Susenje listova DOMACE!! marihuane u vegetaciji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Molio bih da mi kazete kako se briše tu račun.Ako nemogu ja onda mi molio nekog od nadređenih.
Hvala

P.S.
Zar godine stvarno imaju utjecaj na moje stavove prema životu i okolini?
dzaba ces brisati racun jer oni su tebi vec usli u trag,,a mi smijemo postati slike jer svi imamo ujake tate bracu i rodbinu u policiji.nego zakopaj mob ili racunar duboko u zemlju(5m odprilike)da ga satelit ne moze locirati:upiii:
 
12.11.2014
1
0
1
Vi ako se ne bojite stavljat to na internet samo dajte nisam vam reko rjeci.Ja imam vec dovoljno problema sa policijom i travom i tim sranjima,pa se sada stvarno pazim gdje god mogu i kako god mogu.Mislim da nebi smjeo niti ovdje objavljivat stvari al eto,stvarno mi je trebala pomoc.Ako ikog zanima problem je rjesen,biljke su u boljem stanju nego ikad :).Cak mi je i 1-2 komentara pomogla,a ovi ostali glupi komentari koji nemaju veze s tim nisu pomogli,naravno.Hvala jos jedan put i adios narode :)
P.S
Trava je jos ilegalna
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Engleska travica, delikatesa. Travnjak ko u Wimbledonu, precizno pošišan. Potpuna legala. A iz njega vire hedovi ko glavice kupusa, oni su isto čista legala u mom vrtu iako kažu da je ilegalna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.