Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
12002080_1014980718553906_5966309364554731283_n.jpg
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Umro Obama. Nakon 10 godina pita on Boga da ga pusti na Zemlju, da vidi u kakvom je stanju Amerika. Bog ga pusti.

Uđe Obama u neki kafić u New Yorku, naruči pivo i pita konobara što misli o svojoj zemlji i problemima koje ima.

-"Kakvi problemi?" - pita konobar.

-"Pa Irak, Afganistan, Sirija i to..." - reče Obama.

- "Ah to, tamo je sada mir, sve je naše" - odgovori konobar.

- "A Europa, Afrika...?" - pita dalje Obama.

Konobar ponosno izvadi mali globus ispod pulta, zavrti ga i kaže: "Gospodine, mi smo sada carstvo, cijeli je svijet naš".

Obama zadovoljan i sretan reče: "Hvala ti, prijatelju. Koliko sam dužan?"

- "Tri rublje" - odgovori konobar.
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Seljak se vraćao pješke u svoje selo. Usput je kupio jednu kantu, kanister boje, dva pileta i jednog gusana, sve živa perad. Kad je izišao iz trgovine, zastao je i počeo razmišljati kako će sve ovo što je kupio, donijeti kući.

I dok je tako mozgao, pojavi se neka žena i upita ga za put u selo, koje se nalazilo blizu njegovog.

- Baš dobro, kaže seljak, - na mom imanju ima jedan poprečni put koji vodi pravo do tvog odredišta. Ja bih te mogao odvesti do tamo, ali još ne znam kako ću i sam stići kući sa svim ovim teretom.
Žena mu predloži:
- Stavi kanister s bojom u kantu i nosi kantu u jednoj ruci, gusana u drugoj ruci a piliće stavi ispod svake ruke po jedno.
- Puno ti hvala! - čovjek odgovori.

I njih dvoje uhvate zajedno put pod noge. Nakon nekog vremena čovjek reče:
- Idemo presjeći put i krenuti ovom prečicom koja vodi kroz šumu, jer ćemo si skratiti put i tako dobiti puno na vremenu. Žena ga pogleda s izvjesnim oprezom i odgovori:
- Ja sam sama s tobom i ne mogu se obraniti. Kako mogu biti sigurna da me ti, kad uđemo u šumu, nećes silovati?
- Ja teglim kantu, pun kanister, dva pileta i gusana. Kako bih to mogao učiniti s tobom, sa svim ovim teretom na rukama? Ako pustim gusana i piliće, pobjeći će mi svi!
- Vrlo jednostavno, nestrpljivo će ona:
Ti staviš gusana na zemlju i pokriješ ga kantom, kanister s bojom staviš na kantu, kao sigurnost da gusan ne pobjegne ...
- a ova dva pileta - pita seljak?
- ja ću ih držati - odgovori ona!
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Čeka žena kod sv. Petra odluku kam ju bude smjestil kad odjedanput čuje se jezivi vrisak sa susjednog oblaka.
Pita žena Petra kaj je to bilo.
Veli joj on da to nije niš, samo nekome ko ide u raj buše rupe na leđima za krila. Taman se ona malo smiri, kad opet čuje vrištanje sa susjednog oblaka.
Vidi Petar da se žena prestrašila pa joj veli da se nek smiri, da to samo nekome ko ide u raj buše rupe u glavi za aureolu.
Veli žena onak splašena sv. Petru da bi ona ipak radije išla u pakao.
Ali tam vas budu stalno silovali-veli njoj Petar.
Nema veze, za to bar imam potrebne rupe- odgovori žena
 
13.11.2015
28
13
3
27
Stavio Hitler cigana i komana u gasnu komoru i prolazi 2-3 dana i cigan lupa na vrata da ga puste...Otvaraju oni i izvlace mrtvog cigana,a narkoman bleji u sobi i kaze: tebra ili udji ili izadji nemoj da izlazi dim

ne mogu da izvalim dal mi je tolko smesno jer sam se uduvo ili je stvarno smesan vic..hahha :rasta:
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Ulaze tri narkomana u taksi, sjedaju na zadnje sjedište. Taksista vidi kako su urađeni, upali auto, ugasi i kaže:- Momci 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže - „Hvala gospodine”, drugi izvadi pare i plati, a treći udari taksistu po glavi i kaže:
- Gdje jurcaš, ***** ti materina hoćeš da pogine mo?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ajmo jedan o senilnosti
Govori baka svome didu:"Molim te, kupi kruh i mlijeko u dućanu."
"Budem, budem", kaže dida.
"Budeš zapamtio, samo dvije stvari trebaš kupiti"
I ode dida u dućan i vrati se.
U rukama ima samo pastu za zube.
Baba poludi: " Pa dvije stvari sam ti rekla!"
"Zašto nisi i četkicu kupio?"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz