trebam pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2008
8
0
1
34
jel mi moze neko rec oce bit sta od ovoga bila je normalna cijelo vrijeme i onda pocele neke kise i s vremenom propada!?
..https://imageshack.com/i/pbPvhNvSj
ova slika je od prije,,,imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/908/FnMdvI.jpg i evo jos jedna kad je pocela zutit https://imageshack.com/i/ipHQfXTVj

ma znam da nije neko vrijeme za outdoor al kad je vec pri kraju nek zavrsi..ma gnojio sam u pocetku dok je bilo suho s hesijem al vec dugo vremena nisam jel pada kisa stalno..pocela je zutit pocetkom mjeseca i sad sve vise.
evo jos jedna slika tu se vidi i puz kako plazi po njoj,svaki ih put nadjem kad obilazim. https://imageshack.com/i/iqjWdzqCj
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/ Ne bi bilo lose da procitas pravilnik foruma i onda da malo obrazlozis u cemu je problem i da napises mnogo vise korisnih informacija o samoj biljci (zemlja, zaljevanje, gnojivo) da bi ti ekipa mogla pomoci da rijesis problem, naravno da je i slika biljke ono sto je neophodno da bi se mnogo lakse utvrdilo o cemu se tu zapravo radi?

Imas tu objasnjenje kako postaviti sliku; https://vutra.org/topic/2248-upute-za-postanje-slika/
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Bez obzira od čega je to može gurat dalje do kraja bez beda. Očupaj sve lišće koje je žuto i suho, ostavi samo zdravo ili slabije zahvaćeno lišće, i onda joj daj duplu dozu
gnojiva, pa da vidiš kako će da živne. Bitno je da nema mrtvog lišća da netroši energiju na njega. Izgleda kao klasično žutilo od mnogo kiša i slabe prehrane ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rott

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma samo joj daj duplu dozu cvijet gnojiva, možeš i u to smiksati pola doze list gnojiva da povuče malo dušika, nešta će absorbirati bez obzira na kišu, a kad kiša stane i ako javljaju sunčano onda opet odi i opet je pični duplom dozom.
Sve nas ovo kišovito vrijeme skaralo ove godine, treba samo pratiti prognozu i hvatati sljed suhih dana bez kiše i odmah gnojiti prvi suhi dan. Na taj sam način i ja kod sebe spriječio žutilo i ne pomišljam o prijevremenom skidanju bez obzira na lošu prognozu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Game_Over
21.04.2008
8
0
1
34
haha.ok ok.napravit cu to pa cemo vidjet sta ce bit,,jel joj ne moze bit previse gnojiva da je ne skurim ? :D kaj mislis kolko bi je trebo jos pustit da bude vani ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nemože je dupla doza skuriti pogotovo ak je direkt u zemlju zasađena bez pitara. Ja svoje pičim sa troduplim i uvelike su mi zahvalne. Neznam ovako na daljinu, za to bi trebao poslikati hedove iz blizine u macro modu da pohvatamo trihome. Eee i kad je budeš obilazio samo škicni oko korijena biljke, da joj nije kojim slučajem neki poljski miš ili krtica oštetila korijen.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ovo je idealno da počme da se pljesnjivi :( ako već nije.
Poskidaj sve to trulo lišće,tresi vrhove poslije svake kiše(ako si u mogućnosti), ako kreni ili ako je krenila trulež vrhova... skidaj.
Kraj 9-tog mjeseca je ... radit će.
 
21.04.2008
8
0
1
34
nije jos pocelo al se bojim da bi moglo..danas sam bio i poskido sve te zute i smeđe listove..nisam nigdje primjetio po vrhovima nista cudno,oni su dobro samo sto se cijela biljka suši.najavili su par dobrih dana pa cu pricekat a cim najave kisu cupam je
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ako nema plijesni po hedovima kao što veliš onda koristi ovo lijepo vrijeme koliko god možeš i onda lijepo prije kiše cap-cap pa da vidiš kako ćeš omastiti brk :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
majstore...koja je to zemlja i kolko cesto zaljevas???
dal te cijevi imaju rupe na dnu za odvod? i od cega su napravljene te cijevi?
boca od cole je prozirna, obljepi to sa necim
koja je opce rasvjeta unutra?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thc u krvi
21.04.2008
8
0
1
34
Zemlja je terra dobra..zaljevam dva puta na tjedan i zasad ih nisam gnojio
To su plasticne cijevi za vodu i na dnu je lim s probusenim rupama za odvodnju.stavio sam foliju to je slika od neki dan..sjemenke su master kush i sve su super osim te.rasvjeta je 400w
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Za tu zemlju nikad cuo. Vjerovatno je zemlja losa. Neznam dal korigiras ph.
...moguce cak i da previse zaljevas. Jos nesto....korijen je vec sad stigao do dna i zaljepljen je na aluminij i to ne moze bit dobro. Pogledaj listove od ove u plastici i od ove u aluminiju.
savjetovao bi ti da nabavis normalne tegle i normalnu provjerenu zemlju ! (TM, compo sana, potground H i sl...) i to sve lijepo presadis. Imas dobro sjeme i bilo bi steta da propadne.
 
21.04.2008
8
0
1
34
Zemlju sam u pevcu kupio ima sve potrebno u njoj i ph joj je 7..prvih 2tjedna nisam imo ph metar pa neznam koji joj je bio ph dok sam zaljevo..al sad ga nariktam na 6,1 i sve su malo bolje krenule..nije joj doso korijen do aluminija.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
nadam se da ovo 99 u nicku nije godina rodjenja...krimos :watching-you-smiley-emoticon:

Ja isto nisam cuo za tu zemlju...MK je fenomenalan strain i steta je da ga upropastis sa losom zemljom.
Znaci nema "kupio sam u Pevecu i ima sve sto treba" Sta si to tocno kupio i sta ona to ima ??