Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
ma ništa ti to ne funkcionira. Bilje jede minerale ne šećere. Ustvari koristi neke super jednostavne šećere ali u tako malim količinama da taj med može više štetit nego pomoći. Samo zemlja i organsko gnojivo. Co2 listu, O2 korjenu.

Nekada je jednostavnost savršeno dovoljna.
 
11.01.2013
7
0
0
44
pozdrav svima.može li mi neko malo pojasniti,kako bi to reko faze rasta biljke(i u kojim tjednima započinju).kad biljka dolazi u stanje vegetacije,predcvjetanja,cvjetanja i tako od početka rasta biljke.uzgoj je indoor hps 400w sunmaster dual spectrum.unaprijed hvala.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
seme, pusti klicu, kad seedling isklija ide vege faza, traje koliko ti hoces, tj. dok je drzis na rezimu (najcesce) 18/6, prelaskom na 12/12 krece cvetanje, prvo se pojavi preflower pa onda krecu pistile (ak je cura) i klasik faza cvetanja, cveta dok ne sazri, zavisi od sorte, onda beres, susis, pusis. u najkracem tako, neko ce vec da dopuni sta sam preskocio :)
edit:
samo nesto kontam, ako ti to jos nisi razjasnio, kako ces growati sine josojosine
 
11.01.2013
7
0
0
44
hvala na odgovoru...početnik sam u sadnji,dosta toga sam pročito ali neke stvari mi nisu jasne pa sam zato ovdje postavio pitanje gdje vi više o tome znate!!!!
 
31.05.2012
41
7
8
Ovako ako nekog zanima kupovina kvalitetnih sjemenki ...................................................................
Sve su feminizirane. Razlog prodaje je sta sam ih kupio previse a nemam ih gdje posadit zbog selidbe.
Ispricavam se ako se nesmije trgovat sa tim ovdje ali stvarno sam u banani trebam novce, pa smilujte se :)
 
22.01.2013
24
6
3
40
Neznam jesam li pogodio temu ovdje ali zanima me dali mi neko moze preporucit neki strain koji nije pre jak a da puca na smijanje. Trenutno imam Skunk #1 i Black Jack ali sam skonto da je to malo prejako za mene i nepuca
bas nesto na smijanje a svi znamo da je smijeh najbolji ljek. Svaka informacija je dobro dosla.