Shit,na neki drukciji nacin..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
..:Flok:.. je napisao(la):
... Nakon nekog vremena bi trebale doci muhe i popljuvat sve to i iz toga se rodit crvi koji ce jest tu vasu vutru...

e, a jesi ti njega pitao koje su to muve u pitanju, ovde kod mene muve obicno popljuju meso koje se ucrvlja, pa ja posle mogu na pecanje. da bi ti se ucrvljala biljka trbace ti u najboljem slucaju phorbia brassicae il' da nekako rasadis iz crvljive jabuke, moras naci crve vegetarijance (i vutroljubce)
 
14.09.2011
21
2
0
31
PowerSeed je napisao(la):
e, a jesi ti njega pitao koje su to muve u pitanju, ovde kod mene muve obicno popljuju meso koje se ucrvlja, pa ja posle mogu na pecanje. da bi ti se ucrvljala biljka trbace ti u najboljem slucaju phorbia brassicae il' da nekako rasadis iz crvljive jabuke, moras naci crve vegetarijance (i vutroljubce)
E
bravo power bas sam nesto konto o tome,nisam siguran koji crvi al brijem da nije neki bit koji su,realno reko mi je da ce muha pljunut i da je to to.. da su to ti crvi.. A ja sam dosta skeptican sto se tice toga.. Hm.. nije ti losa ideja al posto imam heda veceras ga castim joxom pa cemo da bacimo spiku jbg :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mene najviše brine onaj dio kad staviš na hladno i tamno mjesto, pa tamo kao trebaju doći muhe, hm...
mislim da ćemo se svi složiti s činjenicom da kod kuče u zimi muha nema, niti na mjestima koja su tamna i hladna, tipa podruma, tavana, gdje inaće držimo zimnicu, zato i držimo špajzu na takvim mjestima. Iako mi se sve čini napisano nabrzinu, neznači da je nemoguće, svakako bi volio probati takav haš, ili prisustvovati kao asistent pri pretvorbi bilja u šitaru.
Metoda jako zanimljiva, ipak bilo bi najbolje da odeš još jednom kod dide i da sve lijepo zapišeš prije nego ispalite kuburu, ili bar zapisuj za vrijeme prve baklje, kasnije znaš što te opet čeka, ;).
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
W O W ... Ono, ... pogrešno na toliko razina da ... nemam riječi :eek:hno:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
..:Flok:.. je napisao(la):
Nakon nekog vremena bi trebale doci muhe i popljuvat sve to i iz toga se rodit crvi koji ce jest tu vasu vutru,znaci pun k crvi ubiti,kad sve to pojedu i zadnji komadic vutre da neostane,ostavite ih zive jos dan,dva.
nakon toga sve njim polijete alkoholom 100 po 100-tnim da crvi izgore,a ono sto su pojeli i probavili ce ostat u kanti,to je njihovo go*vno,sve to dobro promjesat,i ostavit da se alkohol ispari. Onda unutra metnu kna za kosu,i čičkovo ulje..sto bi trebalo drzat vezu izmedu toga svega..Nakon toga metnut u kalupe kakve hocete,i stvit u pecnicu na 45c stupnja,mislim okolo pola sata-45 minuta (ako sam dobro skonto navaren) i to bi trebo bit shit :)

Epic Fail!

Gledam ovu temu, čitam iz minute u minutu prvi post, KIDAM SE, rebra me bole, ako vako nastavim završiti ću na kirurgiji! A šta dida kaže dal su dobri crvi kasnije za baciti na prsuru(tavu)?
Koji FAIL, sidim i plačem od smija i sebi ne dolazim! WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeEEEEeeEEEEEeeee

Dečko još ne kuži :icon_lol: (skrivena kamera)!

Nedaj se Floki...ajmooooo! :sun2:

[video=youtube;LRHK0K2ii6Q]http://www.youtube.com/watch?v=LRHK0K2ii6Q[/video]
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
..:Flok:.. je napisao(la):
Kaze da to bude extra sto se tice dima,i da mirisi da uopce nema miris po vutri..

...znaš što...ja mislim da on tebe zahebava :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Crazy black horse :)
Ne mogu vjerovati da ovo neko ozbiljno dozivljava. Floki, car si! :)
 
14.09.2011
21
2
0
31
Realno momci zvuci smjesno.. I drago mi je da se smijete :) hahahha.. jer se ija smijem.. A mogo bi se i smijat kad odradim jednom prilikom to sto sam napiso.. Jer nije jebeno nemoguce,pogotovo ja koji volim experimente radit.. Isto tako,neznam jel ko ikad probo growat biljku naopacke okrenutu? vjerojatno niko :D ja jesam,i moze se.. Znaci ovo nije nerealno.. A najlakse je nekog ismijat. Al ako ikad budem odradio a bude me maznulo,necete dobit vi koji se smijete :))
 
14.09.2011
21
2
0
31
Nepostignem nista,al experimentiram..i to mi je do jaja. I da je jebeno nevjerojatno sta se sve moze s ovom biljkom.. Milijun stvari..!
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.457
163
Da postoji neka nagrada za temu meseca ja bi ovu predlozio :thumb:
 
14.09.2011
21
2
0
31
Hahhaha.. Hmm.. Ja nisam reko da ce ovo uspit,da sam to radio,jos sam pito za vasa misljenja i sve ostalo.. Tako da.. Al nema veze,ja sam jos uvjek pri tome da probam,i probat cu.. Ako nebude nista usro sam onda,a ako bude bice!
 
27.03.2010
42
5
0
44
Kad je biljka naopacke onda ti vise THC ode u head jer ne mora biljka gubit energiju na dizanje hranjivih tvari kao inace nego samo padnu dolje i head brze raste.
ja mislio da na ovom sajtu ljudi nesto znaju o uzgoju a ono bla....

Floki ovo sa crvima trebas definitivno probat, samo umjesto crva probaj sa kalifornijskim glistama jer one brzo jedu a i seru.
 
14.09.2011
21
2
0
31
joza berac je napisao(la):
Kad je biljka naopacke onda ti vise THC ode u head jer ne mora biljka gubit energiju na dizanje hranjivih tvari kao inace nego samo padnu dolje i head brze raste.
ja mislio da na ovom sajtu ljudi nesto znaju o uzgoju a ono bla....

Floki ovo sa crvima trebas definitivno probat, samo umjesto crva probaj sa kalifornijskim glistama jer one brzo jedu a i seru.

sve ja to znam jozo,al nije ta tema pa mi se neda raspravljat,logika je,isto ko i za susenje..
A smijesno zvuci sve ovo i meni sad malo hahaha.. Al.. opet.. Probat cu jebeno! uspije uspjelo,neuspije zapalt cu jebenog didu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.