Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
išla majka koza na put i govori malim kozlićima: djeco ja moram na put, vi ćete ostati kod kuće ali nikom ne otvarajte osim meni
pitaju kozlići: a kako ćemo znati da si ti?
koza: djeco znak raspoznavanja bit će "sisam ti sisu"
i ode majka na put i ostavi kozliće same u kući
no, iz prikrajka je sve to gledao i slušao vuk i kad je koza odmakla dodje ispred vrata kuće i pokuca
kozlići: tkooo jeee?
vuk: pa koza, vaša majka. sisam ti sisu
a jedan od kozlića će na to: sisaš ti meni k...c, vidim te kroz špijunku :)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
ahhhahahahahah,znaaam al se pocepahahahahahhh
Dobro si ga ispricao: :clap::clap::thumb:+

djeco znak raspoznavanja bit će "sisam ti sisu"
kozlići: tkooo jeee?
sHa_dielaughing.gif

sHa_dielaughing.gif

sHa_dielaughing.gif
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Bin Laden i sin gledaju TV kako ruse blizance WTC-a. Nakon nekog vremena pita sin Bin Ladena :
-Tata,koji je ovo film?
-Sine,ovo nije film,ovo je serija.

:icon_lol:
 

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
34
Uso cigo u taxi i taksista pita "Gdje zel?". Kada su stigli pita cigo "Posto?" a taxista odgovara "20€" na sta mu cigo daje samo 10€.
Ovaj sav zbunjen " Pa buraz nije 10 vec 20€" na sta ce cigo " eee drug ali i ti si se vozio " xD :ludak
 
12.03.2012
35
32
0
39
Zašto treba uvesti rakiju na poslu?

1. Radnici će sigurno dolaziti na posao.

2. Smanjuje stres.

3. Vodi ka iskrenijim komunikacijama.

4. Smanjuje izostanke sa posla jer možeš doći na posao i mamuran.

5. Smanjuje prigovore o niskim plaćama

6. Od radnika ćete čuti što oni misle, a ne što šefovi žele čuti.

7. Smanjuje troškove grijanja zimi.

8. Povećava zadovoljsto poslom; ako imas loš posao, baš te briga.

9. Smanjuje godišnje odmore – ljudi jedva čekaju da se vrate na posao.

10. Kolege ti odjednom izgledaju ljepše.

11. Hrana u kantini je ukusnija.

12. Pijani šefovi lakše daju povišice.

13. Pregovori o plaćama su unosniji.

14. Ako prdneš na sastanku, neće te biti sram.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Kako Engleskoj zovu novcanicu od 500e?
Bin Laden
svi znaju kako izgleda,a niko je nikad nije video..
(ovo nije vic,btw-istina je xD)
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
ovo bas i nije klasican vic ali mi je prejako
:ludak


Španjolske serije

Kratak sadržaj:

Na početku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluhonijema je, slijepa, nepismena i siromašna. Nema za hranu pa jede šljunak.

Poslije 100 epizoda Gabrijela i vidi i čuje.

U 120-oj epizodi izraste joj noga.

U 150-oj epizodi postaje direktor banke.

U 250-oj epizodi dobije napad slijepog crijeva i svi muškarci u seriji plaču.

U 300-oj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, očuha, jetrvu i svekrvu i da su svi oni vrlo bogati te je samim time i ona bogata nasljednica. Svi muškarci u seriji plaču.

U 312-oj epizodi Gabrijela saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac i da joj je mama umrla čim se rodila. Svi u seriji plaču a naročito se u tome ističu muški likovi.

Dvije epizode kasnije banka koju Gabrijela vodi bankrotira, svi je mrze, ona plače, svi u seriji plaču. Plače i režiser i scenarista i ko-scenarista.

Ta epopeja traje cca 20-ak epizoda.

U 340-oj epizodi vraća se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da će imati sreće u životu. Plače Gabrijela, plače gatara, plaču svi muškarci u seriji, plače moja baka koja prati tu seriju, plačem i ja jer je Gabrijeli konačno krenulo.

