Super Lemon Haze GHS & Autofem Tutankhamon (250w)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
nemogu listovi vratiti boju, boju i gube u razlicitim "paternima" jer biljka zapravo krade lako pokretne elemente koji joj fale od vec formiranih listova i translocira ih u vrh, tj tamo gdje se stvaraju novi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000 and mar1o

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
evo novosti konacno...lemon je napokon krenuo sa rastom,a tutan vec citavo dugo cvijeta...presadit ih nisam nikako mogao a da ne ostetim korjenje...lemona sam sa zemljom izvadio iz tegle i korjenje je po svuda, dok tutana nisam ni pokusavao...nisam vise znao sta napravit(ph cca 6.8 u posudici od tegle),pa sam ih pognojivo sa koprivom pred 2 dana...izgleda da djeluje na lemona...tutan je ionako cijelo vrijeme lagano rastao... ali svejedno sporo mi to sve napreduje(na lemona mislim)..mislim da sam zajebao sa gnojivima negdje...sto vise gnojiva covjek ima sve je pohlepniji i naravno vise sanse da zajebe...nadam se da ce dalje ic sve po planu...od sad cu lemona samo sa koprivom gnoji dok je u vege,a tutanu naravno bio-bloom...jel mi pametno i tutanu ubacit(uz bio-bloom) bar pola doze koprive..mozda bi potaklo rast i rjesilo problem navodnog deficita dusika...........

LEMON 46. dan

5aj9cm.jpg


5cwh1.jpg


TUTAN 51 . dan

2vimvrd.jpg


el2lfp.jpg
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
ma nema ga za kupit...sam napravis..uberes koprive,namocis ih u vodi najmanje tjedan dana i skladistis na tamnom mjestu...imas o tome na forumu vise...ono ti je bogato dusikom koji je potreban u vegetaciji,ali samo u slucaju pomanjkanja dusika...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000 and viner

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kako so prije znali, kada ubrati biljku. Bez microskopa. Po calyxu iz kojeg izlazi stigmas/ to je
one dve bele dlačice. Prvo so bele boje, onda žute i oranz i na kraju
rjave. Kada vrh, cvjet ima rjave dlačice i možda još koju bjelu, tada biljka ima
do kraja još oko 7 dana približno. Da si siguran koristiš mikroskop.
Ostalo oko berbe so vise finese. Jer ako gledaš samo trihome, neke sorte
teško izbace Amber i ako tad uberes je biljka mozda previše zrela i rad
je vise medicinski nego rekreativni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310