Sušenje i "curing" metoda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
e ako nastavis da razmisljas o svim mogucim problemima sigurno ce ti se neki od njih pojavit :) nego samo opusteno rekao sam ti ostavi dobar razmak da se slucajno nedodiruju u prostoru gdje je normalna vlaga i temperatura i nemoze se nista desetiti barem meni nije dosada pa nema razloga da ni tebi bude problema

ja ih povjesam ovako i ostavim u sobi koliko im treba da se prosuse ako zelim ubrzati (sto nije bas pametno jer ih lako presusis ) ubaci oksilirajuci vent u neki kutak sobe da mijesa zrak pa ubrza proce susenja i to je sva mudrost...plijesan po meni se moze pojaviti ako bi susio u malim prostorima tipa mini box ili tako nesto pa se uspiju stvoriti uvijeti ali u vecem prostoru i ako su vrhovi lijepo rasireni da se nedodiruju nebi smjelo doci do plijesni

th_IMG_8326.jpg
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Kada skinem biljku da li da joj poskidam sve listove ili samo neke... ?

Kako vam se cini jos koliko vremenski treba pa da se skida ova biljka.. evo slike.. (nisam mogao boljom kamerom)

2uho84p.jpg


2vtxxyr.jpg


29dtikh.jpg
 
02.04.2014
52
54
18
I ja nam novi ali ne glumim padobranca na forumu , otkako sam ovdje nekih 5-6 mjeseci (dok jos nisam bio registrovani clan) , kakvu god da temu otvorim , ima neki spam , pravo ne mogu da se snadjem , narocito kad sam ugruvan , manje spamma molim vas .
 
25.06.2014
71
8
8
čitao sam dosta po netu ali zanima me mišljenje iskusnijih growera u sušenju koja temperatura i vlaga su prihvatljive meni je temperatura 21-24 a vlaga 65% ako je vlaga prevelika kako da ju spustim malo (sušim u ormaru vrata su malo otvorena i upaljen je mali vent unutra prema stranici ormara ne direktno u hedove da pravi neku cirkulaciju ) pa ako može savjet, hvala.
 
25.06.2014
71
8
8
ok, strpljenja imam ali samo da pitam za svaki slučaj zbog vlage. Jel kao što sam napisao čitao sam po netu pa pišu razne stvari u vezi vlažnosti (nekoj optimalnoj) Ne bih ni ja htio da mi se osuši prebrzo a ne bih ni htio da mi se pojavi plijesan. Koja je po tebi granica Power za vlagu i temp. u sušenju (pošto mi je ovo prvi grow i prvo sušenje ) i još nešto primjetio sam da je vlaga po danu bila 52% a do navečer lagano raste da bi po noći dosegla do 68% (jel ima to ikakve veze)
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Jel se moze water curing radit na albanskoj spresanoj domaji sa ceste...da se makne sve ono stetno iznutra ili je kasno za to ?
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Štetno? Mislim, nemoguče je znati jer ima šta štetno unutra,možda je total organic! :D
Volim tvoje postove,probijaju granice i jako si znatiželjna i pronicljiva!
Sad kao prava mala maca turi jedan vrh albanke u vodu po metodi water curing i očemo detaljan izvještaj!!!
Svakako če voda otopiti sve topivo u vodi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MalaMaca

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Water curing se radi sa svježe ubranim. Mislim, možeš probati, možda ide i sa suhim...
 

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
Ekipa imam mali problem sa susenjem posto je ne mogu kuci susiti mislio samo u potkrovlju od ostave dje stoji alat i te stvari popeo sam se danas i provjerio mračno je i i prozracno tako da nebi trebalo biti problema e sad me interesuje oce li to toliko smrditi da ce se osjetiti dole u prostoriji bice otprilike nekih 300-400 gr afghan kush je u pitanju