Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.03.2010
45
3
0
47
ako sam ja shvatio sta pises, ti si poslao novce odvojeno od narudzbe, zato ti i jesu poslali vjerovatno placanje pouzecem, jer si novce trebao poslati zajedno sa narudzbom.....
mislim da je tu zbrka dosla.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Samo dodes tamo i podignes paket...ako te traze pare ili otvore, onda kazes da nemas pojma sto je to i da ti nisi nista narucio...

Ne moze biti jednostavnije, a oni nemaju nikakvih dokaza da ti imas bilo kakve veze s time...
 
10.04.2011
8
0
0
31
Sekach je napisao(la):
Samo dodes tamo i podignes paket...ako te traze pare ili otvore, onda kazes da nemas pojma sto je to i da ti nisi nista narucio...

Ne moze biti jednostavnije, a oni nemaju nikakvih dokaza da ti imas bilo kakve veze s time...

a kužiš tražit će me pare jer sam jučer poslao običnim pismom novac nema šanse da je stiglo i da su oni odma poslali sjemenke..
tako da razmišljam o tome da podignem paket i platim, a ove iz Aliena pitam da mi vrate pismo s novcima kad im dođe..valjda nisu tolika đubrad da ne bi htjeli
 
10.04.2011
8
0
0
31
evo danas sam vidio tu potvrdu i zapravo je to samo obavijest da će preporučena pošiljka s povratnicom/dostavnicom doći tad i tad jer primatelja nije bilo kod kuće, međutim na potvrdi ne piše da je pošiljka otkupna a trebala bi biti jer sam novac poslao običnim pismom dan prije nego je stigla potvrda, nemoguće da je sve tako brzo. A i za pismo me brine jer sam na koverti napisao online growshop alien umjesto samo alien pa će možda biti sumnjivo nekome a unutra je novac i print narudzbe, a neznam kakve su sankcije za slanje novca. javim kako je prošlo kad dođe pošiljka(ili panduri)
 
23.02.2011
46
25
18
pozdrav svima, sto se tice nabavke sjemena naletio sam na neku stranicu pa me zanima jel iko naručivao s nje, svaka informacija je dobro došla??? stranica se zove ''kanabis org'' u hrvatskoj je??
 
08.07.2010
34
10
0
31
defendermaister je napisao(la):
pozdrav svima, sto se tice nabavke sjemena naletio sam na neku stranicu pa me zanima jel iko naručivao s nje, svaka informacija je dobro došla??? stranica se zove ''kanabis org'' u hrvatskoj je??
ma nemaš frke s kanabis orgom valjda neće da me banaju fašisti sad jer sam pomenio ime stranice
naručivo nekoliko puta od tamo. sve stiže poštom kao otkupno pismo/paket imaš kad naručuješ opciju kako želiš da dostave etc. stiže uglavnom u roku od 3, 4 dana što je meni isto jedan veliki plus u svemu tome.a ako si iz hrvatske, po meni puno bolja opcija nego drkat se okolo slanjem para unaprijed čekat 10 dana etc
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
uvijek narućivam sa ....... ..... u hrvatskoj sam i sve 5 ili sjednem u auto i zapalim u maribor
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Evo gledam na:
http://www.growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/d40_cannabisseedsseedbank.html
Ali nemogu se odlučiti za neku vrstu, pa bi mi trebala pomoć iskusnijih, imam box visine 45 cm, jako dobra prozračnost, za veg. 6 štednih od 23W, a za cvj. hps 150 W, uvijeti su jako dobri za tu veličinu box-sa, pa ako bi mi neko mogao preporučiti neku sortu za koju zna da je dobra i pogodna za moje uvijete, moram napomenuti da nemam baš puno iskustva ali znam osnovne stvari...
Da je do 20 E ako je moguće..
Hvala
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Bok Waltere..cuj u svakom slucaju gledaj sortu koja ce biti niza rastom,pretezno indica(bar za prvi put)...al opet sve ovisi i o tom sta vise volis pusiti...neki low rider...ili bilo koju sortu da je pretezno indica,a ne sativa....i uz malo treninga ce ici..i preporucio bi ti odma rezim 12/12...dok malo sve ne pohvatas u prvom growu..pa kad sjedne sve na svoje mjesto..deri samo,sretno:)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Oj Waltere!
Ako možeš ikako digni visinu malo, bar na 65, 70cm jer ćeš imat puno manje problema.
A za vrstu ko šta ti sokol reče uzmi ili nešto patuljasto( neki od rajdera) ili neku tešku indiku
tipa afghan( od nirvane ti je 20 ojra, a mene iznenadilo kako je dobar).
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
pozdrav ljudi... ovako narucio bi si sjeme preko neta...nikad prije to nisam radio pa ako mozete rec s koje stranice bi bilo najsigurnije sjeme narucit.i da kako narucit a da imam najmanje problema..te koje sorte za uotdoor su najlakse za uzgojit...ali naravno da su dobre....tnx
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
ok tnx...ima ko kakvu preporuku za indoor...sta da narucim kakvo sjeme...koju sortuu???
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Pa ljudi naručujte šta god očete, sve se sorte mogu sadit in i out,i sve su dobre ako se dobro uzgoje.
Eto amo reč da su indikastije vrste manje osjetljive nego sative i primjerenije početnicima.

Isti rizici su odakle god naručivali, večina pošiljki prođe a neke možda zapnu.Za te šta zapnu je bitno da
nije ostavljen nikakav trag plačanja i onda se može branit sa nije moje i nitko ne može dokazat drugačije.
I to je cijela priča oko naručivanja.
 
10.06.2011
10
0
0
42
pozdrav svima! jel moze neko da mi DETALJNO objasni kako da narucim semenke? Stvarno se ne razumem u narudzbine preko neta a potrebno mi je jako jer zelim napraviti ulje od te biljke jer mi clan porodice ima karcinom pluca! Inace iz srbije sam i MOLIM VAS POMOZITE MI!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.