Top 16 medicinskih strainova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
[h=2]High CBD strains[/h]


Women's Collective Stinky Purple
- Project CBD (approximately 9% CBD to 1.2% THC)
Cotton Candy Diesel - Project CBD
Omrita Rx3 - Project CBD & SPARCS (approximately 8.5% CBD to 5.5% THC)
Harlequin - Project CBD & SPARCS (approximately 8.5% CBD to 5.5% THC)
Jamaican Lion - Project CBD (approximately 8.5% CBD to 5.5% THC)
True Blueberry x OG Kush - Project CBD & Steep Hill Labs
Rx Red - Project CBD & Harborside Health Center CA
Soma A-plus - Harborside Health Center CA
Pineapple Thai - Herbal Solutions CA
Cannatonic - Treating Yourself Magazine (reports vary, between approx 20% and 6.92% CBD)
Sour Tsunami - PureAnalytics Lab, Sounthern Humboldt Seed Collective (12.9% CBD)
Granny Derkel - PureAnalytics Lab, Sounthern Humboldt Seed Collective (10.1% CBD)
Sugaree x Blue Diesel - PureAnalytics Lab, Sounthern Humboldt Seed Collective (11.2% CBD)
My OG Kush - PureAnalytics Lab (unknown %)
La Sanadora or Dolce Canna - from Resin Seeds (10.2% CBD)
Misty - 13%CBD from Reclining Buddha (13% CBD)
Good Medicine - unknown reporting Montana, clone only (9.03% CBD)
Juanita la Lagrimosa - Reggae Seeds (8% CBD)
The Grail - F1 seeds DocD (7% CBD)
(Not Barney's) Red Dragon - local testing (10.89 % CBD to 5.20 THC)
Sweetie Kush - local testing (12.19% CBD and 9.65% THC)​


I mala usporedba djelovanja THC - CBD

high-THC pot, marijuana, cannabis VERY bad for you - YouTube
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crivit
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
Pošto sam jučer u fazonu besposlenog popa slušao Simphsona,nabrojati ću par indikica.Indike zato što on napominje da je za pravljenje ulja koristio indike i sa uljem dobivenim iz čistih ili dominantnih indika sorti liječio ljude od raznih bolesti,ne samo raka.Mislim da treba napraviti razliku između pušenja/vaporiziranja i papanja ulja,u smislu izbora sorti.

Sensi Star,Durga Mata(Paradise Seeds)
Northern Lights,Maple Leaf Indica,Afgani#1,Hindu Kush(Sensi Seesds)
White Russian(Serious Seeds)
Mazar,Ortega Indica(Dutch Passion)
LA Confidential(DNA Genetics)

Sve ovo se može nabaviti u Beču u oba grow shopa koja neću imenovati da me modovi ne napucaju nogom u dupe:icon_lol:
Također u Beču postoji trgovina u kojoj možete kupiti pelcere ženskih biljki,hrpa sorti,hrpa breedera.Jedino malo nezgodno prenjeti preko granice..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Katsu je napisao(la):
Jedino malo nezgodno prenjeti preko granice..
"Hrvatska će u srpnju postati 28. članica EU i od tada će biti dio jedinstvene carinske unije, te će s ostalim zemljama članicama EU trgovati bez carinske kontrole. Iduće će se godine granice s Mađarskom i Slovenijom morati potpuno otvoriti."

Još malo....:eek:vca
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mazar je napisao(la):
"Hrvatska će u srpnju postati 28. članica EU i od tada će biti dio jedinstvene carinske unije, te će s ostalim zemljama članicama EU trgovati bez carinske kontrole. Iduće će se godine granice s Mađarskom i Slovenijom morati potpuno otvoriti."

Još malo....:eek:vca

jedino pozitivno u EU :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi and Tanja
11.01.2013
2
0
0
38
pozdrav!molio bi mazara ako mi se moze javiti..nikako ga nemogu dobiti..saljem poruku al me izbacuje..molim ga da mi se javi hitno mi je jako..zena obolila od raka...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da bi nekog dobio pročitaj pravilnik i upoznaj se s forumom kako stvari funkcioniraju. Posebno točku 14.
Imaš više informacija na forumu nego u mazarovoj glavi da se blesavo izrazim.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Greenpower1 je napisao(la):
Da bi nekog dobio pročitaj pravilnik i upoznaj se s forumom kako stvari funkcioniraju. Posebno točku 14.
Imaš više informacija na forumu nego u mazarovoj glavi da se blesavo izrazim.


ali mazar ima i puno perverznih informacija kojih nema na forumu:dada
a i takvih slika:eek:vca
A kod ladice za info o indoor uzgoju i dalje njegujem propuh:banana_dred:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
A neznam baš da će to biti odmah.Makar iz onog što je bilo na granici Austrije i Mađarske prije par godina.Prem da je Mađarska već bila debelo u uniji,murija je stajala na granici i njihova i austrijska i pregledavali su pasoše...

OT,ovo sa pelcerima sam napomenio jer mi se čini da je to posebno pogodno za medicinske korisnike.Pretpostavka je da su ljudi u tom rasadniku napravili selekciju i da prodaju i više nego solidne fenotipe sorti koje su kod njih u điru..
Ako nije kontra pravila foruma,mogu staviti link,a Mod??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
je kontra, koga zanima neka ti se javi na pp. uostalom, u poslednje vreme postaje problem naruciti seme, a o transportu klonova da ne razgovaramo, nema sanse da to predje granicu, bilo bi apsurdno
 
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
Ok.
Ma kakvo naručivanje...Nebi ništa u vezi growa da mi stiže poštom ni na moju ni na bilo koju drugu adresu.Božmesačuvaj.Bolje otići u najbližu državu gdje su takve stvari u slobodnoj prodaji nego kontat šta će doći prije,murija ili paket.
Da su granice otvorene,kao između Mađarske i Austrije....onda nije problem dofurati autom par klonova,za majke.Oni budu u rockwoolu,preživili bi ladno par sati u autu.Ovako je još to previše riskantno za moj ukus..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
nije puka fantazija, cak i u Srbiju dolazi a sto bi ti narucivao kad imate domaci shop,
e sad neki ga pljuju neki hvale to ces morati sam da proveris a blizu ti je i Slovenija
pa ako ti se isplati ti odi do kosmija :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
18.03.2013
18
12
0
34
WeeDiC je napisao(la):
nije puka fantazija, cak i u Srbiju dolazi a sto bi ti narucivao kad imate domaci shop,
e sad neki ga pljuju neki hvale to ces morati sam da proveris a blizu ti je i Slovenija
pa ako ti se isplati ti odi do kosmija :D
taj domaći shop to je nista figurativno :D? ili stvarno postoji ono objekt uđem i uzmem sjeme (mislim zvuči mi prolazno ak mogu ulje od sjemenke legalno kupit zašto onda ne i sjeme)