Super Skunk, Cheese Candy, MH grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
vrh kad uhvati plijesan se to osjeti dosta po mirisu,miris tog dijela se jako razlikuje od drogog vrha sa iste biljke,također kad ideš odlomiti taj dio samo se pretvori pljesnivi dio u prašinu
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nene, ono sve ljubičasto ti je pljesnivo i najbolje da daš to meni da te oslobodimo vraga crnoga :bale
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Gotovo :)

Pobrano nakon 62 dana cvjetanja.

Degustirano 2 puta, prvi put me iskrivilo toliko da sam 3 sata svaku misao vidio u geometrijskom smislu - pravci, kutevi, kružnice itd. I sve je, naravno, imalo savršenog smisla :) Drugi put me oprao hladnjikavi nemir po tijelu, dok je glava bila skroz bistra ali kasnije je sve sjelo kako treba :)

Okus još nemogu komentirati jer nije osušeno kako treba, pa se ne može pušiti bez dodatka duhana.

Evo i slike, neznam zasto nije radila ...

:sun2:

6b83bw.jpg
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sta je ovo mising, gde je PECAT tj slike :D
ovo bi bilo isto ko da ti cura kaze ebi me samo kad treba da svrsis ti stani sa radnjom:D
slikeeee :D

edit. sto bi neko sa foruma reko za Skunk, stvarno je nasminkan, bas lepo izgleda,
dosta boja, reko bi da ovaj SuperSkunk ima vise sivih nijansi od obicnog al slicni su...
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Dakle, od početnih 15, pobrano je 9 biljaka. Još uvijek cvjetaju 4 biljke (Cheese Candy). Dvije su bile višak ...

Gore u lavoru je 8 komada Super Skunka i 1 Cheese Candy. Nisam ih nazalost razdvajao da vidim razliku, ali necu sad plakat :)

Vaga trenutno pokazuje 390g, ali vjerujem da ce se zaustaviti negdje oko 350g. Sve u svemu, opet sam zadovoljan odrađenim poslom, s obzirom da sam mjesec dana bio odsutan i morao delegirati zadatke drugima :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Evo čestitam Milutine, ova vesela naračasta zdjela je vrh, sadržaj vrhova je vrh, vrh su ti vrhovi, vrhunski da pričam da su vrhnje među ganđom...ovaj to neznam to ti znaš bolje, al čini mi se da je kajmak prije nego vrhnje. Ovaj čeka se od tebe onda samo još smoke report onako dok se od kjura materijal u stakelnici, ono daj si vremena ili bolje daj nekom drugom da ti napiše subjektivno mišljenje, jer je nekad teško dojam pretočiti u riječi. Kako god bilo, uživaj lijepo se provedi sa himalaja high vrhovima :D
budi pozdravljen, dodao sam ti REPice+ , fotka me dirnula u srce. A slina je na usta krenula, to je to... repčuga!
lijep pozdrav
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ooo milutinka...pa jel me ti nagovori da turim struju u ogradu ;-)

zasluzeno po repu...uzivaj u plodovima svoga rada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.