Sta radite danas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Sad sam fino jeo i na posao.treba ofarbat dnevni boravak i kuhinju.stavit novi laminat u boravak.unjet kauc i novi regal za tv.uglavnom danas i sutra sljakica all day.
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Ja ništa. Probudio se u pola 1, ručao, zapalio, igrao neke nove igre na mojoj nvoj grafickoj (460 GTX) i sad idem na roštilj i na turnir u PESu :)) What a nice day :)))
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Svi se samo zabavljaju i uzivaju.jel radite vi?il ste skolarci,studenti,nezaposleni?ja sam radio 5 godina u struci.sada trenutno radim na blacky i fusarim okolo.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja bio u slanoj sobi... Jbg, astma i alergija...
Sad sam se fino narucao i istusirao...
Idem do cure s hrpom Nintendo Wii igrica malo ubijat dan, naravno pljuga-dvije idu sa mnom.
Uzivajte dobri ljudi.

Naravno da se radi, usput studira i tako to... Ali ne danas i sutra :))
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Od rada danas ništa...visim po forumu,odlucio se započeti dnevnik uzgoja i čekam 20 h da mi se pale svjetla da vidim djevojcice i da ih poslikam za dnevnik :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Aaaaa Power.... 4 CFL-ke, štapičaste?

Ja muku mucim kako da ih poslozim i ova ideja je i meni pala na pamet.... Hahhahaha... samo kako si one pinove od kucista povadio, ja sam masakrirao kuciste dok sam povadio sve iznutra, a vidim da si ti na miran način to riješio.... xD

Nego:

danas... hmm. digao se u 6 ujutro, bio na faksu skoro cijeli dan evo dosao doma.... a sad: my medicine....

hehe
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Pijem domace vino
oregonian_winesmiley.gif
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
BigL je napisao(la):
samo kako si one pinove od kucista povadio, ja sam masakrirao kuciste dok sam povadio sve iznutra, a vidim da si ti na miran način to riješio.... xD

heh, odneo kod frenda koji drzi servis, i lepo ga zamolio (citaj, nista nisam radio)
elem, to sto radim danas moram i sutra, tri grla ne rade zbog trulog kabla, jbg. sutra...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
a meni je zao sto sam kupio stapicaste nisam racunao na dimenzije pa ih moram ovako stavljat, a spiralne su puno kraće, pa se daju lijepo rasporedit.... jbg.... znat cu za drugi put
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ae da se nadovezem i ja :p
Danas sam imaoo totalno smaracki dan. xD
Prvo sam se probudio,i odmah izleteo iz kuce,otisao kod drugarice koja zivi u centru grada,onda smo se sreli nas cetvoro [3 drugarice i ja] hteli da zavrsimo ali ja sam imao 500din taman medjutim smo to potrosili,jeli ..Onda je drugarica rekla da ode kod njenog bivseg decka da ce joj on dati za dzabe...otisla ona kod njega mi je cekamo nema je sat ipo smo je cekali,ona zavrsila onda otisli kod druge drugarice na terasu kod nje popusili taj dzoint,onda sam onako naduvan dosao kuci svi spavaju a mene idalje pecka i to je ceo moj dan -.-
SMOR :D
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
FirstTime je napisao(la):
Ae da se nadovezem i ja :p
Danas sam imaoo totalno smaracki dan. xD
Prvo sam se probudio,i odmah izleteo iz kuce,otisao kod drugarice koja zivi u centru grada,onda smo se sreli nas cetvoro [3 drugarice i ja] hteli da zavrsimo ali ja sam imao 500din taman medjutim smo to potrosili,jeli ..Onda je drugarica rekla da ode kod njenog bivseg decka da ce joj on dati za dzabe...otisla ona kod njega mi je cekamo nema je sat ipo smo je cekali,ona zavrsila onda otisli kod druge drugarice na terasu kod nje popusili taj dzoint,onda sam onako naduvan dosao kuci svi spavaju a mene idalje pecka i to je ceo moj dan -.-
SMOR :D

Dobra neka drugarica , dala piku za cvit , uf da je meni takvih drugarica xD
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Subotu i nedelju šljakao na benziskoj danas me kaći slobodno pa uživam u dnevnom boravku uz laptop i tv,vrijeme je u banani,nejde mi se nigdje,podveće možda na kavu u lokalni kafić.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
digo se oko 1, bio do grada, digo pare na bankomatu, pa do plodina po stvari, pojeo i evo me vec u krevetu..... hihi

odlucio da prestanem pusit (cigarete naravno) i eto, drzim se nisam danas nijednu (jucer 2-3) i necu danas uopce.... neznam puklo me samo.....


A sad:

The Wire (TV Series 2002–2008) - IMDb

sinoc sam zavrsio sa 4. sezonom.... veceras je plan bar pola pete (zadnje) sezone.....


peace