Tutankhamon @250W HPS by *ZdravaTrava*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.02.2015
94
244
33
Tako je, za ubuduće znam da nije dobro stavljat starinski adapter pored prigušnice :D
inače bi on još ovoliko, sigurno

smells, sinoć sam zaspao oko 4 ujutro, probudio se u 6 i od 7 ujutro do 9 navečer brusio, znaš šta znači držat prokletu makitu upaljenu u ruci cijeli dan. Još osjetim vibracije. Al dižem se, idem fotkat, šta mi je uopće palo na pamet radit sočan update bez sočnog priloga, nez kako sam to zamislio haha.
Evo kume :)
Pogledajte prilog 12113 Pogledajte prilog 12112 I evo @saksija2, tebi sam ostao dužan jedan zvijezdani hed
Pogledajte prilog 12111
:wave:
:clap:::vozdra: preeee leee po!
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma daj ovo pre dobro izgleda,stvarno se isplatila sva muka i trud.
Neka brzo i ovog dnevnika u završenima pa idemo dalje u nove pobjede :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba and Smells
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
FIN

Zadnji flush je odrađen pred desetak dana, zemlja se osušila, biljka osakatila. Trihomi su uglavnom mliječni.

Kad sam trimao sam jedva skidao vrhove lišća jer su krcati kristala. Super sticky, super nice :)
Ja sam zadovoljan strainom, otporan je i jak, grmast baš kako piše u opisu. Miriše voćno, nešto slično limunu. Jedva čekam probati :)
Naučio sam kontrolirati klimu u stupanj, box je uređen da ne može bolje, znači max iskoristivost prostora uz minimalnu potrošnju struje, sve komponente rade u harmoniji i ja ih znam kontrolirati. Box i ja, odsad na ti :)

Količinski nisam zadovoljio, al znam koje su mi greške, ova škola će se isplatit u sljedećem growu :)
Neke od grešaka ću napisati za sebe ako ikad zaboravim:
Vege odraditi sa CFL-kama, ne HPS-om.
Cvijetanje odraditi pravim HPS-om, ne sa dual spektar lampom.
Lakše sa LST-om, ovo je samo odužilo grow. A i otežalo.
Bez mješanja gnojiva.

Želim zahvaliti svima koji su mi pomogli oko uzgoja i svima koji su pratili i pružali potporu.

Za smoke reportom nema potrebe, puno se puta pisalo o tutankhamonu, ali ostavit ću svoj dojam za tjedan dva kad se to malo posuši.
Evo vam fotke, hvala još jednom :)
:sun2::spliff:
IMG_0507.JPG IMG_0508.JPG IMG_0514.JPG IMG_0518.JPG IMG_0521.JPG IMG_0523.JPG IMG_0528.JPG IMG_0530.JPG IMG_0532.JPG IMG_0536.JPG IMG_0541.JPG IMG_0542.JPG IMG_0698.JPG

:vozdra:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.