Susenje listova DOMACE!! marihuane u vegetaciji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.11.2014
1
0
1
Pozdrav svima,

Novi sam tu ,imam zasadeno 8 stabljika marihuane i dvima najvecima su listovi pali prema dole i vise.Posadene su u kantama jupola itd. od 25 - 30 L napunjenim zemljom i ostalim potrebstinama. Nemam spot pa moram tako nazalost. Dakle,zanima me da li je problem to sto su u kantama ili treba ih bolje zaljevat?Ja ih zaljevam svaki 2. dan jer je temperatura visoka (od 25 do 32 stupnja). Hvala svima unaprijed za pomoc.
P.S.
Slike nikada ne stavljam na internet!!!
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
25-30l kante zalivati sa cca 7-10l vode, pa recimo svakih 4-6 dana. Opet sve zavisi od uslova u kojima rastu
Mrka kapa sto se tice ostale pomoci bez slika
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Sine, da li ti uopšte znaš šta bi želeo da saznaš? Sam sebe si zbunio, pa ne znaš de biješ: od sušenja listova do palih listova i "potrepština" u zemlji.
I pošto ne stavljaš slike na internet, ni ovde ljudi ne gledaju u čarobnu kuglu. ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Nadam se samo da si izbušio rupe na kantama...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ako nema fotki ovo je za yard. necemo gledati u kuglu kako su ti listovi pali niti bacati pasulj da saznamo zasto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
12.11.2014
1
0
1
E ljudi tu nema sta za gledat sliku znate kako izgleda stabljika maruihuane u kanti bijeloj zabodene u zemlju. Ja se ispricavam ako je nekog zbunilo i evo ponavljam. Listovu su pali prema dolje i izgleda da biljka propada i susi se te me zanima sto da napravim da ju spasim.Hvala unaprijed,
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Vidoviti Milan kaže: spider mites.A možda i uholaža. Viđe skakavca.
Poanta je, bez fotki nitko ti ne može reći...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Moguce da se koren davi od previse vode(to mi prvo pada na pamet),moguce je jos puno sto sta... pa i to je problem kod tebe,kako mislis da resimo to ako ne vidimo kako izgleda... to ti je isto ja tebi sad kazem,pokvario mi se automobil,nece da upali... ima goriva,ima ulja,ima vode... al nece,a automobil kao i svaki,znate kako izgleda,al nece da upali ;) hehe wtf frend... niko nista lose ovde ne misli,al eto nema pomoci ako ne vide sliku i problem... stej haj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Rope73
12.11.2014
1
0
1
Gle dobro ok mozda nemozete bez sliki. Ali ,opet nije ovo nesto sto se nikada nije desilo evo opis totalan:
Stoji kanta,u kanti zemlja,u zemlji stabljika.Do sada sve normalno ,a prije 3 dana listovi svi vise dole i stvarno mi je zao moje jadnje biljćice.Biljka je visoka dakle od zemlje(ne komplet sa kantom) 1 metar
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
:D hahaahahahahahahahaahah cuj stoji kanta,nisam znao da kanta moze stojat ;)
Elem,evo ti pomognem,previse vode i koren se davi... vidi nagovori kantu da proseta na sunce ili svetlost,pa budes video sta se desava... stej haj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
12.11.2014
1
0
1
Evo svima sretno javljam zalio sam jucer biljke s vecom kol. vode i sad sam ih pogledao.Biljke su opet u normalnom stanju.Hvala svima na pomoci :)
P.S
Da li je problem ako se par najdonjil listova osuse? Hvala unaprijed
 
12.11.2014
1
0
1
:D hahaahahahahahahahaahah cuj stoji kanta,nisam znao da kanta moze stojat ;)
Elem,evo ti pomognem,previse vode i koren se davi... vidi nagovori kantu da proseta na sunce ili svetlost,pa budes video sta se desava... stej haj
Biljke su na suncu 14 h dnevno i mislim molim kakve ti to gluposti pišeš.Rađe ne govori nista nego jos se i zajebavat sa mnom.Neznam ako i drugim ljudima sto pisu to objave na to takve gluposti pišeš.Ja bi te najrađe izbacio iz grupe.
 
12.11.2014
1
0
1
Ja sam mislio da ljudi ovdje pomazu ,a ne gledaju kako ce i gdje koga zajebavat.A ti sto si mi napiso citiram :A sta ces frend,nismo svi pametni kao ti... neko mora i na tvoje pametne izjave pisat gluposti...
Ti mislis da si najpametniji ,a ja najveci kreten.Hvala jos jednom i zadnji put na pomoci al ovo nema smisla.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.