo htjela preklopit na kauč :) ali ovo mete ljudi moji, mete :))

i da opišite doživljaj ako ga imate, pa ako vas sve preobratim, mogli bi mi dobiti svoju legalu :) just trust in me :) and in my smoke :) :icon_lol: oh idem se sad malo osvježit i naravno još jednom poslušala one pjesme, a možete očekivati još od mene :) a šta je s vama, imate li vi lijepih narodnih srcu ?
 
24.02.2010
5
0
0
33
Eo ti zeleni :p

Kada se 2 nadju, nije potrebno nishta vishe. Ali, kada se dvoje nadju, i oboje se navare, e onda su tek na 7om nebu ^^

Mada, kontam da se tu ne mozhe prichati generalno, da je to od tipa do tipa. Recimo nekima manje odgovara navaren se sexati, dok neko voli.
 
27.12.2006
41
2
0
bez marihuane ne ide nista :D barem tako kod mene,probao sam hiljadu vrsta trava sa trebama a sto se tice samo je jedna naj jacha i daje potencijal za sex barem meni se tako cini, a i trebe su ocjenile ,svaka mi je rekla da je super marihuana ,to jest super haze, nema jace sto se tice i zenska i muskarca sto se sexa tice ;)))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Dobro je to sve na vutri, neki kao trans tantička kama sutra sex i puši vutra laganica polako fino, al clean mi bolje... Iskrenije, znaš što dobiš i daješ.
Al dobro je u obatri slučaja :D
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma "lazete",vi se naduvate-i jadni zaboravite,da niste sami :))) mozda je to sto kažu,da sve vise zena zbog nezadovoljstva-trazi spas u alkoholu
pa muske kokoši-gde vam/nam je dusa..
jedino ako ste toliko ukočeni,uštigljeni,da se treba pre razvalit. Jedan,dva dima može...vi ovde pomenuste sorte-od kojih se sastavit ne može....
ili je meni skroz naopaka,luda krv :)))
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
[video=youtube;bYX1kPTCqNE]http://www.youtube.com/watch?v=bYX1kPTCqNE&feature=PlayList&p=635669D346F9DF19&index=36&playnext=2&playnext_from=PL[/video]

Samo da si mlad i zdrav i nikakva mega G-14 stica me neće zaustavit !!! Udri i nek šprica !!
:bananabang::bananabang:

Viva la orgije on weed !!


haha , malo sam pod afektom današnjeg jutra !

In cannabis veritas !
 
14.01.2008
12
5
3
sve ste već rekli pa ću se držati svog iskustva . preko trave sam naučio puno o ženama moja dugogodišnja partnerica zapali jednom mjesečno i to kad sama zatraži inače ne puši ni cigarete . ona je u sexu otkrila jednu novu dimenziju preko dima , toliko uživa da joj zavidim . Ašta se samnom dešava , ja postajem stroj koji ima samo jedan cilj pružiti što veći užitak partnerici .petkom ide Himalaya Gold ,fina kreativna indika jako opuštajuća i socijalna.
Što nas veljača roka kao neka luda sativa !!!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
[video=youtube;RyURE0_oTLY]http://www.youtube.com/watch?v=RyURE0_oTLY&feature=PlayList&p=F28ACF3DEF57458F&index=29[/video]
Vishenka_04.gif
.....
Ghelyon.gif
......:bananabang:
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Zadnji put kad sam mladoj dao da povuce par dimova tako me istrosila da nisam bio ni za sta a samo bi da lizem hahaha od tada vutra i sex nista brale, radije cijedjena narandza pa onda opleti puno je bolje ;)
 
12.09.2010
4
0
0
37
hellou, evo ja nova pa odma u glavu... i tako,u braku sam 4 godine i muž mi svakodnevno puši. bračni odnosi su nam u redu, slažemo se, volimo se, vjerujemo si ali strasti nema... Sad je li to zbog ove 4.godine ili zbog marihuane? jer previše puta se dogodi da počnemo super i sve ali onda se on izgubi, zadržava se previše na jednom mjestu i sve to postaje kao nešto "reda radi" ?
Što vi mislite?
tnx :costumed-smiley-027
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Uhhh,koliko tu može biti faktora koji utječu na ovaj tvoj problemčić.
Možda ga muče neki drugi problemi,npr...potreban mu je posao,neko novo radno mjesto,opterećen je možda sa ovom gospodarsko-političkom situacijom,sa stanjem u zemlji......
A opet,nije isključeno da ti je muž 'zaljepio' na dim toliko, da mu se ne da sexsati.
Ne kaže se džabe;Bolje od sex-a!

Obzirom da si napisala da je u braku sve ok,ne vjerujem da bi bio toliko lud pa da traži 'kruha nad pogačom',pa stoga,...no sikiriki:).
Mogu ti jedino reći nešto iz osobnog iskustva,obzirom da sam u braku puno više od vas.Bude faza kada se ne 'bubamo'....bude faza kada se 'bubamo' ko' ludi.
I to je to:)

Ali s druge strane se postavlja pitanje;Koliko je pojedinim ženama dovoljno da bi bile zadovoljne?:bananabang:
Pozdrav,dobro došla na forum i 'no sikiriki':)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
s&m is the only solution :sun2: hehe

salim se, ali ako ste zapeli u nekom rutinskom vodjenju ljubavi treba vam samo malo promjene vjerojatno
 
26.03.2010
45
3
0
47
Krejzy je napisao(la):
s&m is the only solution :sun2: hehe

salim se, ali ako ste zapeli u nekom rutinskom vodjenju ljubavi treba vam samo malo promjene vjerojatno

malo promjene kao sex na javnim mjestima, sa publikom, probajte nabaviti bič i slicno....
:)

ili ovako nesto kao sa mog avatara....
:)