Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2014
134
80
43
^

42f9544a12eea9efb061e7ebca008936a73ccba0857f0a061f5274afe703a164.jpg
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Lik narucuje pljeskavicu,sledi dijalog:
- Ajmo dalje, od priloga?
- Senf, dosta pavlake, majonez, kečap, luk, ljuto, krastavac, paradajz, biber, so, vegetu, ajvar, onu belolučenu papriku mi umoči u tartar a goveđu pomešaj sa ruskom.
- Evo ti. I uzmi slobodno pakovanje salveta, nećeš stići do kraja ulice, prisraće ti se. Prijatno!
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ljubi momak novu curu i kad su zavrsili sa ljubljenjem osjeti da mu je nesto iz njenih usta ostalo na jeziku. Sta ce, da ne blamira curu a ni sebe, krisom to rukom izvadi iz usta i ugleda kuvano zrno rize.
Gleda ono zrno i sinu mu ideja da se napravi vazan pred curom, pa joj ponudi opkladu da ce pogoditi sta je rucala tog dana. Konta cura, nema sanse da moze pogoditi te pristane na opkladu.
Momak se misli, ceska po glavi, vice - Jela siiiii, jela siii..., jela si rizu!
- Ma nidje veze, odgovori cura.
- Jesi, jela si rizu, ubjedjuje je momak
- Nije tacno! Kako si uopste zakljucio da sam jela rizu?
- Lijepo, dok smo se ljubili ostsalo mi je zrno rize na jeziku iz tvojih usta.
- Aaaa tooo. Ma nije to od rucka, vec sam pusila kitu crncu koji je jebavao kineza u supak prije nego sto sam se nasla s tobom!
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
Sjede Vinetu, Old Šeterhend i Haso oko vatre, kad nešto šušnu u grmlju.
Vinetu odmah skoči u grmlje da vidi šta je. Ubrzo se odatle začu: "tup”. Vrati se Vinetu, a šljiva mu ispod oka. Niko ništa ne pita ponosnog Indijanca.

Malo kasnije opet nešto zašušta, a sad Old Šeterhend skoči u grmlje i opet se začu “tup”. Vrati se on sa šljivom ispod oka. Niko ništa ne pita ponosnog trapera.

Uskoro opet nešto šušnu, a ovaj put skoči Haso i ode u grmlje, kad se začu “tup, tup”. Vrati se Haso sa šljivama ispod oba oka i sjede na svoje mjesto pored vatre. Očekivao je da niko ništa ne pita ponosnog Hasu, ali Vinetu ne izdrža pa ga upita:
- Zašto Bijeli brat staje dva puta na grablje?
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Svaka ti cast za ovaj s fokom, meni je to bilo toliko smjesno kad sam cuo, ne znam nije bilo normalno.
Sada mi nije toliko smjesan ali mi je bas drag vic, pogotovo jer sam ga bio zaboravio.
Evo nesto da ne bude off, malo je prost al ajd

Upada Perica u kupatilo dok se mama kupa
Perica: Mama, mama, sta je to dole
Mama: Ma nista Perice, to me udario tata sikirom
Perica: Pa kud bas po sred ***** :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Ne znam jel bio ...

Kaže rat u bosni, poginulo ljudi pa zvali ženu na identifikaciju:
Fato jel ovaj?
Nije premali
Fato jel ovaj?
Ma kakvi
Fato jel ovaj?
Jebote taj nije ni iz Zvornika....
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pricaju kurva i makro... ajde mala sad da te naucim novu pozu,poza se zove 68... ona sva zacudjena,dogovoreno al nznm koja je to poza... to ti je mala kad ti meni popusis a ja ti ostanem duzan...
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Muze Mujo kravu, kad udari ga krava repom, muze on i dalje kad ona opet
Gleda on sta ce, nema spage da ga sveze pa stane iza nje na skemliju i izvuce kais
Vezuje on rep kad mu spadose hlace, vezuje on i dalje kad upade zena u stalu pa ce:Mujo sta to radis?
Gleda on u nju pa ce: Jebem kravu, da ti sta drugo kazem ne bi mi vjerovala.