Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.02.2014
7
1
1
sto se tice sjemenki online grow shop nije los jer su imsjemenke jako kvalitetne ali cijene uopce nisu realne , narucio sam od njih proslo je 15 dana i jos nisu stigle, poslao sam im 5 mailova i na nijedan nisu odgovorili osim na prvi i tada su rekli da treba 10 dana da paket dođe, ali vec je proslo 2 tjedna i paket jos nedolazi. sto je najgore od svega uopce vise neodgovaraju na mailove. sto se tice sjemena MASTER OF SEEDS JE daleko najeftinija stranica sto se tice sjemenki u cijeloj europi, a iz iskustva drugih ljudi i kvaliteta im je na nivovu ostalih prodavaca. nazalost to sam saznao tek neki dan, inace narucio bih sve od njih jer od sjemena nema sta nema, stare sorte sjemena bez genetike apsolutno sve zivo
 

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
Jer tko narucivao s kana***.org jer sve dobro proslo i kako to stize i kako se placa po mognucnosti da ne pratim karticom
 
16.01.2014
3
1
3
Pozdrav svima na forumu,
Evo ovo je moj prvi veseli post.
Zašto veseli, zato što sam prošli ponedjeljak naručio 9 kom od domaćeg .orga i isti dan mi je stigla poruka da će biti poslano u četvrtak.
Tako je i bilo,još sam dobio i poruku sa brojem pošiljke tako da sam je mogao pratiti na internetu.
Danas stiglo sve po dogovoru + poklon tutankhamon fem. Respect.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jeste, ja isto imam sve pohvale za taj naš org. Zadnji put sam dobio poklon papiriće i jednu sjembu. Naručio sam i drugu turu u subotu naveče i već u nedjelju mi je stigao poziv sa slovenskim predbrojem od curke veselog glasa i rekla mi je da će mi stići najkasnije za 4 dana. Nakon toga sam dobio obavjest na mail i jučer mi je stigao i sms sa tracking brojem pa opušteno pratim pošiljku.
Dođe mi da i ja otvorim firmu takvog tipa :)
 
16.01.2014
3
1
3
Da,super je fora to sa trackingom.....
Super :respect:
Jedino što nije stelth nikakvi ali valjda nije ni potrebno kad je unutar Hr.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Fazon je što sam i ja pratio i došla je u Sarajevo UPS, iz holandije RQS i mora carinit, PDV i ostalo , ofo ono tamo-vamo, pricao sam sa onim Reneom supporterom i rekao mi da ne primim posiljku poslat ce mi obicno i staviti fakturu da je ispod 25 € da ne bi carinili. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Minimi

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Sve naj za hr org jer stiglo bez problema sa poklon tutankamon fem...
Pozd
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
hm, gledam čitam, i ja bi sa orga...
čekam ih da mi daju odg na neka pitanja, prošlo već 5 dana....nadam se da buju se sjetili ogd...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
je, naš .org odlično radi, čovjek je pravi, svaka mu čast!

uvijek ubaci nešto na poklon. kad sam s kolegama growerima uzimao sjeme kod njega (bilo je toga za 2400 kn), na poklon nam je dao sjemena za još 90€...
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Danas stigle menke RQS, znači dogovor preko online sa Rene-om. Poslao mi u pismu u DVD-u stealth. Tako je najsigurnije. Nema nikakve procedure, samo jedan dan te dočeka pismo :) i obraduje te mnogo :D za 9 dana stiglo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka
04.02.2014
19
9
3
novi sam na forumu i općenito u uzgoju, pa bih molio nekog da mi objasni s koje stranice da naručim 10 sjemenki white widow, cijena nije toliko bitna, bitno mi je samo da dođe kroz par dana i da nema nikakvih komplikacija... znači kako ide plaćanje i sve... pošto sam probao naručivati sa royal queen seeds i neće da mi prihvati karticu... odgovori mogu u inbox...
HVALA!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
to da li ce biti komplikacija uglavnom ne zavisi od stranice sa koje narucujes. nisi rekao koju karticu koristis, zasto nije prihvacena, neku si poruku morao dobiti
 
17.06.2013
9
14
0
30
@nitkox moras imati devizni racun i onda ce ti primiti sve visa kartice, ja narucivao sa spanskog sajta doslo za 7 dana.
 
04.02.2014
19
9
3
koristio sam visa karticu koju koristim za kupnju sa ebay-a, a dobio sam poruku od njih da posaljem novce u kuverti, ako mi nece kartica, al to mi komplicirano dok to njima dodje gore, pa dok opet posalju paket, treba vise vremena...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
nađi drugog prodavača, ako oni još žive u kamenom dobu neznaci da i ti moraš....

pick n mix seeds uk
attitude seeds

njih dvoje primaju sve vrste plaćanja i imaju sve sjemenke od svih seed banki :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
ja naručio White widow sa Nirvanashop.com. Platio karticom. (45€ za 5kom feminiziranih) + dobio jos 10 kom random sjemenja
Stiglo za par dana.....diskrecija savršena. pakiranje ful profesionalno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Znači kartica nije prihvace na RQS jer pise pod PAYMENT opcijiom zasto i kako, moras je verfikovati što sa sa naših prostora ja mislim ne moze, verified visa card, i mastercard security, to je to, ma sranje. Ja sam napravio narudžbu dobio kod narudžbe, stavio eure papirne samo, radi sigurnosti. Isprintao broj narudžbe, stavio sve to u jednu kovertu, presavio kovertu sa novcem i brojem narudžbe, i sve to stavio u još jednu kovertu koju sam oblizao i zalijepo selotepom radi sigurnosti, i stavio u poštanski sanducic. Stiglo im je za 6 dana, oni mi javili da su dobili, poslali u koverti, DVD box, full sigurno. Dolazim s posla kuci, kad koverta, šta će bit, 4 menki, i power flower gratis :) I da, pomoglo mi je mnogo to što sam svakodnevno bio u kontaktu sa Rene-om, fin momak pravo, cuo sam se i mailom sa njim, grow supporter oko 19:00-20:00 bude online na stranici i tako to ;) preporučujem !!! RQS !!! Vidjet cemo i rezultate samih sjemenki :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.