Na kraju poslije 500-te epizode proročanstvo se ispuni, moja baka počinje pratiti drugu španjolsku seriju u kojoj na početku Lusinda živi u štali, nema jednu nogu, gluhonijema je i slijepa……..
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Znate sta je Rodeo sex??

To je kad se sexate sa devojkom u psecoj pozi,
nezno je povucete za kosu,prislonite uz njen vrat i sapnete na uvo..
*Tvoja sestra je bolja u krevetu od tebe...*

-Zatim pokusavate da se odrzite spojeni bar 8 sekundi !
sFun_yeeha.gif
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Učiteljica u Posušju ispituje djecu u razredu što žele biti kada odrastu.
Dođe red na peru:
- ''Želim bit milijarder, otić u najskuplje disko i tamo pokupit najbolju **********u, poklonit joj milijun maraka vrijedan BMW. Želim apartman na havajima, dvorac u parizu, putovat po svijetu, i sa **********om vodit ljubav 3 puta dnevno.''
Učiteljica šokirana odgovorom, zgrožena djetetovim ponašanjem odluči ignorirati odgovor i pita sljedećeg učenika:
- ''A ti Marice?''
Marica:
- ''Želim biti Perina ***********!!''
 
07.11.2012
3
0
0
31
Zaustavio muju policajac i dolazi polacijac do prozora i pokuca, mujo spusti prozor i pocne lajat i policajac se prepadne a mujo ce na to, ne brini se vezan sam :D
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
"Naletih na neke viceve:"


Čak Noris ne dolazi sebi, sebi dolazi Čak Norisu.
________________________________
Kako skija Čak Noris?
-Uzbrdo
________________________________
Kako se zove narkić iz Zagorja?
-Drogec
________________________________
Zapalilo se polje marihuane, očevidci tvrde da je to učinio veliki zmaj.
________________________________
Rekla mi tetka iz Njemačke da možda neće doći ove godine za praznike... ali t€€€€€€€€tkaaaaaaaa :(
________________________________

Svinjo jedna, govorio si mi da sam posebna, a viđao si se sa još dve devojke!
-Pa da, rekao sam da si posebna, ne da si jedina.
________________________________


Samoubice- Što ih je više, to ih je manje.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Jedna žena sedi u avionu pored svćenika.
- "Oče", reče ona, "mogu li vas zamoliti za uslugu?"
- "Rado, ako ću biti u mogućnosti, kćeri moja."
- "Znate, kupila sam jedan jako skup i posebno dobar aparat za depilaciju, ali on je još nov i sad se bojim da ću na carini morati mnogo platiti. Da li biste ga mogli sakriti ispod svoje odore?"
- "Mogao bih, kćeri, ali problem jer ja ne mogu lagati. Nego, dajte mi taj aparat, nešto ću već smisliti."
- Žena je pomislila: "Nekako će se već srediti", i dala mu je aparat.
Na aerodromu upita carinik sveštenika da li ima nešto za prijaviti?
- "Od glave do struka nemam ništa za carinjenje, sine moj!" uvereno reče sveštenik..
Pomalo zbunjen carinik upita: "A od struka nadole?"
- "Tu dole", reče pop, "imam jedan aparat za žene, koji još nikada nije upotrebljen."
Carinik se glasno nasmeja i viknu:
- "Sledeći molim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: drogaš

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
:ludak

Mujo otišao na pecanje i ulovio zlatnu ribicu i kao

uvijek ribica kaže...
- Pusti me i ispunit ću ti 3 želje!
Mujo slegne ramenima i kaže:
- Ma meni ne treba ništa; imam kuću, vikendicu na moru, automobile, kolibu u
planinama, jahtu, novaca... ja lovim samo iz užitka.
Ribica se zakoprca očajno i nagovara ga dalje:
- Ma molim te, pusti me, ispunit ću ti bilo kakvu želju!!!
Mujo se zamisli pa odgovori:
- Pa hajde, kad si navalila ... želja mi je da žena i ja od sad pa na dalje
uvijek istovremeno doživimo orgazam!
Kaže tako Mujo i pusti ribicu!
- Eto, riješeno - reče ribica.
Mujo pokupio pribor za ribolov, pospremio u auto i krenuo veselo kući.
Putem je 2 puta svršio!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nigga gucci

