Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Trenutno se dvoumim između nirvane i RQS. Nirvana daje lepe cene i +10 semenčica uz kupovinu (bojim se da mi ove što ja hoću budu malo matore semenke jer ipak daju 10 komada free, džabe mi da dobijem 10 free ako bih od tih 5 koje sam ja hteo jedva jedna izađe tj. se germinira), a sa druge strane RQS (daje jednu free i izgledaju mi profesionalnije od nirvane, mada mislim da su se samo više potrudili oko sajta), moj neki predosećaj je da su bolje semenke od RQS, ali opet Nirvana ima bolje cene :knockknock: .Da li neko koje naručivao iz obe banke može napraviti neko brzinsko poređenje, ili preporuku.. Valjda nisam napravio :signs040:
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Pozdrav momci, već dugo vrijeme čitam po forumu pa bih htio podijelit malo iskustva. U srijedu sam naručio royal ak automatic i northern light automatic sa RQS i u četvrtak su mi poslali. Zaboravio sam označit stealth način slanja pa sam kontaktirao Renea koji mi je rekao da će mi promjenit u stealth za džabe pošto mi je prvi put. Stvarno lijepa gesta. Evo danas mi je doso poštar i donio film hehe. Uz to još sam naručio sa naše stranice 5 chanella od medical seedsa i 3 og kush, uz to su mi dali gratis pyramid galaxy. Isto došlo danas i sve 5.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RolamPoKraju

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
RolamPoKraju je napisao(la):
Trenutno se dvoumim između nirvane i RQS. Nirvana daje lepe cene i +10 semenčica uz kupovinu (bojim se da mi ove što ja hoću budu malo matore semenke jer ipak daju 10 komada free, džabe mi da dobijem 10 free ako bih od tih 5 koje sam ja hteo jedva jedna izađe tj. se germinira), a sa druge strane RQS (daje jednu free i izgledaju mi profesionalnije od nirvane, mada mislim da su se samo više potrudili oko sajta), moj neki predosećaj je da su bolje semenke od RQS, ali opet Nirvana ima bolje cene :knockknock: .Da li neko koje naručivao iz obe banke može napraviti neko brzinsko poređenje, ili preporuku.. Valjda nisam napravio :signs040:
Ja sam posadio svih 10 ovih free sjemenki i sve do jedne su izrasle i upravo rastu. Nisu stare ni nist. Super su, jedino kaj neznas koje su vrste i kolko od njih ce biti zenske.
Neznam za rqs, ali ako ti pase cijena u nirvani i jos 10 free koje rastu ko lude, i privatnost slanja na razini, nemas kaj razmisljat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RolamPoKraju

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Kakvo je ovo 'cash' plaćanje kod Nirvana Seeds, jel to pouzeće?
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Ako misliš na ''cash (to ti je) cash by envelope'' pošalješ im kovertu sa kešom unutra i napišeš broj porudžbine, oni kad prime pismo pošalju ti ono što si naručio. To je koliko sam ja skontao.
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Raja, :D dobio sam popust od 35€ na RQS :D

Koje da naručim sjemenke automatik dolazi u obzir, ne želim osjećaj stoned niti da me paralizuje, umrtvi, treba mi nesto energicno, nesta high, nesta relax i tako , za party-a.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
mobsternewgeneration je napisao(la):
Raja, :D dobio sam popust od 35€ na RQS :D

Koje da naručim sjemenke automatik dolazi u obzir, ne želim osjećaj stoned niti da me paralizuje, umrtvi, treba mi nesto energicno, nesta high, nesta relax i tako , za party-a.
Amnesia Haze & Jack Herer automatici od RQS-a.
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
WZvHb4t.png

Evo ga, završeno ^^
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Koliko se otprilike čeka na dostavu sa k.org unutar RH? 3 dana kao i kod normalne pošte?
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Stiglo od "original..." u roku od 3 dana :blink: (trebalo im je još 2 dana da pošalju).
Bonus/besplatne Samsara sjemenke izgledaju ljepše od naručenih White Label sjemenki, a i sve su odmah proklijale bez greške. :wub:
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Tantor je napisao(la):
Zavisi...ja sam čekao malo duže ali bio je vikend... Imas mail pa om se javi pa pitaj.

Ne bih tu pitao da su se udostojili u 10 (!) dana odgovorit na mail. Hvala ti :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Reklamiranje je zabranjeno pa potraži preko google.

Ostali koji misle da su dosjetljivi s reklamiranjem na šatrovački molio bi da se suzdrže ako ne žele da dobiju karton! Dva puta več brišem postove, nije puno ali je več napisano pa je besmisleno.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Stani malo majstore.

Kako je to reklamiranje, a spominjalo se već sto puta kroz ne samo ovu temu, a i u ostalim temama se bez pardona piše od kog se naručuje.

Ili provodi pravila nad svima ili nad nikim, ovo selektivno brisanje nema smisla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
meni je isto malo dvosmislena ova tema, jer kako da pričamo o narucivanju sjemenki a ne spomenemo tu i tamo neku seed banku ili preprodavača

tema bi onda izgledala ovako:

"ej bok ja sam narucio sjemenke!! pozzz!!!"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nema stani! Nismo svemogući i neda nam se uvijek natezati! Koliko je teško preko googla naći sjemenke? Svako sa malo mozga u glavi će uspjeti uz pomoć ključnih rijeći kao "sjeme, kanabis, cijena...." naći to što traži, a besplatne reklame nema, ponajviše radi toga što su sjemenke ilegalne u RH.

Edit:

Tema je otvorena, kao i još neke, dok smo imali sponzora iz Nizozemske. Jel sad jasnije?
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Čemu onda prijetnje kartonima kad je tema sama po sebi dvosmislena.

Jel uopće potrebno da sad idem vadit jedno 50 upisa u zadnjih mjesec dana di se spominje ime dobavljača? Daj me nemoj..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.