Sta radite danas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ubio sam se sinoc od serije pogledo sam u komadu 6 epizoda Žice (čitaj 6 sati).... mislim da sam jako ovisan o toj seriji i nezelim ju zavrsit, jos 4 epizode imam..... strah me sto onda...


nego, digao se zbunjen koda me tuklo sinoc, evo pije se kafica, pa po kruh i to, malo jest, a onda ko zna, mogo bi malo i učit.....

day 3 without weed.... i feel so strange..... xD
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
flushroyall.jpg

flush royal(moj)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
waaaaaaaaaaaaaa, probudio se maloprije, i idem bacit pogled u ormar ispod tanjurića, kad ono dvije klice bijele!!!! ajme kako sam sretan ja to nemogu opisat

imao sam 3 sjemenke u maloj čašici u zemlji s kojima sam spavao prakticki (bile su probrane, mislio sam ove ce odmah) i 3 u tanjuricu u ormaru o kojima jedva da sam se brinuo, zalio bi tek tolko da se papir ne osuši, i danas gledam jedna izbacila ogromnu klicu, druga nešto manju.....


auf.... sad jednostavno moram počet grow, jer bacanje ne dolazi u obzir

(domacica u pitanju)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Kali je napisao(la):
Ja bio u slanoj sobi... Jbg, astma i alergija...
Sad sam se fino narucao i istusirao...
Idem do cure s hrpom Nintendo Wii igrica malo ubijat dan, naravno pljuga-dvije idu sa mnom.
Uzivajte dobri ljudi.

Naravno da se radi, usput studira i tako to... Ali ne danas i sutra :))


;))))))))))))
U moje vreme kada sam posecivao curu nosio sam kondome. Sta reci vise ova nova generacija.

A ja cu danas jednu 15-sku smotati pa uvece na BF 3 sa ortacima i udri. A kad dosadi pitam zenu dal ce da se i ona igra malo.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Freaky je napisao(la):
Nakon 4 mjeseca nerada napokon idem na razgovor za posao :banana_dred:

Sritno freaky, nadam se da će ti ovo reć :thumb:
[video=youtube;8Uee_mcxvrw]http://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw[/video]


A danas napokon pravi sunčan dan samo za mene, ima da se kupam suncem.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Prošetat psa, kupiti namirnice, najesti se kremšnita, obaviti nuždu, pofrigati par čevapa pa ih ubaciti u lepinju, čekat Badgericu da mi se javi, pogledat vampirske dnevnike, pa opet obaviti nuždu, posjetiti youjizz ili redtube i tako to....
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
Sounds good, dan mi je danas bio totalno besmislen,ali onda je dosao frend sa party biljkom i zivot je poceo dobivat konture smisla :)

A sad jedna poslovica: "Sad se zene cure bez biljaca (vuneni jorgan) pobro Tito vunu sa ovaca"

over and out
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Ustao u 7 ujutro, posjetio biljčice, uredu sve, torbu na ramena, i pravac u sql. Smorilo me do kraja, još jedna godina i adioo. Sad evo pokušavam chillati al ne ide, moram odspavati, pa ću vidjeti šta za kasnije. :D