Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.01.2009
3
1
0
47
probaj preko * * * * * * * . o r g( ako si u RH ) šalju poštom u neoznačenoj omotnici (provjereno) samo nemoj naručit veliku količinu

Bez reklame molim!
Mod z&n
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gagaZGB

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Pozdrav ekipa! Nasao sam jedan growshop u Sloveniji, tocnije u Kopru. Mislim da se zove growshop dr. grow.. Zanima me da li je netko od prisutnih bio ikad tamo i kupovao sjeme vutre? otisao bih tamo osobno, tako mi se cini najednostavnije.. pa me zanima ako je netko bio da li mogu samo otici tamo i traziti sjeme bilo koje vrste a da me ne gledaju cudno kao da sam pobjegao iz neke ustanove za bolesne :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
bro, pa ako su grow shop i ako se bave prodajom semena zasto bi te cuno gledali, to im je pos'o, samo ti furaj, ali ne mozes traziti seme bilo koje vrste, nego moras videti sta oni imaju u ponudi pa onda birati ;)
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
pa grow shop jesu ali problem je u tome sto na stranici nigdje ne mogu naci da prodaju sjemenje, samo sve ostalo od lampi itd. za grow. i jos je stranica na talijanskom http://www.greentaste.com tak da ama bas nista ne kuzim. zato pitam ako je netko bio pa da ne odlazim tamo bezveze :)
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Ima li tko iskustva s naručivanjem većeg broja sjemenki(mislim na 2+ pakovanja),ja planiram sada uzet 3pakovanja?Jer naravno,ta koverta kako već stiže bit će veća i lakše za,neznam,uočit službenicima u pošti,tako da bi je oni mogli otvorit i kopat po njoj.Slao bih na frendovu adresu u podstanarskom stanu,napisao bih u "notice to us" da dopisu pokraj njegovog imena na naškom jeziku "kod Ovog",tako da mu dođe tamo na adresu,i da poštar pogodi stan,a ne da tutne u gazdin sandučić ili tako nešto.Platit ću karticom,tako da ću riskirat :S
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
da,znam,ali jel onda nije automatski kuverta teža i ono,popunjenija,deblja?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Zbrkamon je napisao(la):
da,znam,ali jel onda nije automatski kuverta teža i ono,popunjenija,deblja?

beznacajno teza, jedna kesica sa 10 menki ti je oko 3g... to popunjenija i deblja zavisi od toga kako je zapakovano seme, najgora opcija je kada je u onim epruvetama, najteze su + se i najlakse napipaju. krenuo si sa:"Ima li tko iskustva s naručivanjem većeg broja sjemenki", 3 kesice nisu veci broj :) 1 ili 3 na carini izgleda isto
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
aha.Ma vidio uglavnom ljudi naručuju 1-2,pa sam si rekao da je nekak 3 vrecice puno :D

hvala to je sve.
 
29.09.2012
31
9
8
alien ako je veća cifra u pitanju rasporedi na više paketa, čini mi se da do vrijednosti 150 eura šalju u jednoj pošiljki, tako su bar meni napravili.
3 paketa sjemenki od 3 različita breedera cca 230 eura su mi poslali na dva dijela, u razmaku od tjedan dana stigoše
 
26.04.2013
17
1
0
Zanima me dali je itko iz HR nedavno narucivao sjeme?
Koliko je to sigurno i legalno?
Kakvi su nacini placanja i za koliko dana to dodje?
Koje sjeme daje najvise uroda a koje najbrze se bere?
Nov sam tu pa se ispricavam ako sam na krivom mjestu postavio pitanje?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
26.04.2013
17
1
0
Tudum sam totalni za to net narucivanje pa me zanima dal mogu platit karticom tekuceg racuna?kolko je sigurno da me nece.spaliti?dal postar to donese na adresu?kak sve to ide u RH ?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
gagaZGB je napisao(la):
Tudum sam totalni za to net narucivanje pa me zanima dal mogu platit karticom tekuceg racuna?kolko je sigurno da me nece.spaliti?dal postar to donese na adresu?kak sve to ide u RH ?

bro,sad već preteruješ....
lepo ti kažem imaš teme (3) gde su ljudi podelili svoja iskustva,uzmi pa pročitaj ne budi lenj.evo,i mod je prebacio tvoj post u jednu od pomenutih tema.sad idi lepo par str. unazad pa čitaj.
da stiže na adresu,da možeš platiti karticom,ne nije 100% sigurno...
ne znam šta hoćeš sad,da mi naručimo za tebe?

u svakom šopu iz kog se naručuje imaš DETALJNO objašnjeno kako se plaća,kako se šalje i slično.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative
20.12.2008
4
0
1
35
... narucio? frka? samo hrabro ja sam dobio od green housa sjeme u malom plasticnom paketicu umotanom u veliki preklopljeni flyer u srednje velikoj kuverti zute boje obicno nepreporuceno pismo... bio sam doma kad je dosao postar na apn-u i taman kad je htio staviti u sanducic ja se pojavim i kazem tnx maaan ;)
lp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.