Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ma ovo je perverzija,svaka čast! baš kao cervantes,al vidiš šta ti znači dobra i sigurna lokacija kad ti možeš opušteno mrežu oko njih stavit da se ne polome,da je neki gerila grow malo morgen bi mogao,al sreća pa imaš. ;)
p.s. jel ovo stabljika od jacka ili ganeshe? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.210
1.098
Trøndelag
evo da postam koju novu slikicu,danas sam ih zalio i pognojio zadnji put sa gnojivom za vege,ganesh pognojena prvi put jer mislim da joj fali hrane. obe biljke cvjetaju nekih tjedan dana,iduci updejt kad bude nesto konkretno za uslikati :vb_wave:









bhut jolokia (probao sam jednu zelenu i mislim da vise necu,to je vrag a ne paprika :()

 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
majke ti stvarni si u elementu i to petom nadimak za 10 a biljoze ko king-kong...........s čime ti to prehranjuješ imaš sigurno neki tajni recept?
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Eee koliko ovo lijepo izgleda, dosta uloženog truda i vremena ... Strpi se još malo i eto ga :D ... Svaka čast :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.210
1.098
Trøndelag
grga77 je napisao(la):
majke ti stvarni si u elementu i to petom nadimak za 10 a biljoze ko king-kong...........s čime ti to prehranjuješ imaš sigurno neki tajni recept?
hvala ti :)

nema tajnog recepta,sad ovako velika dobije po 250-300ml gnojiva po zalijevanju svakih 10 dana,nekad mi se omakne i vise jer ne mjerim sa onim mjericama nego sipam odokativno :) naravno neka drugi to ne kopiraju da ne bi spalili biljone (mada mislim da se u outu ne moze pregnojiti),nek svako dozira prema iskustvu,trazi joj granicu pa ces znati. :)

ja to radim ovako i do sad nisam imao losega iskustva sto se vidi i po slikama: 1m visine 100ml gnojiva, 2m visine 200ml itd... na poceku dok su biljke male drzim se preporucenih doza dok ne odrastu do 1m. zalijevam po semi 5ti dan voda 10ti gnojenje i tako u krug od 3 tjedna starosti.
(ovo vrijedi za valentin i plantella gnojivo)


@nightrider cini ti se,bila se malo objesila jer nije okusila mjesec dana vodu i nije nikad bila gnojena, sad je dobila gnojivo tako da ocekujem da ce se malo oporaviti. ganesh nije trenirana kao jack herer.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jedva čekam da krenu pravi hedovi, trebati će još jedna mreža da se to sve ne polomi... :p

kod mene think different polako ide kraju, još 2-3 tjedna... :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.210
1.098
Trøndelag
hvala metalni,bas sam nesto o tome razmisljao kako cu morati omotati jos jedan krug na sredini cvjetanja :)
ps think different je sve bolji sto je stariji,rekao bih odlicna vutra za dosta situacija,dok je northern light laku noc,ona je strogo za kucnu upotrebu jer kretanje je totalno smanjeno gotovo da ga i nema,umiri te kao bubicu. moja ljepsa polovica je spavala od 8 navecer do 2 popodne :p
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.210
1.098
Trøndelag
Išao sam obići djevojčice pa reko da nabacim koju fotkicu,sutra ću ih pognojiti obadvije sa Hesi Bloom gnojivom. Djevojčice lijepo cvjetaju samo šteta što nisam poneo bolji aparat jer su slike malo lošije ali biti će idući put,evo sličica

Ganesh



Jack Herer




stabljika je deblja od 10cm,baš je grdosija,mislim da neću moći isčupati korijen nakon harvesta :p

 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Koliko može otprilike bit suhe hedovine na biljci kao što je Ganesh?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.