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
- Doktore za moje kilograme koliko bih trebala da budem visoka?
- Negde oko 4 metra.
- Eto ja im kažem niska sam, oni zapeli debela pa debela.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Mujo jel se tebi ikada dogodilo da mislis jedno a izleti drugo?....pita Haso...kako ba Haso mislis da izleti drugo?!..........pa znas ono ...ja nekidan na kolodvoru umjesto kartu za Sarajevio ...meni izleti sarta za karajevo....A to (sjeti se Mujo) pa je ,evo meni jutros -umjesti da kazem fati -daj dovati secer ...meni izleti -mars ku..o u pm zivot si mi upropastila.....

Gospon doktor jel moze cura od 6,5 godina ostati trudna?...upita mali fićo utrcavsi u ordinaciju....ma daj fico teraj van sta si dosadan pa reko sam ti da nemoze!!!! o mamu joj hebem lazljivu a ja sve igracke prodo radi abortusa.....promrmlja mali fico i zalupi vratima..................................................................................................dosao Mujo pijan ko deva kuci i sulja se kroz hodnik ...i odjedanput gruudam.....sta je bolan mujo s,sta je to bilo -pita fata iz kreveta ---ma nista ba pala mi jakna na pod ....ma jel asta je tako grunilo...eno je jesi dosadna pa ja sam bio u njoj......................................................... evo jos jedan i idem zguzvat ruzu................................................................................................................. djeco! kaze fata ..danas dolaze gosti nemoj slucajno da neko bude nepristojan,apoteka ce mu menza biti.....dosli gosti ...poceo rucak i mali samir gleda sestri u tanjir i kaze onako tiho ...eno ti se muha posrala u ponfri....evo vidis mama ko prica o govnima rece mala i uhvati se za usta a stari mujo samiru sveze sljagu i kaze ..a kad smo vec kod govana koje mojim rucnikom guzicu obriso mamu mu hebem
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
“Hi. Where are you from?”
- “Hi. I’m from Bosnia. And you?”
- “I’m from Germany.”
- “Se*eš?”
- “Majke mi!”

Dogovore se Francuskinja, Švabica i Bosanka da kažu svojim muževima da neće više ništa da rade u kućanstvu da vide što će se dogoditi. Sretnu se nakon dva mjeseca i pričaju…
Francuskinja:
- “Dva dana ništa, treći dan je skontao o čemu se radi i počeo je čistiti, prati, kuhati itd.”
Švabica:
- “5 dana ništa onda je počeo isto prati, čistiti, kuhati.”
Bosanka:
- “Prvi tjedan ništa, drugi tjedan ništa tek treći tjedan sam malo na jedno oko progledala.”

Vozili se Mujo, Amerikanac i Japanac u avionu.
Dok su bili na 5000m visine motori im otkažu pa pilot kaže:
- “Ako se dvoje žrtvuju, možda ću uspjeti spustiti avion poput jedrilice.”
Prvi se javi Japanac:
- “U ime Japana i Japanca skačem bez padobrana!”
Drugi se javi Mujo:
- “U ime Bosne i Bosanaca bacam Amerikanca!”


Napravili Slovenci atomsku bombu, pa se odlučili da će je baciti na Ameriku kako bi je isprobali. Izda Kučan naredbu i Slovenci ispale bombu.
Čekaju tri dana, Ameri ništa. Naprave još jaču bombu i opet je ispale. Opet čekaju tri dana, i opet ništa. Naprave i treću, još jaču i ispale je. Ameri opet ništa.
I sad Kučanu čudno, što George ne reagira, pa ga nazove telefonom:
- “Šta je George, šta ne uzvračaš?”
- “Milane, majku ti tvoju, sravnit ću vas sa zemljom čim vas nađem na karti!!!!!!!”


PISMENE IZJAVE OSIGURANIKA CROATIA OSIGURANJA


1) Odmakao sam se od ruba ceste, bacio pogled na moju punicu i sletio u kanal.

2) Nakon razvoda od moga supruga svako općenje preuzeo je moj odvjetnik.

3) Između ostalog, prije moje prve prometne nezgode i nakon moje zadnje prometne nezgode nisam imao nikakvih prometnih nezgoda.

