Slikarstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
Evo ga i topic za sve koji vole ovu tehniku...ja osobno ne volim slikanje ali volim vidit dobru sliku, naravno...

Ovdje stavljajte svoje slikarske radove, radove koji su vas ostavili bez daha itd.

Evo za početak jedan meni drag slikar, vjerovatno ga većina vas zna, to je nadrealist Salvador Dali, jako mi se sviđaju njegovi radovi, pa evo par komada :)


Dali_Temptation_of_St_Anthony.jpg


salvador+dali.JPG


DisintegrationofPersistence.jpg


salvador-dali-the-elephants-c-1948_i-G-7-767-OVSZ000Z.jpg
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
evo i nesto od mene, moze se nazvat slikarstvo, radio sam kistovima i bojama za zid...na zid hahah nekih 4h posla...iz glave, uz vutru i glazbu i dobar provod :) btw, cura je prezadovoljna novim dekorom stana, kaze bolje je nego sto je mogla zamislit hahaha, sto me naravno uvijek posebno veseli :)

945809_447926721957405_264213445_n.jpg
 
13.05.2012
31
12
0
33
Mnogo je dobar, ima gomilu slika, sve u tom fazonu... Ja sam se odusevio kada sam ih video uzivo... Jbt, tako lepo koristi kontrast i boje, da sam u jednom trenutku pomislio da ima neka sijalica iza slike, jednostavno kao da svetle :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.200
358
meni se dosta sviđa, između ostalih, posebno, Petar Dobrović, balkanski Van Gogh, bar bi ja to rekla, općenito, nekako mi je jako drag i impresionizam, i poentilizam, a volim i Kandinskog, a A. Warhola, hehe, isto volim, S. Dali mi se nekako više sviđa u pismenom obliku, šokira filmom, drag mi je i Maljević, blizak mi je nekako i E. Munch, Mondrian, Modigliani i nadasve Klimt....ne mogu se sad sjetit jednog našeg Bosanca....ma mogla bih do sutra...ima ih....ja bolje pišem nego slikam...a najbolje duvam...hhehe