Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rasta09

Banned
Banovan
20.01.2015
1
0
1
28
E ljudi meni treba pomoc,sad nzm dali sam omasio temu ili nesto ali novi sam.Dakle mene interesuje koja trava moze da se pusi a da je ista kao i ostale bol u glavi itd...Ali ta trava da moze da se nadje bilo de kao (lisce neko),moj drug mi je rekao da bi mogao i koprivu,ali ja nzm kakvo to dejstvo ima i kako se to radi.Sacekam da se osusi pod nekom debelom knjigov ili vec kako pa onda sta da radim sa tim???Molim vas pomozite,hvala unapred.. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Livadska kažu najbolja
245.gif
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma livadsku nemoraš sušiti, ima neko balu sijena nek ti da
25r30wi.gif
 

Rasta09

Banned
Banovan
20.01.2015
1
0
1
28
vidi bogme da ovde nema pomoci od vas,samo se sprdajte vi ja u ovome nemam pojma ko ***** sam glup mislio sma da cu ovde stagod nauciti al vidim ******* cu nauciti...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Rasta, vjerovatno si još mlad pa k tome i naivan. U pravu si što se tiče mijesta, definitivno si na krivom mjestu. Ljudima ovog foruma je u cilju zdrav život i ozdravljenje. Konzumiranje trave je nešta više od samog osjećaja napušenosti. To što ti spominješ ne ide uz ovaj forum niti je pametno, u čemu je poanta da se truješ i pušiš nešta neprovjereno i vjerovatno štetno za zdravlje? Šta te tijera na nešta tako, usudio bih se reći bizarno?
Sad vjerovatno shvaćaš zašto te nitko neshvaća ozbiljno.
Uzmi si ovak usporedbu s ovim što ti pitaš; Kao da si došao na forum green peacea i upitao ih jel imaju koju preporuku kako uloviti delfina i pripremiti ga na gradele.
 

Rasta09

Banned
Banovan
20.01.2015
1
0
1
28
n tih 94 nisam neg 00 pa vi vidite,to mi je lek ja imam neku bolest jebes mu kevu a nemam para za pravu travu pa zato se i ispitujem za totaj kao "bol u glavi" mene to leci nzm sto ali jebes ga ni medicina ne zna
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mene interesuje koja trava moze da se pusi a da je ista kao i ostale bol u glavi itd...Ali ta trava da moze da se nadje bilo de kao (lisce neko)

ajd da se ne sprdamo vise, ne postoji to sto trazis

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.

sorry rasta, too young
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.