Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ako si narucio, sigurno je pored bio i opis nje same... Ako ne pogledaj pod seed-bank ... Ok za Orange Bud, ali Californijski... (garant Ameri krizali ga jos necim :) )
Mislim da nije prezahtjevan za indoor...
 
30.06.2007
21
1
0
40
Otpoceo sam grow CALIFORNIA ORANGE BUD biljcice....jeee.... za sve ste krivi vi...jeee :)

molio bih malo iskustva po pitanju ove vrste .... da li bih trebalo da nesto znam specificno za ovu vrstu...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Shomy_KGB je napisao(la):
Otpoceo sam grow CALIFORNIA ORANGE BUD biljcice....jeee.... za sve ste krivi vi...jeee :)

molio bih malo iskustva po pitanju ove vrste .... da li bih trebalo da nesto znam specificno za ovu vrstu...

Opet kazem, proguglaj malo, imas 1293847298374 banke sjemenki i shopove, sa svojim asortimanom. U svakom ces naci Orange Bud, i info.

Potrazi malo, ko trazi, taj nadje...
 
30.06.2007
21
1
0
40
Bezze_Sa je napisao(la):
Opet kazem, proguglaj malo, imas 1293847298374 banke sjemenki i shopove, sa svojim asortimanom. U svakom ces naci Orange Bud, i info.

Potrazi malo, ko trazi, taj nadje...

Naravno ali posto je forum uzgajivaca u pitanju zar ne mislis da je mnogo lepse i bitnije cuti neku caku vezanu za biljku iz prve ruke...razmena iskustva ako sam dobro procitao u cilju vutra.forum.... bar ja tako gledam na ovo ... hvala u svakom slucaju... no hard fillings :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa ja koliko vidim, za tvoju vrstu vutre, izgleda nema nikog ko je uzgajao, i samim tim neces dobiti odgovor ako postas dva-tri posta uzastopno sa istim pitanjem!!!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ma to je relativno laka biljka za uzgoj, nutra poraste oko 70-90cm,listovi su veliki i debeli -meni liče najvise na neki super skunk,najvise sam odradijo sensi seed i HQ orange bud/skunk,Nirvana 2003 i mogu reči da se dosta razlikuju na pogled ali imaju skoro svi miris koji me podseča na smrčevinu(bor,jelka)
Takodje se klonovi dobro primaju jer je moj kolega rezance-klone rezao u trečem tjednu cvatanja i svi se primili,ukus je dosta sladunjav...
 
21.10.2007
5
0
1
37
Poz.

Namjeravam da pochnem indoor uzgoj,ocu da naruchim sjemenke.Zhelim preporuku neke dobre biljke,ali da bude vishe HIGH nego STONED .Uzecu 2-3 vrste,pa ako ima nego dobro upoznat da mi kazhe shta da naruchim.Hvala
 
22.10.2007
2
0
1
40
SLO-Era je napisao(la):
pozdrav

pa ti li si taj što je tražijo garantno, i došao u Slo
samo po lampa i.......
svaka èast za trud ::super
javi se, pa èemo videti
pozdrav

POzdrav:) Zanimalo bi me ako mi netko može reć koja je ovo sorta? please Help me!
P.S.nisam mogo nigdje pronać...
URL%5D
 
22.10.2007
2
0
1
40
SLO-Era je napisao(la):
neka kaže neko ako ga zanima bilo koja vrsta (strain) biljke ako znam-znamo šta o njoj, dobièe informaciju, takoðe bih volijo da malo opišete šta se sadi u Srbiji pa i ako je to dobra domaèica(valjda je tako zovete).

evo jedne sorte Å¡to me je ubijala zadnjih 7dana.
MAUI WOWIE
kao uvek dolazi od tamo(MAUI) nešto extremly strong ali ovo još radi skroz PSYHEDELIC ,ukus neverovatno sladak(tropsko voèe).
Vozi se ju dosta teško(nema kontrole)
Osobno mi nije cool taj osjeèaj.
Pozdrav:) Zanimalo bi me koja je ovo vrsta,ako netko zna...?
URL%5D

P.S.Help
 
04.11.2007
1
0
0
46
Prije svega pozdrav,cini mo se da si ti spomenula neke sorte koje se mogu uzgojiti u stanu te da su brzo spremne za berbu,susenje tj. pusenje.Vecina toga mi je jasna samo neznam gdje bi nabavio sjeme....jel mozes kako pomoc?Pomoc je prijeko potrebna jer u Zagrebu imamo ocajno losu travicu,pogotovo zadnjih par godina....Unaprijed zahvaljujem...:sun2:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Gloss_zelenky je musko.
Sve se sorte mogu uzgojiti u stanu. Ako te zanima vise o tome, na pravome si mjestu. Forum je prepun korisnih i dobrih informacija o unutarnjem uzgoju. Koristi search opciju i uzivaj.

Sretno :)
 
06.11.2007
1
0
0
38
evo ovako tija bi pocet nesto malo za sebe uzgajat i tek se informiran i zanima me par stvari :
jel mi se uopce isplati uzgajati ako neman bas provjereno-kupljeno sjeme te da li se ono moze nabavit igdi osim na netu
jeli to priko neta sigurno, ima li neko iskustava? jer to bi tribalo pric granicu a ilegalno je,postoji li mogucnost da mi policija dodje na vrata
ako ne morabiti kupljeno sjeme kako mogu prepoznati dobro
ima li ko dobro sjeme?
iman ja jos pitanja al ovo za pocetak fala unaprid svima