Skrivena suncana terasica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2015
37
158
33
-Prelepa je!!! Što se tiče pola, pre 15-ak godina se gledalo da ako biljka krene ne simetrično da ''baca'' listove, a nije izbacila pistil, da je to u 99% slučajeva ženka, a koliko vidim Vladimirka je upravo to počela da radi.
-POZDRAV do sledećeg Updeta i nadam se DOBRIH vesti!!! :sun2::cool23::sun2:

E bas lepo da si ovo spomenuo, to recimo nisam znala, a verovao ili ne sedim juce pored nje, gledam je i bas razmisljam o tome kako su joj svi listovi asimetricni ... Bilo bi bas lepo da je to tako i da si upravu ...

btw... Stevan odbija da se preda iako je isecen i bez vode dve nedelje, spreman za izbacivanje

ste.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvećar and hazeri

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Bilo bi bas lepo da je to tako i da si upravu ...
a nije bas u pravu za onih 99% mada naravno da navijam da je cura, za sada po poslednjim fotkama nema nacina da to vidim. asimetrican rast grana ne znaci da nuzno mora biti cura, jednostavno se javlja kada je biljka krenula u preflowering fazu. to ce reci da ces uskoro sigurno znati pol, a posto je muski svoje organe pokazao nesto ranije iskreno se nadam da ces ovog puta imati curu
"Alternating internodes are what we old timers have used as a indication that a plant is mature enough to flower."
"when you get alternating nodes, the plant is sexually mature and ready to start flowering. it doesn't necessarily mean the plant has started budding, it's just ready to"
"Asymetrical branching/staggered internodes just means the plant is mature. Most plants reach this stage after about 2 months. It doesn't neccesarily mean the plant is gonna go into flower."
"asymmetrical branching shows the start of flowering stage..."
 
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
@PowerSeed -Ja napisak da su tako gledali pre 15-ak i više godina i to na ovim područijima, kada su bile samo ''domaćice'', i pošto muškarac ranije izbacuje pol reeetko se dešavalo da stigne da asimetrično raste, NARAVNO, sada je drugo vreme sa milion sorti. POZDRAV!
@MiaMilena -Žilav muškarac, zali ga malo, pa ako pusti na ovom jednom delu malo polena mogla bi oprašiti samo jedan vrh, pa da nastaviš i sledeće godine pošto je biljka ODLIČNA... Xaxaxaxa vizualizovao sam te kako sediš i gledaš u Vladimirku i razmišljaš: ''Zašto li je sada počela asimetrično da raste''. :) :thumb:
-POZDRAV do Updeta!!! :sun2::cool23::sun2:
 
Poslednja izmena:
02.10.2015
37
158
33
Evoooo meeee ... malo sam bila na putu ... djumbala po svetu ...

Pre nego odem dalje na sledece putovanje, evo updatea ...

Prvo, moram da kazem da je izgleda doza substrala pred put bila prejaka, na nekim od listova se pojavilo zuto ... kao da su oprljeni ...al prezivljava i buja i dalje ... stigla mi je do iznad ramena (ja sam malena) ... pistila jos celih nema konkretno ima samo:


WP_20160804_027.jpg

ona mukica sada izgleda ovako:

WP_20160804_011.jpg WP_20160804_028.jpg WP_20160804_029.jpg WP_20160804_030.jpg WP_20160804_034.jpg

Ja u nedelju ponovo putujem i vracam se oko 20tog, tako da naredni update tek tada ... Nadam se najboljem

:)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Uvaženi kolega Powerseed,ja bih tu radije odradio jedan crop svih ovih viskokih grana... vjerovatno još nisu otvrdnule još,moglo bi se.
Ako je već poviš ramena,za 15-tak dana će biti sigurno preko glave.
Valjalo bi ju malo polomiti.A ujedno da se i doljnje grane 'probude' ... pa da dobijemo fini mali grmić ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kako god ven, racunam ako ne kropa kako treba ima da se vrhovi isprave za sedmicu, mada moze bilo sta samo ne ostavljati tako 15 dana jer ce da izviri na sve strane :)

edit nakon sto videh post
onda nikakav lst, al biljka jos ne cveta pa crop il toping bi bio pozeljan, malo usporiti rast da ne postane preupadljiva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MiaMilena

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
dogodi se da odseceni krajevi vise ne furaju u visinu, biljka polako razvija sporedne grane i sve ide svojim tempom i tokom. topirao sam ja i biljku u cvetu koju je tokom noci pri vrhu sprzila lampa, cviknuo sam taj sprzen deo pa je nista nije usporilo a na tom mestu se poceo razvijati da ga tako nazovem, "dvocvet", kao sto u vegetaciji krenu dve grane. ima negde i fotke na forumu al da ga bem ako znam gde sam kacio, jbg
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
Mene isto zanima sta da radim posto je i moja sad vec prerasla ogradu balkona za nekih 15cm? Dali da ju crop-am ili da radim lst? Topirao ne bi jer mi se cini da ce uskoro procvasti......