sorta koja brzo raste?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

painfull

Banned
Banovan
17.09.2013
7
8
3
Čuo sam od par poznanika o tom strainu koji raste brzo i da su u mjesec i pol ( do 2) nakon sadnje uspjeli dobiti gotov proizvod.
Jedan od strainova koji raste u širinu , a ne u dužinu što mi se čini kao idealan izbor za prvi grow jer sam ograničen i prostorom i vremenom. No na netu ne mogu pronaći o kojim se točno sjemenkama radi.
čini mi se da je neka od AK autoflowering no koliko vidim nijedna od tih ak sorti ne raste u širinu.
Od jedne biljke dobije skroman urod, ali je mogao brat hedove više puta i ona bi nastavljala rast nakon toga, miris je bio kao limun ali pošto ne znam o kome se radi osobno ne mogu ga sam pitati.
Ako znate možda koja je to sorta i kako se zove bio bih vam jako zahvalan.
Imao sam samo jedan grow kad sam imao 16 godina, uspješan ali nažalost odonda se više nisam bavio uzgojem. pa da nadoknadim Cheers
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
automatici..samo nije bas mjesec i pol.. prije cca 3mj.

a ovo da je brao vise puta i ona je nastavljala rast su gluposti (osim ako je brao dio po dio biljke, al da su novi hedovi rasli..to ne) koliko je proslo od tog uspjesnog growa? :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Meni je Auto Purple (pyramid seeds) u outdooru bio od klijanja do harvesta gotov za 63 ili 65 dana, ne sjecam se sigurno, ali uglavnom, super brzo dobivenih 25g iz biljke koju sam 2 puta posjetio u tih 65 dana :)

A visoka je bila oko 30-35cm znači ništa.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
painfull je napisao(la):
Jedan od strainova koji raste u širinu , a ne u dužinu ...
vidi, kanabis raste u visinu, a sto se tice sirine mozes topiranjem i lst-om da je siris koliko hoces. imas par tema o vrstama i o automaticima pa pogledaj na forumu, takodje imas i o treniranju kanabisa. tema za yard
 
  • Sviđa mi se
Reactions: volim da sadim

volim da sadim

Banned
Banovan
12.05.2015
17
5
3
36
da vas pitam ja imam cetri stabljike drzim ih na otvoreno sad mene zanima koliko ona moze u visinu i kako da znam kad se beru hedovi kako li se vec zovu

i moram li je tretirat sa necim hvala puno
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
nisi glup nego si lijen citat.
odi u dnevnike uzgoja i procitaj barem 5 dnevnika. garantiram ti da ce ti 99% toga biti jasno !
 

volim da sadim

Banned
Banovan
12.05.2015
17
5
3
36
ja sam ovu stranicu naso slucajno, kako da nadjem to ni sam lenj procitacu

ja sam fino pito lako se vama pravit pametni ako zelis pomoc ok
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.