Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.414
28.106
1.098
Trøndelag
day 30.

evo danas su navrsile 30 dana starosti,sutra cu ih pognojiti sa valentin gnojivom NPK 8-5-6,nije bilo plantele list pa sa uzeo ovaj (ne zivim u gradu tako da nema nekog izbora),za cvjetanje imam spremna hesi gnojiva. automatike planiram barem dva puta pognojiti sa vege gnojivom pa tek kasnije prebacit na gnojivo za cvjetanje.
northern light je takoder procvjetao tako da sad svi automatici cvjetaju. jack herer fino napreduje poslije topiranja,ne cini mi se da je nesto usporio. ganeshice su jos bebice ali krecu i one polako,za sada nemam nekog posla jer me vrijeme sluzi odlicno, ne zalijevam nego samo tu i tamo obidem da vidim sta se desava.





NL 1.




NL 2.
ovo je naveca biljka i mislim da ce biti pravi monstrum,raste puno brze od ostalih




JH




TD 1.





TD 2.





Ganesh




jedna grupna

 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
odlicno majstore...........samo pazi se nevremena da sve ne potuce pripremi neku mrezicu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.414
28.106
1.098
Trøndelag
grga77 je napisao(la):
odlicno majstore...........samo pazi se nevremena da sve ne potuce pripremi neku mrezicu
bilo je vec dva puta leda,ali to je i godisnja norma,rijeko ovdje pada led.
probao sam prosle godine stvaljati mrezu pa je svejedno strgalo tako da se vise ni ne trudim,kako im bude :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
beštija je napisao(la):
bilo je vec dva puta leda,ali to je i godisnja norma,rijeko ovdje pada led.
probao sam prosle godine stvaljati mrezu pa je svejedno strgalo tako da se vise ni ne trudim,kako im bude :)
ma mislio sam na neku prirodnu mrezicu od recimo drveta, spletes na svaku posebno i onda ti nemre led nista.............tak sam ja znao prije dok sam vanka radio
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
beštija je napisao(la):
bilo je vec dva puta leda,ali to je i godisnja norma,rijeko ovdje pada led.
probao sam prosle godine stvaljati mrezu pa je svejedno strgalo tako da se vise ni ne trudim,kako im bude :)
ma mislio sam na neku prirodnu mrezicu od recimo vrbe spletes na svaku posebno i onda ti nemre led nista.............tak sam ja znao prije dok sam vanka radio
 
10.03.2011
13
0
1
44
@beštija

Pozdrav, pratio sam tvoj dnevnik prosle i ove sezone.Jedno pitanje u vezi auto sorti.Imam
Barney's Farm Sweet Tooth Auto.Tri su posadjene ,sada im je osmi dan kako su izasle iz zemlje.Brine me sto,cini mi se,jako slabo napreduju!Nesto su vece nego ove tvoje Ganeshe,a jedna ima malu mutaciju :) tera po tri(3 kotiledona,3 prva lista).Da li mi mozes nesto reci o tome,posto imas vise iskustva sa automaticima.Ostale biljke su u istim uslovima i napreduju odlicno.


 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.414
28.106
1.098
Trøndelag
dyuk je napisao(la):
Pozdrav, pratio sam tvoj dnevnik prosle i ove sezone.Jedno pitanje u vezi auto sorti.Imam
Barney's Farm Sweet Tooth Auto.Tri su posadjene ,sada im je osmi dan kako su izasle iz zemlje.Brine me sto,cini mi se,jako slabo napreduju!Nesto su vece nego ove tvoje Ganeshe,a jedna ima malu mutaciju :) tera po tri(3 kotiledona,3 prva lista).Da li mi mozes nesto reci o tome,posto imas vise iskustva sa automaticima.Ostale biljke su u istim uslovima i napreduju odlicno.


ovisi gdje ti se nalaze,pod lampom,na prozoru ili sajtu,mozda je losa zemlja itd,nabaci fotkicu
cekaj malo nek porastu,nemoj bit nestrpljiv :thumb:

ps ganeshice sad imaju 15cm trenutno ;)
ostale biljke pognojene punom dozom gnojiva za vege,visina je autosa je 50-60cm,jack herer isto tu negdje,foto update za koji dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.414
28.106
1.098
Trøndelag
day 37.


evo mali update,ove proklete bube ne odustaju pa sam odlucio ih pospricati sa koprivom, prosle godine nisam imao problema sa ovim zderacima lisca,ali doci cu im glave :) prije dva tri dana pognojene sa punom dozom valentin gnojiva (npk 8-5-6), biljke su oko 50-60cm visine. ovaj moj dzek ce biti neka teska indika a trebalo biti kontra,ima lisce ko slonovo uho.


NL 1.



NL 2.




JH




TD 1.




TD 2.




Ganesh

 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
beštija je napisao(la):
day 37.


evo mali update,ove proklete bube ne odustaju pa sam odlucio ih pospricati sa koprivom, prosle godine nisam imao problema sa ovim zderacima lisca,ali doci cu im glave :) prije dva tri dana pognojene sa punom dozom valentin gnojiva (npk 8-5-6), biljke su oko 50-60cm visine. ovaj moj dzek ce biti neka teska indika a trebalo biti kontra,ima lisce ko slonovo uho.
Reko sam ti vec drug jos prije za nevreme ali vrijedi i za ovo stavi si mrezicu i mirna bosna
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.414
28.106
1.098
Trøndelag
day 44.

evo mali update,uglavnom kisa pada,sunca ima jako malo gotovo da ga i nema,ali rekli su jos ovaj tjedan tako pa od iducega pocinje pravo zatopljenje. danas dobile punu dozu gnojiva za vege,spricao sam ih koprivom par puta i cini mi se da je manje buba,primjetio sam ih samo par za razliku od prije.


NL 1.




NL 2. ova je visoka cca 80cm




Jack Herer evo i kupusa :D




TD 1.




TD 2.




Ganesh




grupna



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.