Super Skunk, Cheese Candy, MH grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
daj boze da rodi toliko bez treninga nema sta ko da te strasi nisi od juce ovde sam na greskama ucis nema bolje skole

pozz
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
attachment.php

Definitivno pH problemi, ako je preniski ili previsoki pH biljke ne mogu uzimati hranjive tvari iz zemlje... meni ovo kod tebe smrdi na nedostatak dušika i nedostatak kalija.. no čini se da su malo došle k sebi.
boz :sun2:
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Nisu pH problemi ... I sa savrsenim pH-om bila bi ista stvar jer u zemlji vise nije bilo nicega osim gladnog korijenja.

Falilo je i dušika i cinka i kalija ...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kad ti fali dušika... Biljke idu u štapić rađe nego u grm. Odnosno ne razvijaju se sporedne grane = manje hedova.
Tak da ako hoćeš popuniti te rupe s hedovima u budućnosti daj im taj N.
 
18.01.2007
23
7
3
37
Oporavit će se one nego pitaj frenda kad su bile kod njega tih pet dana dali nije on njima nekakvo gnojivo davao? Biljke su bile pod stresom neko vrijeme i počnu se oporavljati, sad su savršene
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Pozdrav!

Biljke napreduju dobro, cvjetovi se polako formiraju.






Danas planiram zalijevanje, po prvi put s bloom gnojivima. Prije nego što dođemo do toga, moram vam pokazati problem kojeg ima jedna biljka:

http://img844.imageshack.us/img844/710/dsc00197pn.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/4241/dsc00199rk.jpg

Ovako izgleda svaki novi vrh, smeđe, skvrčeno, užas .... O čemu se radi i šta da radim u vezi toga?

______


Što se tiče gnojiva, danas ga planiram kupiti. Jedno bazno za cvjetanje i jedan booster.

Što mislite o razvikanim Advanced Nutrients proizvodima? Promatram Iguana Juice (Bloom) i Mother Earth Super Tea (Bloom). Jedan od tih bi bio glavna hrana u cvjetanju. A od boostera gledam CarboLoad, Big Bud i Bud Candy, znate li što o njima, za zemljani (soil) uzgoj? Osim toga planiram koristiti i Hesi SuperVit kojeg mi je ostalo od prethodnog growa.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
vidi se napredak zbunaju se tesko se vidi zbog hps lampe kao da je sprzeno od toplote koliko je lampa udaljena

kakvom vodo zalivas. ja bi ti savetovao plantelu,za cvetanje klasica crvena bez puno mudrovanja isprobano super vit je ok.

opet kazem trebao si ranije polako sa hranom

sretno pozz
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Udaljeno je od lampe dosta, nije od topline sigurno.

Meni se cini da je rijec o pregnojavanju ... , vama?

Samo neznam kako ... Pognojio sam zadnji put sa 1 ml / L BioBizz Growa, 3 ml / L h2o2 i nesto jabucnog octa za ph regulaciju ...

Tek veceras sam planirao pravo hranjenje, sa Iguanom ili Mother earthom ...


Zalijevao sam vodom iz pipe ... napamet kontrolirani pH (i dalje nemam dobar tester) na nacin 1 ml / L jabucnog octa ...
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Ne gnoji je dok se ne oporavi,izgleda mi spaljeno od kemije i nisu samo gornji listovi u banani,vidim na slici da su i dolje listovi loši..ZaljevaJ običnom vodom (ph naštiman) i pazi s koliko vode zaljevaš..Nemoj pretjerat i garantiram da ce u sljedeća 3 dana bit 50 posto bolja,pazi na udaljenost lampe,ventilaciju,temperaturu,vlagu i ostale uvjete naravno,sve kontroliraj i doci ce do sebe,sretno stari izgurat ce ona

P.S.Možež i flush napravit (sa vodom naštimanog ph.)
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
@ ludi dim

Ne moze biti spaljeno od kemije jer sam prethodno zalio s 1/4 doze BioBizz organskog gnojiva (koje se inace stavlja pri svakom zalijevanju). Prije je rijec o pothranjivanju i losem pH, jer je ta biljka uz te probleme bila i malo zutija od ostalih.

Proslo je oko 19 dana od prebacivanja na 12/12.

Podojio sam ih sa pola doze Organic Iguana Juice Bloom (4-3-6) i reagirale su dobro. Ova problematicna biljka je pocela izbacivati zdrave listove preko ostecenih (svih) vrhova.

Sad imam jednu dilemu. Planirao sam kupiti Big Bud Liquid, a koristi se kroz 2., 3., i 4. tjedan. Problem je što sam ja već debelo u trećem tjednu, dakle kasnim s pocetkom tretiranja. Ima li smisla sada to kupovati? Radi se o navodno vrhunskom i hvaljenom proizvodu ...

Jos sam razmisljao, ako bih preskocio Big Bud, da uzmem CarboLoad, za energiju (ugljikohidrate) biljkama, ili mi ni to ne treba jer je dovoljna melasa? Imate li iskustva s tim?

___
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
55. dan cvjetanja. Taj dan je bio veliki flush, ujedno i posljednje zalijevanje.

Biljke su pretrpjele žešću sušu, odnosno 14 dana između dva zalijevanja, 35. - 49. dan cvjetanja. Ukupno je propalo 40-50% lišća. Nije bilo namjerno ali glavno je da su preživjele. E sad ako za njih vrijedi pravilo kao za masline i vino, da je plod bolji što su uvjeti lošiji, možda i bolje da se dogodilo :)

Harvest bi trebao biti za 7 dana. Očekivao sam yield 9x50g, ali mi djeluju malo manje nego prošli SLH pa je 40g vjerojatno bliže istini.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pa sto si stavio u prvi plan zelenu :) trebala bi fotka vece rezolucije pa thumbnail okaciti, no ovako mi izgleda kao da je izmenila boju na ljubicasto, sto se desava kada je izlozena niskim temperaturama, ne deluje mi plesnivo ni budjavo, nadam se da i nije ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.