Sok od sirovog kanabisa sa psihoaktivnim djelovanjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Imam odgovornost da podijelim sa svima jer ovo nije za zezanciju....nakon sto sam sinoc u 18:30 popio sok i poceo osijecati pravo njegovo djelovanje oko 21 i otisao u krevet u 23 sve je bilo jos i dobro ali mali me probudio u neko doba noci a ja potpuno razbijen nisam u stanju se sjetiti tko sam i nekako sam uspio zaspati nakon sto sam se dobar dio vremena mucio sa suhim ustima ali nisam bio u stanju da dodjem do boce i sve bi to jos bilo ok da jutros u 6:30 mi zvoni sat a ja isti kao i kad sam lego...jedva sam se odlucio da odem na poso i tek nakon 10 sam poceo osjecati popustanje buzza u glavi ali jos uvijek nisam svoj osijecam se usporeno i jedva cekam da se docepam kauca....

Neznam sta su ti istrazivaci do sad radili i kako im je promaknula ovakvo otkrice i pojma nemama koliko ovo moze imati koristi u lijecenju ali jedno znam da za ovakvu duzinu i jacinu djelovanje je potrebna priprema i barem 20 h slobodnog vremena bez obaveza....zato tko god da se odluci na ovo nemojte za prvi put ici preko 1.5 dcl soka koji je u mom slucaju bio vecina trima i par popcorn vrhova a sto se tice kokosa mislim da je kokosovo ulje jednostavnije i bolje rijesenje od kupnje kokosovog oraha i ciscenja istog....toliko od mene ja sam zavrsio sa eksperimetiranje i prepustam drugima neka probaju pa neka napisu koju iz svoje prespektive....
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Kroz vekove kroz maglinu,
Ded unuku, otac sinu,
Borac borcu dovikivô:
"Gde ja stadoh - ti ćeš poći!"
"Što ne mogoh - ti ćeš moći"
"Kud ja nisam - ti ćeš doći!"
"Što ja počeh - ti produži!"
"Još smo dužni - ti oduži!"

Svaka ti čast legendo, sad smo mi na redu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339