Stealth micro auto grow (Northern Light RQS Amnesia Gold Pyramid seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Amnesiu sa polenom od Sugar Black Rosa-a . Na dve grane stapicem za usi onako lepo sam naneo.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ako je koloid u pitanju od pocetka klijanja biljke onda je to hermic jer od koloida baci muska jaja prije i posvuda a ako si radio fem sjeme od obje vec fem biljke ocekuj u sjemenu genetske hermice tj hermice koji cenizbacit jaje i bez stresa koloida ili bilo cega
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Dan 41
Sve pod kontrolom, biljke su presadjene u malo vece saksije od 5L do sada jednom dobile pola doze Jungle Juica, a sledece ide full doza.
Na Amnesiji odradjen loli
1.jpg 3.jpg 4.jpg

Nl je nekako manja ali dosta jaca i zbunastija. Sinoc je i ona oprasena :D
nl.jpg nl2.jpg nl3.jpg

Led prepravljen, treba da ubacim jos jedan vent da duva preko hladnjaka i to bi bilo to. Za sada mi deluje da Amnesia lepo napreduje ispod ledica, videcemo kakvi ce biti rezultati odnosno hedovi :D
7.jpg
:vutra:
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
E baš me zanima kako će da ispadne grow ispod ovih 50W COB-ova.
Ja sam počeo da radim sa 2 kom. u cvetanju, ali sam morao da BB preselim u drugi box, pa nisam mogao da ispratim efikasnost.
Držim fige!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Palac

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Dan 55
Curice svako drugo zalivanje dobijaju hranu, malo manje od preporucene doze. Amnesija dosta brza od Nl-a ali su nekako hedici sitni, mada ima ona jos vremena da se napuni.
To je to za sada sve ide bez problema lepe su, zdrave su znaci bice dima .a i semena :D

Amnesia
1.jpg 6.jpg 3.jpg

NL
7.jpg 8.jpg 9.jpg
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Hvala Bro, trudio sam se da bude sto manje vrhova :D Ucen predhodnim iskustvom na ovako malom prostoru vise se dobije vutre na 5 dobrih vrhova nego na 20 manjih. Kada ih ima manje imaju prostora da se lepo razviju i napumpaju,a kada ih je vise budu bas mrsavi.
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Dan 62
Napravio sam sranje, tj ispao sam glup do jaja. Amnesija je losem stanju, lisce je izbledelo i pocelo da zuti i po mom zakljucku zbog nedostatka azota. Za prihranu sam uzeo Jungle Juice bloom, ali nisam dobro skontao kako se koristi odnosno da se daje u kombinaciji sa Jungle Juice micro. Micro ima N-5,a Bloom N-0. Micro je narucen i juce je stigao,a biljka je jutros dobila svoju dozu hrane i nadam se da ce se izvuci. Takodje sam je predhodnih par dana tretirao florialno cajem od koprive.

Amnesia
5.jpg 8.jpg 10.jpg 7.jpg 6.jpg 9.jpg

Nl gura polako i za razliku od Amnesije izgleda opako dobro i zdravo. Zao mi je sto se muci u pc boxu ali sta da se radi.
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
:vutra:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
@mtran nadam se da nije, ipak su prvo poceli da zute donji listovi koji dobijaju malo svetla. Djubrivo koje sam koristio nema uopste azota u sebi 0-5-4
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Dan 69
Amnesia se drzi za sada poslednja 4 zalivanja je dobijala prihranu sledecim redosledom:
1. Jungle Juice bloom 8ml + 4ml slavola
2. Jungle Juice bloom 8ml +4ml Jungle Juice micro
3. Jungle Juice micro 4ml
4. Jungle Juice bloom 8ml +4ml Jungle Juice micro
E sada sam u dilemi da li sledece zalivanje da dam samo vodu ili opet da je puknem sa micro juicom. Ove liscice oko hedova su povratile boju dok se ove donje liske jos uvek bore, dosta ga je i opalo u poslednjih 7 dana.
1.jpg 2.jpg 4.jpg
3.jpg 5.jpg

Nl je sve ono sto sam procitao i video o ovoj sorti, jednom recju biljka i po. U pocetku mi je delovala slabasno ali tek posle nekih 30 dana je explodirala. Sada mi je zao sto se muci u pc boxu i planiram cim Amnesia zavrsi da je prebacim ispod ledica i dam malo vise prostora.
7.jpg 8.jpg 10.jpg 6.jpg 9.jpg
:vutra:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Dan 76
Amnesia se oporavila i lagano ide ka finisu, mozda nekih 20-ak dana pa bi mogla da ide pod mac. Hedovi su bas,bas tvrdi i sabijeni sto pripisujem led rasveti. Izgleda da ovi cipovi i nisu toliko losi koliko malo kostaju :D
Jedva cekam da Amnesia zavrsi pa da ispod leda ubacim Nl da malo dobije na cvrstoci, inace hedovi ispod cfl-a dosta meksi i pufnastiji.

Amnesia
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

NL
5.jpg 6.jpg 7.jpg
:vutra:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Izvinjavam se svima koji su pratili ovaj dnevnik. Nisam bio u mogucnosti da ga ispratim i zavrsim do kraja.
Obe biljke su stigle do kraja. Nl preziveo 6 dana bez vode i izgubio vecinu lista 20-ak dana pred kraj.
Ono sto sam zapazio je to da kada sam ga iz pc-boxa prebacio ispod leda hedovi su za samo nekoliko dana postali znatno tvrdji. Skinuta je u 110 danu zivota i bili je negde oko 40gr suvog. Sto se tice dima nisam nesto odusevljen. Posle 20 min mogu samo da legnem i spavam. Fotki od Nl nema, jbg.
Amnesija je posebna prica. Nikada u zivotu nisam imao tako lepe cvetove, a rad....nista lepse i cistije do sada. Skinuta u 85-6 danu i dala skoro 60 gr suvog.
Ne znam zbog cega ali sa Nl-a sam skinuo samo 2 menke dok ih je na Amnesiji bilo oko 50. Sve semenke koje sam isklijao bile su curice.
Sve u svemu ja sam jako zadovoljan. Dobio sam seme i ovi COB-ovi su se pokazali jako dobro.
Uskoro dnevnik iz novog box-a.
P.S Ne znam moze li ovo u zavrsene?

Amnesia
4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 1.jpg