Susenje listova DOMACE!! marihuane u vegetaciji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Ja sam mislio da ljudi ovdje pomazu ,a ne gledaju kako ce i gdje koga zajebavat.A ti sto si mi napiso citiram :A sta ces frend,nismo svi pametni kao ti... neko mora i na tvoje pametne izjave pisat gluposti...
Ti mislis da si najpametniji ,a ja najveci kreten.Hvala jos jednom i zadnji put na pomoci al ovo nema smisla.


Ovde ljudi i te kako pomazu, a tebe sto je uhvatila paranoja, to je druga stvar

Postavi slike i videces odgovore, drugacije ces se samo ljutiti :thumb:;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Avantura
12.11.2014
1
0
1
Postavim slike pa mi se desi ista stvar toga dana...Kazem i reko sam da ne stavljam slike.Ako mozete pomoc,reci,ako ne nemoj nista govorit i sve 5.Ako vama slike stvaraju toliki problem onda neznam kolko znate o tim stvarima.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Ako vama slike stvaraju toliki problem onda neznam kolko znate o tim stvarima.
ako ti ne kontas da je nemoguce uz svo znanje skontati sta je dok se ne vidi, onda stvarno odjava i od mene. ajd nek neko proba da izracuna koliko sam fotki postavio na forum za ovih 10ak godina, kakav je problem okaciti fotku biljke u kanti, skines exif cim upload uradis i nema nikakvih tragova. s druge strane , verovatno mi nista ne znamo o tim stvarima, ili smo samo dovoljno fer da ne suketamo dok nismo sigurni, a siguran mozes biti tek kad vidis. nego, imam neki blag osip na kozi leve ruke, onako sitne crvene tackice pa u nekoj elipsastoj zoni ispod lakta, jel znas mozda o cemu se radi. bez fotke naravo
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ovo je na groblju,tako da power zamaramo se svi oko ovakvih postova,a jasno stoji sve ispisano na forumu i u pravilniku... po meni je ovo totalno neozbiljno.. jos mu pokusavamo svi pripomoc,sa blagim naklonom kroz neku salu,kako da resimo problem(da ne bi doticnu osobu nekako uvredili,zbog njegove fakin paranoje)... jos on pocinje vredjat,sa izjavama svojim... meni ovo smesno,al elem na groblju smo,pa tupimo q... ovde ovako napuseni... sreca pa nisam neki mod,imao bi on neke negativne vec :D opusteno samo... stej haj
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Lepo sam ja rekao, ove što ne znaju da l' su pošli, da l' su došli, treba po kratkom postupku s foruma.
To su oni slučajevi kad znaš unapred da ćeš bezveze napušen juriti slova po tastaturi ne bi li im približio stvari...al eto, ipak pokušaš...sve se nadaš da će posle prvih deset glupih pitanja, izviriti neki kul tip. Ali avaj! Zla sudbina uvek pošalje Specijalca i onda kad mu vreme nije. :razvaljen::
 
12.11.2014
1
0
1
Ljudi, Hvala na pomoci.A drugo ako nista nikad culi za privatnost i policiju jednog dana ce vas i te sve slike sjebat i poruke i sranja.Ne sumnjam ,ustvari znam da sad trenutno tu ima 50 min. pandura koji ovo sve prate.A ako mislite da je trava zajebancija onda se zajebavajte pa ce te vidit di ce te zavrsit.
http://www.index.hr/tag/54/marihuana.aspx
Evo vam pa citajte, i to sve radi gluposti .
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Pada se zbog gluposti, a ne zbog foruma.
Pada se zbog dugog jezika, a ne zbog Slika.
Pada se zbog neznanja, a ne zbog učenja.
Padaju sinak takvi kao ti: lenji, brzi i paranoični.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Sve će da nas hapse
t15212.gif
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ako nista nikad culi za privatnost i policiju jednog dana ce vas i te sve slike sjebat i poruke i sranja
hvala na lepim zeljama, verujem da ce se i policija nasmejati na moj komentar, ne tvoj. kako god, samo ti opusteno kao ja unazad 10 godina. al bez fotke odgovora neces dobiti, kao sto vidis. a ja cu laganini da cekam jos 10 godina pa ako ce me hapse, vise mi nece biti ni bitno ;) a mozda se i legalizuje u mdjuvremenu
p.s. koliko ti uopste imas godina, stvarno me zanima, obecavam da necu deliti ban ako si maloletan, ima jos modova ovde ;)
 
12.11.2014
1
0
1
Molio bih da mi kazete kako se briše tu račun.Ako nemogu ja onda mi molio nekog od nadređenih.
Hvala

P.S.
Zar godine stvarno imaju utjecaj na moje stavove prema životu i okolini?
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.