4) Pješak je odjednom sišao sa nogostupa i bez riječi nestao ispod mog vozila…

5) Morala sam ispuniti toliko obrazaca da bi mi skoro bilo draže da moj dragi suprug uopće nije preminuo…

6) Na nekim mjestima je u međuvremenu pao snijeg. Cesta je stoga mjestimično bila stvarno klizava. Pokušao sam zakočiti. Borio sam se koliko god sam mogao ali nije pomoglo. Udario sam u ogradu i postao bez svjestan. Tu je bio kraj mojoj svijesti.

7) Pregazio sam čovjeka. On je priznao svoju krivicu pošto mu se to već jednom dogodilo…

8) Na kraju sam živaca i borim se sa teškim kastritisom.

9) Kada sam došao kući greškom sam skrenuo na pogrešni kolni prilaz i udario u drvo koje na tom mjestu kod mene ne stoji.

10) Ne znam tko mi je ukrao novčanik obzirom da nitko od moje rodbine nije bio u blizini.

11) Izašao sam na cestu, od jednom je i slijeva i zdesna naišlo puno vozila, nisam znao kuda bi i tada su me udarili sa svih strana.

12) Vaši argumenti su stvarno slabi. Za takve mučke izgovore morate tražiti veću budalu, a to teško da ćete naći.

13) Policijsko vozilo mi je dalo signal da se zaustavim. Ja sam našao stup i zaustavio se.

14) Pješak očito nije znao u kojem pravcu bi išao, pa sam ga pregazio.

15) Danas Vam pišem prvi i posljednji put i ako mi ne odgovorite opet ću Vam pisati.

16) Moj sin nije srušio tu ženu. On je samo pokraj nje prošao a ona je od propuha pala.

17) Prihoda od uzgoja stoke više nemamo. Sa smrću moga supruga sva stoka je otišla sa imanja.

18) Kada sam htio stati na kočnicu, iste više nije bilo.

19) Nije mi potrebno životno osiguranje. Želim da svi budu stvarno tužni kada umrem.

20) Moje vozilo je jednostavno samo išlo ravno, što u zavoju neminovno vodi do slijetanja s ceste.

21) Vozio sam unazad niz strmu cestu, probio sam ogradu i udario u kuću. Jednostavno se nisam mogao sjetiti gdje je kočnica.

22) Naša vozila su se sudarila točno u trenutku kada su se srela.

23) Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer zato nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega početkom svakog mjeseca povezanih očiju izvučem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi
sreća.

24) Na žalost je moj otac podlegao svojoj strašću za lovom, zamijenili su ga sa divljom svinjom i upucali ga.

25) Odmah nakon smrti moga supruga postala sam udovica.

26) Udario sam sa svojim vozilom o cestovni odbojnik, okrenuo sam se na krov i tada sam izgubio kontrolu nad vozilom.

27) Na raskrižju sam imao nepredviđeni napad daltonizma.

28) Drugo vozilo je udarilo u moje bez da mi prethodno najavi svoju namjeru.

29) Velikom brzinom mi se približavao rasvjetni stup. Pokušao sam ga cik-cak vožnjom izbjeći ali me je svejedno pogodio u hladnjak.

30) I prije nego što sam ga udario bio sam uvjeren da taj starac nikada neće stići na drugu stranu ulice.

31) Nevidljivo vozilo je došlo niotkud, udarilo u mene i nestalo bez traga.

32) Nakon što sam navršio četrdeset godina, zaspao sam za volanom.

33) Cijeli dan sam kupovao biljke. Kada sam došao do križanja odjednom mi je izrastao grm pred očima pa nisam vidio drugo vozilo.

34) Kada sam htio udariti muhu dohvatio sam rasvjetni stup.

35) Vidio sam kako njegovo tužno lice polako prelijeće ispred mene prije nego što mi je gospodin pao na krov…

36) Vozio sam se normalno cestom kada sam osjetio potrebu da idem na WC. Zaustavio sam se uz rub i krenuo u obližnji grm. Kada sam skinuo hlače protivnik me je od pozadi udario bagerom.
funny.gif