Sta radite danas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
P:drink:rvo čistio bojler od kamenca,sad mi bio 'majstor' što reže drva sa bansegom,izrezali neke panjeve,maznili po pivkana ožujskog,zujim kao bumbar....
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
danas ce da radim tulum doma,sam sa samim sobom,ce si kupim 2 litra piva i smotam si par pljugica ,eto to ce da radim:banana_dred:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
danas dadiljam cijeli dan...lagano parkić,igranje,spavanje,ručak,opet parkić i šetnja,dok mala zaspe ostalo taman za frulicu,neki film pogledat...laganini.
 
12.11.2011
5
0
0
36
poz ljudi ,evo ja se vratih ,veliki pozdrav i izvinjenje tropicu ,ja sam pre par dana stigo u srbiju obecavam ovih dana cu mu se javiti za radio :) sta ima bre ?joj bio sam kod sestre preko u US joj kakvih biljki imaju :D
 
12.11.2011
5
0
0
36
jao ja sam sad u L.A. pio pivo ,ono je ko da u nase pivo od 0.33 dospe covek 0.18l vode taman da bude pola litre ,bas je bezveze ,rakija tj shnaps je bljutava kao nasa brlja sa ukusom (obicno je to jabuka visnja ili tako neka vocka imaju ukus ko razvodnjene keglevich votke sa ukusima ali u boji ) ja inace ne pijem ali ono je bas bezveze :D ali zato mi je sveca doktorka ,muz psihijatar ,posto imam zelenu kartu tj dvojno drzavljanstvo ,odma sam dobio recept za purple kush pfff cega sam se sve napusio ono je divno ,ode covek u apoteku ,uzme narandzastu bocicu punu zelenisa i zapali kuci bez ijednog cima od 5-0 tj brace plavih :D uzivanje :D
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
e, danas nemam pojma šta ću....kontam nešto ću crtat, imam neke narudžbe pa ću to malo ako mi se bude dalo...malo pičit igrice i ubit dan polako...dosadno mi brate, a nemam ni za pušit :( heheheheheehe
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ustao u 5 ujutro,odradio smijenu na poslu,oko pola tri rućao kod kuće,razgovaroa sa SimasZG na skype,otišao u kafić i na terasi pio pivo dok je god bilo ovog proljetnog sunca,većer chili uz vutra radio i druženje sa ekipaom na chatu.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
probudio se ujutro...popio kavu kod susjeda preko puta...otišo po staru...pol dana proveo vani i upijo sunca :) sad se idem tuširat, pa kod frenda na druženje...cuganje...nadam se da će bit nešto za okinit...i onda od njega van :) nisam dugo bio vani jbt...idem se izludirat :p
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
dosađujem se, slusam doorse, smoto sam si cigaru, i ne znam sta radit...trebo bi crtat al mi se malo i ne da...neam pojma...sve u svemu, uzasna dosada!
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Drugari, jeste da je lepo blejati kuci ali mora da se ide malo i napolje...
Ja proslog meseca bio 3 dana poslovno, solo, u Vrnjackoj banji, samo sam duvao i bilo mi skroz glupo a malo i blam da uopste izadjem napolje i bilo STA radim, uzas...jedva sam silazio po klopu i pivo...i cekao jutro da svane da popijem kafu i krenem nesto da radim!
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja sam od jutra na nogama, tetoviro leptirića, nedavno završio, sad pravit ručak, a poslije nemam pojma...odmarat, pičit pes, gledat seriju ili nešto tako...