Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2012
19
12
0
32
ok ako nema negativne :D
a nisam ubio nikog (barem ne za sad..) al rekao/napisao sam i opet cu..ta tetovaza mi se svidja..al je necu istetovirati..ne zato sto nisam nikog roknuo,nego zbog nekih drugih razloga..msm dal bi neko od vas tetovirao lice?
@ opa cupa: i ja zelim da istetoviram levu ruku..sto ti kazes od sake do vrata-ramena..i ledja.. :) al otom-potom..sad nemam para za to planinarenje :)
a tetoviranje da bi bio in,je debilizam..po mom misljenju..sad,ko hoce moze da tetovira sta hoce,gde hoce,zbog cega god hoce..meni ce se mozda svideti,mozda ne,al to nije ni bitno..zar ne? :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Pappi je napisao(la):
znam sta znaci,al kakve veze to ima?..ako bi i istetovirao(a necu) ta tetovaza bi meni nesto simbolizovala..a ne da bi je drugi videli kako je do jaja..ili sta vec..
a ne odgovori mi na pitanje xD
+ osecam mnogo negativne energije po forumu..svi traze povod za svadju,prepirku,raspravu,...bas bedak..
al nije ovo tema za diskutovanje o bilo cemu sto nema veze sa tetovazama,pa cu to ostaviti za sebe..
ej, pa ne trazim nikakav povod za svađu ili sl...pitanje sam ti postavio ozbiljno...suza na tom mjestu ima svoje određeno značenje koje mislim da ili ne znaš šta znači...druga opcija ne znam koja bi bila...to je to, mozemo nastavit sve 5 :banana_rasta:

edit: sad sam vidio zadnji post...moj odgovor je (što se mene tiče), vrat, lice i ostatak glave NIKAD! a ja cu uskoro desno rame i unutrašnjost do lakta...tigar na rame, a na utrašnjost do pazuha od lakta, ruku koja drži tattoo mašinicu, i kao da ta mašinica piše ''You think it, I ink it...''
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
čemu Jelena Karleuša?! :(

224882_3793717853889_483133265_n.jpg
 
05.03.2012
19
12
0
32
LOL za JK xDDDDD

ma kakva svadja.. :) veselo samo :D

nego...na vrat mozda nesto malo..ne preko celog vrata,cak ni preko veceg dela..nego npr da se tetovaza sa ruke zavrsava na vratu..ili da prelazi na ledja npr ne mora ni da ide na vrat.. :)

ruku koja drži tattoo mašinicu, i kao da ta mašinica piše ''You think it, I ink it...''
- svidja mi se ova ideja :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
:goldmaryjane:Sve mi mirise na nju i noć i dan i jutro sto ce doći:goldmaryjane:.................................................................. evo bas ovako sa ovim listicima ali zeleno,naravno. Kod nekog od nasih sa foruma sam to vidio u potpisu i odluka je pala.
 
13.05.2012
31
12
0
33
Ja neam ni jednu, tj imam samo jednu koju sam sam sebi radio jedne noci kada sam bio pijan sa obicnom iglom i tusem xD. Nego, inace razmisljam da uradim neku, nista posebno, da bude diskretna, ali nadrealna, obozavam nadrealizam ... Ako znate neku tako zanimljivu nadrealisticku okacite je ;)
Pozdrav
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
artistic je napisao(la):
šta pričaš ti, nisam to ja, to je moj rad

sve 5 stari bez nervoze...ja ti isto preporucujem da ne stavljaš face od nikoga nema veze što to nisi ti,možeš uvaliti i druge u probleme a samim time i sebe samog....eto pa ti vidi na tebi je...ovo je samo dobronamjeran savjet