Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja bi ovako nesto imao :D

tribal-tattoo1.jpg
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
svako ima svoje mišljenje i ukus...a moje mišljenje je da ovako šta NIKAD, znači NIKAD ne bi stavio na sebe...a ajde samo mi reci koji je tvoj razlog da si tako šta staviš? živo me zanima...bez uvrede ili nešto tako, ne mislim ništa loše samo me zanima koji je razlog da si neko tetovira tako šta :)

@Legalize_tz - istetoviraj si penis na penis :dada
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma nema nikakve uvrijede :) pa nemam neki pretjerani razlog, neznam sta ocekujes da ti kazem... stvar je u tome da mi se svidjaju tako te tribal tetovaze i je*eno mi izgledaju i to je to :)

peace out !
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
nema šanse da bi ikad na sebe stavia takav tribal,rađe bi išara penis na penis,haha :D al su mi zato jebeni maori/samoan tribali :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ajd maorski, samoanski i takvi plemenski tribali su mi ok jer imaju priču, pa ko brije na to, to mi je ok...iako ja osobno na sebe nikad neću stavljat tribale...

a što se tiče onog tribala, razmisli malo...sad ti se sviđa....a za 5-10-20-30-50 god??? razlog za tetoviranje nije samo to da ti se nešto (TRENUTNO) sviđa...ok ako stvarno neko brije na to...zato prije tetoviranja treba 3 put razmislit o tome...ipak to nosiš kroz život...CIJELI ŽIVOT!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
E i ja mrzim kad vidim tribale, bas iz ovog razloga sto je rekao artistic... I ne volim kad neko uradi tetovazu cisto iz estetski razloga.. Tetovaza mi je vise kao deo tvoje licnosti, nesto sto ce da te definise u svakom trenutku, zato treba da odlucis i da budes spreman da ce nesto da te obelezava celog zivota.. Zato jos uvek nemam tetovazu :) Jos mi rano nekako.. Msm, imam ja neke ideje i to.. Mada neke bih uradila iz ciste zajebancije ali imam i par ozbiljnih... :D Ali cekam da mi se ustale te ideje, pa cu tek onda da ih sprovedem u delo... xD
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
pa da...pametno ;) ...ja imam ideju i sve, samo trebam skupit pare...jao jedva čekam da napravim...al jedva čekam hehehehe
 
05.03.2012
19
12
0
32
@ artistic : a da l' ce se tebi svideti ova tetovaza
za 5-10-20-30-50 god? :)
nista lose..poprilicno dobro je odradjena,al koji je motiv? ako nije tajna? :)) kocka a? :D
nego..meni prepucano izgleda tetovaza suze na obrazu,ali mi je nekako previse odmatnicki xD - sto bi rekli..ja bi to istetovirao,ali onda bi izgubio mnogo mogucnosti u ovakvom sistemu u kakvom zivimo..i na zalost nista od toga..a bas imam motiva i zelje da tu lepim saru :)
ovako nesto..slicno. npr
rapper-the-game-was-robbed.jpg

al zato..ostatak tela je slobodan i "dozvoljen" :)
 
05.03.2012
19
12
0
32
znam sta znaci,al kakve veze to ima?..ako bi i istetovirao(a necu) ta tetovaza bi meni nesto simbolizovala..a ne da bi je drugi videli kako je do jaja..ili sta vec..
a ne odgovori mi na pitanje xD
+ osecam mnogo negativne energije po forumu..svi traze povod za svadju,prepirku,raspravu,...bas bedak..
al nije ovo tema za diskutovanje o bilo cemu sto nema veze sa tetovazama,pa cu to ostaviti za sebe..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Pappi nema negativne energije vjeruj mi:thumb:...Svaka suza istetovirana na tvom licu znaci da si nekoga poslao u vjecna lovista...tri suze tri duše......Kuzis ta tetovaza je iskljucivo samo za ubojice:dada
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
lil wayne ima 3 suze znaci 3 covjeka je ubio? mozda neki ljudi stavljaju to tek tako da budu face :) da se nadovezem na onaj tribal... nemam niti jednu tetovazu, ali onakav stil mi se svidja, nemora bit preko cijelog tijela niti preko pola, nego onakav tribal i dark tribal i slicno... normalno da treba razmislit 10 puta prije nego sta se tetoviras jer ostaje na tebi do kraja zivota... takve stvari se nemoraju spominjat posto sam siguran da ljudi ne misle da su to naljepnice koje se isperu nakon prvog tusiranja... ali eto nekome se svidja jedno dok drugi prezire isto ili mu se svidja drugo :)

peace out !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ja imam nekoliko tetovaza,izmedu ostalih imam istetoviranu lijevu ruku od sake do ramena...mislim da kod tetovaza netreba biti toliki ziheraš. Ja sam vise razmisljao o kvaliteti tetovaze nego dali cu negdje obiljeziti...recimo fazu kada sam bio lud za Doors-ima ili kada sam jednom u 80-ima volio jednu Gordanu.Kod tetovaza nema nista na pola ili si istetoviran i to je tvoj stil zivota ili nisi.........druga stvar ako se nema love.Tetoviranje zato sto je to in ,apsolutno mi nema smisla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ruski zatvori,tetovaže,njihova značenja... zanimljiv mi je bia dokumentarac, ako se dobro sjecam za razliku od suza koje obicno tetoviraju crnje iz huda ruski zatvorenici su tetovirali kupole pravoslavnih crkava,kolko kupola imaš tolko si ljudi uklonia.
https://www.youtube.com/watch?v=s9JDJdaMs-Y


u zadnje vrime mi je jbna ideja da si tetoviram maorski tribal u obliku morskog psa, inace san s mora i sve vam je jasno
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Nema se smisla svađati/raspravljati oko ukusa. Svako ima drugačiji ukus i svakome se nešto drugo sviđa. Tako da svatko stavlja na sebe što želi.